Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yambaxx

Amazon UK den aldım. 299£ fiyatı vardı ben alırken %11 indirim verdi dün baktığımda ise indirimi %15 yapmışlar.270£ e geldi bana. İngiltere'de yaşıyorum o yüzden pasaport kaydı vs ile uğraşmadım.

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 14 Kasım 2020; 2:47:12 >
  • Dün akşam 5ten sonra defalarca almayı denedim kulaklık hiç bir şekilde sepete eklenmedi. Sonra Müşteri temsilcisine kulaklık olayını sordum

Sepete eklenmeyen kulaklik gelmez diye düşünüyorum. Alacak olanlar bunu göz önünde bulundursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

anladığım kimsenin sepetine eklenmedi. sonradan eklenip gönderilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: xf

anladığım kimsenin sepetine eklenmedi. sonradan eklenip gönderilecek.

Senin mesajından sonra Bende aldım bakalım ne olacak. inşallah sonradan sepete ekleyip gönderirler. 130tl bonus+ kulaklıkta gelirse 5670tl gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: smoke6666

Senin mesajından sonra Bende aldım bakalım ne olacak. inşallah sonradan sepete ekleyip gönderirler. 130tl bonus+ kulaklıkta gelirse 5670tl gelecek

Alıntıları Göster

Sanırım ben de alacağım. Kargo tarihi geç olduğu için sonradan eklenecek olabilir bence de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende Mİ 10T Pro alarak aranıza katıldım.Telefon çok iyi ve akıcı . Ben çok memnun kaldım. Kılıf öneriniz varmı arkadaşlar? Kullanan Herkese hayırlı olsun iyi günler.

• met25 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ekran, kamera, ses(hoparlör) deneyimlerinizi paylaşırmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: met25

Merhaba arkadaşlar bende Mİ 10T Pro alarak aranıza katıldım.Telefon çok iyi ve akıcı . Ben çok memnun kaldım. Kılıf öneriniz varmı arkadaşlar? Kullanan Herkese hayırlı olsun iyi günler.

siz nereden aldınız ? hayırlı olsun. demeyimlerinizi detaylı paylaşır mısınız ?

• Hepsiburada 256 lık proyu kaldırmış sayfasından.

• Bugün mi store bursa koruparka gittim telefonu incelemek için teshirde telefon yok. satış elemanı üç adet geldiğini hepsinin satilgini söyledi. Stok az olduğu için teshirde ürün acmamislar.
    Mekezde üç adet daha stok olduğunu alırsam oradan getirtebilecgini söyledi.almak isteyen varsa bilgi vermiş olayım kulaklık vermiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: xf

siz nereden aldınız ? hayırlı olsun. demeyimlerinizi detaylı paylaşır mısınız ?

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim. Evofon dan aldım. Hediye Bluetooth kulaklık çıkmadı içinden. Daha önce Lenovo k6 note kullanıyordum. O telefondan sonra inanılmaz hızlı geldi. Ekran boyutu çok iyi. Ağırlık fazla hissedilmiyor. Ekran biraz amoled ekranlara göre cansız kalıyor. Fakat donanım olarak gözardı edilecek bir durum bence . 144 hız + 865 işlemci+ 5G olayı farklı bir durum. Birde bilen arkadaşlar varsa, bu telefonda radyo yok. Acaba aktive edilerek kullanılabilecek radyo durumu var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: herze

Hepsiburada 256 lık proyu kaldırmış sayfasından.

Aynen ürün sepetimdeydi sepetten silinmiş şaka gibi

• Bugün sabahtan baktım 256gb versiyonuna müsait değildim alamadım. Akşam baktım stokta yok gözüküyor. Yani tükenmişte olabilir ama bilmiyorum durum hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

Bugün sabahtan baktım 256gb versiyonuna müsait değildim alamadım. Akşam baktım stokta yok gözüküyor. Yani tükenmişte olabilir ama bilmiyorum durum hakkında bilgisi olan var mı acaba?
    Daha sonra alacaklarına kaydettim. Bende böyle görünüyor

• smoke6666 S kullanıcısına yanıt

Storelarda vardı. Akasyanin stoğu daha fazladır. Ben Optimum store da 256 ayirtmistim dünden. Sonuncuyu ben aldım bugün dediklerine göre.

Edit: evofone sitesinde hala var. Sınırlı stok gelmiş olabilir tanıtım amacıyla. Zira poco yurt dışında daha pahalı ondan düşük fiyata satılması burada da bu fiyattan uzun süre satmazlar gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gan140 -- 14 Kasım 2020; 23:54:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gan140

Storelarda vardı. Akasyanin stoğu daha fazladır. Ben Optimum store da 256 ayirtmistim dünden. Sonuncuyu ben aldım bugün dediklerine göre.

