Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.086
Cevap
135
Favori
572.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok forumdaş,mi storlar kulaklık promsyonuna dahil değilmiş,zaten cihaz aşırı iyi fiyatlandığından yapılmamış,son 2 ürün vardı ellerin de aynı anda benimle beraber bir başkası daha aldı ,,,

• Biraz evel mishoptr yi inceledim.

Kulaklık hediyesi ve 6 aylık ekran değişim sigortası kaldırılmış

Sanırım bundan sonra sadece telefonun kendisi satılacak

Şuan stoklarında görünmemekte

• Arkadaşlar merhaba. An itibariyle mi 10t 128 GB olanından hepsiburada da on sipariş verdim. Sepete kulaklık otomatik eklendi. Bilgi vereyim istedim. Pro da kulaklık yok. Almak isteyen kaçırmasın. Kamera çok önemli değilse 2 GB Ram çok fark etmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mishoptr ile mi store ayrı firmalar.

mishoptr DORA firması mi store ise EVOFONE firması

mishoptr sitesinde ilk satışa açıldığında hediyeleri vardı ama şuan yok görünüyor

• Pro ile düz 128 arasında çok fark var mı arkadaşlar. Kararsızım. İkisi de 128 gb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrB77

Arkadaşlar merhaba. An itibariyle mi 10t 128 GB olanından hepsiburada da on sipariş verdim. Sepete kulaklık otomatik eklendi. Bilgi vereyim istedim. Pro da kulaklık yok. Almak isteyen kaçırmasın. Kamera çok önemli değilse 2 GB Ram çok fark etmez.

1 haftadır 10t pro 256 gb bekliyorum halen cevap alamadım aramadığım firma kalmadı hepsiburada,mishop vs. kimse ne zaman geleceğini söylemiyor. sepetimde şuan kulaklık hediyeli mi10t pro 128 gb var ama hafızası yeterli gelmeyeceği için almak istemiyorum. Bu 128gb telefonu aldıktan sonra 256 gblik micro sd ile yükseltme şansım var mı acaba ileride??? biliyorum yeni takılacak kartada yükleme vs. yapmak lazım bunu yetkili servislerde yaptırabilir miyim acaba

Kulaklığıda kaçırmak istemiyorum bir yandan...

• cleric03 C kullanıcısına yanıt

Telefonda Hafıza kartı desteği yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

Telefonda Hafıza kartı desteği yok

Hocam biliyorum olmadığını ama dahili microsd hafızayı yükseltebiliyor muyuz acaba onu merak ediyorum. İnternette de hiçbir bilgi yok bu konu hakkında. Kendimiz yapamayız doğal olarak çünkü içinde yazılım vs. olması lazım yeni takacağımız hafızada ama işte imkan varkende kulaklık hediyesini kaçırmak istemiyorum bu nedenle çözüm arayışındayım :D

• lessed L kullanıcısına yanıt

sizin mesajınız üzerine ankamall mi store ye gittim. son kalan mi 10t pro 256 siyah rengi aldım. hepsiburada siparişimi de iptal ettim. Alan arkadaşlara hayırlı olsun tekrar.

• Arkadaşlar mikrosd ile hafıza yükseltilebiliyor ama hattın birini kullanmamanız lazım.

2.hat yeri ayrıca microsd hafıza yeri ve +256gb takabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: herze

sizin mesajınız üzerine ankamall mi store ye gittim. son kalan mi 10t pro 256 siyah rengi aldım. hepsiburada siparişimi de iptal ettim. Alan arkadaşlara hayırlı olsun tekrar.

Hocam selamlar. Ben de uzun araştırmalarım sonucu forum istanbul mi store da son 2 adet kalan mi10t pro 256 gb siyah modelini aldım. Yanlız ben il dışında yaşıyorum. Mağazadaki arkadaşlar çok ilgilendiler ve telefondan hallettiler siparişimi. Kredi kartından 3d secure ile aldık. Bugün yada yarın kargolanacak. Faturayı kestiler. 2 yıl xiaomi türkiye garantili ve 6 aylık ekran koruma paketi var içinde. Kulaklık kampanyası bitmiş. Ayrıca ne kadar sağlıklık bir bilgi bilmiyorum ama görüştüğüm görevli stok sıkıntısının yaşandığını, yeni stokların biraz gecikeceğini ve fiyata da zam geleceğini açıkladı(önümüzdeki partide mi gelir daha sonra mı gelir onu sormadım)

• 10T düz olanı 64MP kamerası var PRO ise 108MP

Şuan sadece bu farkı biliyorum (ama baba bir fark)

• westshine W kullanıcısına yanıt

Hayır hafıza kartı desteği yok .Sadece çift sim var

Hafıza yükseltilemiyor.

• https://www.devicespecifications.com/en/model/61d2546f

buraya bakarsanız 2.hattın microsd olarak kullanılabildiğini görebilirsiniz

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun size de. Uzun araştırmalar son buldu inşallah :)

Hafıza arttırımı kesinlikle yok. Buna göre alacaklar varsa almasın. Size daha ciddi sitelerden araştırmanızı öneririm. Gsmarena vs bakın hocam.

• sonuç olarak 8gb RAM 256GB hafıza 108MP kamera...

Samsung da aynı işlemciyi kullanan cihazlar 10bintl den başlıyor

Yanında hediyeleri ile birlikte bu cihaz bedava.

Yurtdışında deli gibi ıphone 12 ile karşılaştırmaları yükleniyor

5999 TL denilen fiyat avrupada 699EURO...

Aslında MI Türkiye'ye ciddi kıyak geçmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: westshine

Arkadaşlar mikrosd ile hafıza yükseltilebiliyor ama hattın birini kullanmamanız lazım.

2.hat yeri ayrıca microsd hafıza yeri ve +256gb takabiliyorsunuz

Hocam merhaba, emin misiniz acaba vereceğiniz bilgiye göre sipariş vereceğim hepsiburadadan :(

• hafıza artırım olayı MI6 da bile vardı.

2.hatta microsd takılabiliyordu (üstelik denedim)

Bu cihazda denemedim ama MI6 da varsa bunda kesin var diye bakıyorum

Ayrıca neden hafıza artırımında takılıyor bazı arkadaşlar anlamıyorum

Google drive senede 290TL hemde 2TB

Ben bunu kullanıyorum ve çok memnunum.

Yeni telefona geçince hiçbir üyeliğimle ilgili kullanıcı adı yada şifreyi yeniden girmek zorunda kalmadım

Artık bu tür cihazlarda öyle yüksek hafıza olayına gerek yok

Birde telefonunuzun çalındığını yada arızalandığını düşünün...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.