Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
572.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doygun-soğuk. IPS ekran olduğu için yanma sorunu olmaz. Olsa olsa Ghost Screen olur. Onun sebebi de renk ayarlarından dolayı olmaz zaten.

Gelişmiş ayarlardan DCI P3 seçip, kontrastı biraz artırıp kırmızı renkleri azaltırsanız da soğuk renkler elde edersiniz. Sarı renkler seviyorsanız maviyi azaltın, o zaman sıcak tonlara döner.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dahool kullanıcısına yanıt

Vote kullanıyorum. Sistem güncellemesi sorunu bende de oldu hocam. Sebebini bilmiyorum. Fakat hat sorunu imei atarken de olmuş olabilir diye yorumlar gördüm forumlarda gezinirken. Onu bilemedim. Nasıl çözeceğimi de bilmiyorum. :/

• FreeShah kullanıcısına yanıt
    Sistem güncelleme sorunu giderildi. Hat problemi tam olarak ne yaşıyorsunuz, Hattınızı başka bir cihazla deneyin. Yenimi başladı bu sorun, IMEI olduğu için volte açık ama cihaz başka görünür sistemde buda etkiliyebilir. Hangi cihaz görünüyor Vodafone uygulamamızda. MIUI 13 ve android 12 güncellemesini yaptınız mı IMEI sorgulama yapınız telefonmu yoksa bir WiFi cihazının IMEI atılmış olabilir.

• Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]
    Ayarlarda Sistem uygulamari guncellemesi var gizukuyor ve iki gundur hata veriyor acamiyorum arkadaslar. Telefon tr garantili cihaz hic rom falan yuklemedim kendi kendine oldu var midir bir cozumu ?

• n8birbaslangic N kullanıcısına yanıt
    Uygulamalardan sistem uygulamaları güncellemeyi bulup güncellemeleri kaldıra basın, verileri önbelleği temizle, cihazı kapatıp yeniden başlatın tekrar biraz bekledikten sonra tekrar deneyin Kendi güncellemesini yapsın. Benim güncelleme sürümü ⬇️ Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 4 Ağustos 2022; 15:21:5 >
    Cok tesekkur ederim on bellegi temizleyince halloldu. Ancak bu miui dan biktim cidden bu kadar tatli bit telefona boyle bir yazilim hic hos degil umarim miui 14 le duzelir birseyler

• Arkadaşlar herkese merhaba. Bu rahatsız etme modunu (DND) gece 12'den sonra otomatik olarak açılması için planlı açılış zamanı girmiştim. Şimdi kapattığım halde her gece otomatik olarak açılıyor. Hatta planlı açılış zamanı yanındaki mavi simgeye bastığımda takılıyor bazen, kapattıktan sonra da menüde geriye gelip tekrar aynı menüye döndüğümde hala açık olduğunu görüyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthtsn34 -- 5 Ağustos 2022; 10:12:44 >
  • Merhaba arkadaşlar 12.5.2 sürümünde şu meşhur arama yaparken sensörun ekranı kapatması sorunu devam ediyor mu. Duruma göre güncelleyecegim. Şu anki surumum 12.0.3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProduceR. kullanıcısına yanıt

13 ile düzeltmeler başladı gibi. (Custom Eu kullanıyorum)

• ProduceR. kullanıcısına yanıt
    Bence MIUI 13 gayet iyi, çok sıkıntı olacak bişey göremedim. Bu ekran sorunu gitmiş gibi. Biraz test ettim olmadı siz deyince. Sıkıntı yok Bu arada kırılmaz ekran filmsiz telefonu kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 7 Ağustos 2022; 21:34:58 >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Bunlarla televizyona sorunsuz bağlanıyor mu telefon? Bir Samsung gibi stabil değil bı iki kez bağladım sonra denemedim

• Nusantara A12.1 ROM'da bütün uygulamalar sebepsiz yere force stop yaparak kapanınca, Fastboot ile EEA 13.0.8'e geçtim. Keşke daha önce geçseymişim. Nusantara'dan önce Xiaomi.eu 13.0.4 kullanıyordum, herhalde şu zamana kadar kullandığım en iyi yazılımdı. Bu da ona çok benziyor. MIUI 13 gerçekten olmuş. Herkese tavsiye ediyorum. Telefonda da sensör konusunda bir sorun yaşamadım açıkçası. Google Aramalar uygulaması kullanıyorum.

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

Miui 13 ile Google aramaya da görüşme kayıt özelliği gelmiş diye okudum sanki bir yerde.

Şu anda var mı hocam görüşme kayıt özelliği ?

• cdemir kullanıcısına yanıt
    MIUI 13 ile alakası yok, Google kendi arama uygulamasına ekledi bu özelliği, bir süre çalıştı sonra yeni güncelleme ile ülkemizde kullanılamıyor uyarısı veriyor. Yani özellik var ama bizim ülkede ve bir çok ülkede izin verilmiyor. Bazı ülkelerde aktif, Avrupa vb. Ülkelerde kısıtlı.

• cdemir kullanıcısına yanıt
    Aynen diğer arkadaşın dediği gibi bir durum mevcut hocam, açıkçası bu güvenlik konusunda ne kadar saçma bir durum olduğunu gösteriyor. 5 senelik Asus Zenfone 2 Laser ve Lenovo K6 Note bu özelliği destekliyor, Xiaomi.eu ile çalışan cihazlar bu özelliği destekliyor ama Global, EEA ROM kullanan cihazlar bu özelliği desteklemiyor.

Bende arama ekranı bu şekilde.
    Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

Arama ekranının ayarlarına girerseniz özelliği görürsünüz ama aktif değil. Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

Teşekkürler hocam Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] 

Yine yapmış uyuzluğunu Google efendi.

Bende böyle bir seçenek yok bile hocam. Sonradan EEA ROM yüklediğim için olabilir belki.

• Arkadaslar google playden play protect ile zararli uygulama tarattim temalari zararli gordu kapadi su an telefonda goremiyorum nasil is bu ya ? Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.