Edit: evofone sitesinde hala var. Sınırlı stok gelmiş olabilir tanıtım amacıyla. Zira poco yurt dışında daha pahalı ondan düşük fiyata satılması burada da bu fiyattan uzun süre satmazlar gibime geliyor.

Ben heosiburada dan aldım gelmesini bekliycem artik. Arkadaş neden Satışa kapalı olduğunu sorduğu için ss attım.

Telefonun ekran kalitesi nasıl hocam amoled ekranı artıyor mu. telefon hakkında yorum yaparmisiniz. Memnun musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: met25

Merhaba arkadaşlar bende Mİ 10T Pro alarak aranıza katıldım.Telefon çok iyi ve akıcı . Ben çok memnun kaldım. Kılıf öneriniz varmı arkadaşlar? Kullanan Herkese hayırlı olsun iyi günler.

Telefon kağıt üzerinde çok kalın. Sizin bu yöndeki yorumunuz nedir.

• smoke6666 S kullanıcısına yanıt
    Telefon kalin. Hanıma aldım ben başta şaşırdı. Benim mi9t pro dan daha kalın ve büyük. Ekran bence 9tpro yu aratmıyor. Samsung TV Sony TV gibi düşünün. Renkler sanki 10tpro da daha doğal.

8 GB ram olmasından mıdır cihaz çok çok akıcı. Aşırı tepkili sırf 144 Hz ile açıklanacak bir olay değil. Kullanilan haptic engine x ve y eksenli ve tepkileri o akıcılığı ile paralel. 9t pro daki kamera açığı büyük ölçüde kapanmış. İç mekanda çok daha başarılı çekimler. Bence bu telefona sırf ekrandan büyük haksizlik yapılıyor. Always on ben 9t de kullanıyorum bence güzel özellik ama bence olmasa da olur. Zaten çoğumuz sırf pil kaygilarindan dolayı o ozelligi devre dışı bırakıyor. 70 şarj ile gerçi kurulum güncelleme ıvır kivir da vardı 4.5 saat ekran süresi aldı. Bana göre ekrandan dolayı tam bir 5000 Mah gibi olmayacak. 4500Mah performansı beklenebilir.

Edit: ayrıca yan tuş parmak tanıma müthiş. Ekran altı olamyan tanımaya burun kıvırıyordum. Ama tustaki tanimalar ekran altına göre.cok daha başarılı. Hiç sektirmiyor öyle diyeyim ve çok hızlı 9tpro da genel olarak memnunum ama tanımadığı durumlar oluyor. Sırf parmak izinden memnun olmadığım için zamanında 9t ye 1 hafta dayanamayıp pro ya geçmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gan140 -- 15 Kasım 2020; 1:25:9 >

• quote:

Telefon kalin. Hanıma aldım ben başta şaşırdı. Benim mi9t pro dan daha kalın ve büyük. Ekran bence 9tpro yu aratmıyor. Samsung TV Sony TV gibi düşünün. Renkler sanki 10tpro da daha doğal.

8 GB ram olmasından mıdır cihaz çok çok akıcı. Aşırı tepkili sırf 144 Hz ile açıklanacak bir olay değil. Kullanilan haptic engine x ve y eksenli ve tepkileri o akıcılığı ile paralel. 9t pro daki kamera açığı büyük ölçüde kapanmış. İç mekanda çok daha başarılı çekimler. Bence bu telefona sırf ekrandan büyük haksizlik yapılıyor. Always on ben 9t de kullanıyorum bence güzel özellik ama bence olmasa da olur. Zaten çoğumuz sırf pil kaygilarindan dolayı o ozelligi devre dışı bırakıyor. 70 şarj ile gerçi kurulum güncelleme ıvır kivir da vardı 4.5 saat ekran süresi aldı. Bana göre ekrandan dolayı tam bir 5000 Mah gibi olmayacak. 4500Mah performansı beklenebilir.

Edit: ayrıca yan tuş parmak tanıma müthiş. Ekran altı olamyan tanımaya burun kıvırıyordum. Ama tustaki tanimalar ekran altına göre.cok daha başarılı. Hiç sektirmiyor öyle diyeyim ve çok hızlı 9tpro da genel olarak memnunum ama tanımadığı durumlar oluyor. Sırf parmak izinden memnun olmadığım için zamanında 9t ye 1 hafta dayanamayıp pro ya geçmiştim.
    Bende mi 9t pro kullanıyorum kafama takılan en önemli şey amoled ekrandan ips ekrana geçince sorun yasarmiyim dusuncesiydi. Neyseki sizin yorumunuz göre çokta fark yokmus. Aod zaten kullanmıyorum beni çok rahatsız etmez eksikliği. bir çok inceleme izledim görüntüleme acısı dışında çokta fark göremedim amoled ile ips arasında. Teşekkürler yorumlarınız için

• quote:

Telefonun sesi nasıl hocam memnun edici düzeyde mi? Bir de arka kamera ve selfie kamerası nasıl? Özellikle selfie kamerası memnun eder mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.