Şimdi Ara

Xiaomi Konu Olunca DonanımHaber

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
159
Cevap
6
Favori
24.348
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Konu Olunca DonanımHaber
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5045 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: copierbond64

Teşekkür ederiz. İnşallah sorun yaşayan arkadaşlar da korkmaktan veya ilgisizlikten vazgeçip yardım ederse hepimiz sorunlarımızı çözeriz.
    ben çok konu gördüm forumun işine gelmeyen konuları hep siliyorlar 2-3 gün ayakta kalıyor popülerligi düşünce bi bakmışsın sayfa error veriyor sunuculardan siliyorlar

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Binbaşı
    1430 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

destek
    Rigby destek oluyorsa Mordecai'de destek olur
    |
    |

Orijinalden alıntı: TITAN

ben çok konu gördüm forumun işine gelmeyen konuları hep siliyorlar 2-3 gün ayakta kalıyor popülerligi düşünce bi bakmışsın sayfa error veriyor sunuculardan siliyorlar

Alıntıları Göster
    Biz de gücümüz yettiğince savaşıyoruz işte. Belki geliştirebiliriz diye.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Azazel Geri Dönüyor

http://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/btk-satisini-yasakladi-iste-o-modeller/358344/
    Kaan n1
    xiami mi5s
    mi5s de ne varmış acaba ?
    millet kaç yıldır kullanıyor bu telefonu
    |
    |
    Xioami telefonu FP fakat balon.
    İphone 5’ler piyasdaylen GM Discovery telefonunu çıkardı.750 Tl.Herkes birbirine kartını veriyor aldırıyor İphone’a küfür ediyorlar ve telefon o hızla kayboluyor.
    İphone fiyatı uçtu fakat stabil olmayan , kağıt üstüne özellikleri güZel 1 yıl içinde unutulacak telefona neden para vereyim ?
    Kasa kaliteside çok kötü.Muhtemelen bir üst modeli aliminyum kasa olacak.Peki bu telefona 10 dolar masraf edilip aliminyum alışkm kasa yapılmaz mıydı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1210 Mesaj
    Para icin herseyi yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fiyatlarindan dolayi markaya sempatim olusmaya basliyor ama boyle kraldan cok kralcilari gorunce bi bokluk var heralde urunlerinde diye dusunup almamayi tercih ediyorum.

|
    |

Performansı iyi ancak hala şebeke çekimi konusunda diğerlerinden geride ayrıca güç tüketimi de kararlı değil.
    |
    |
    trakyAli-1986 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir ölümüne xiaomi savunuculuk var evet bazı üyelerle beraber, eleştiremiyorsun 10 kişi karşıt görüşte savunuyorlar hemen. Dün benim de dikkatimi çekti bugün şans bu konu açılmış tesadüf değildir herhalde.
    Asus Maximus V Gene z77, i7 2600K, Kingston Hyperx 16GB DDR3, ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX OC, CORSAIR 120GB Force 3 GT SSD, Seagate 2TB HDD, Akasa Venom 750W, Akasa Venom Voodoo, Corsair Carbide 300R, BENQ 24" XL2420T 3D, Nvidia Geforce 3D Vision Gözlük, Logıtech g400, Microsoft hd3000
  • Yarbay
    4935 Mesaj
    Takip ediyorum
    |
    |
    Al sana imza - i5 4670 3,8ghz - ASUS B85-PLUS REV 1.01 INTEL 1150 SOCKET DDR3 - 16gb ddr3 1600 - Evga Gtx960 4gb gdrr5 128bit - 128gb ssd 1tb 2tb - vestel v tab 1041 4 64 - lenovo z500 256gb ssd 1tb
  • Yarbay
    2210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Avrupa'da da alım gücü düşük ya ondan alıyorlar zaten yersen

Alıntıları Göster
    Millet parasını çöpe atmak istemiyor. Amerika ve Avrupa'daki Poco-f1'ın popülerliğinin farkında değilsiniz galiba.

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.

• Onbaşı
    21 Mesaj
    Xiaomi seviyorum Note serisi düşünüyorum. Telefonun sorununu kullanıcıdan bizzat duymak benim için çok iyi olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    yıllar önce note 4 serisini almıştım. daha türkiyeye resmi olarak gelmiyordu. mis gibi telefon. ne sorun var ne sıkıntı. hala kullanıyorum. yenilerde şikayetçi olan çok oluyor. kalite düşmüş demekki biraz.
    |
    |
    general mobile discovery serisi gibi , xiominin de bazı modelleri balondan ibaret.
    Havayı fişek gibi patlar parlar kaybolur. sonra da para etmez.
    |
    |
    Şu an konu admin diye birisinde hem de kural dışı imzalı birisi :D

Ben redmi note 8 alacaktım, şimdi vazgeçmeye başladım. Telefon kalmadı yaaa. Ne alacam ben

|
    |
  • Yarbay
    2291 Mesaj
    xiaomi marka ürün önerilmesinden usandım geçen tuşlu telefon lazım diyom biri gelmiş xiaomi bilmem neyi önermiş
    |
    |
    AMD Ryzen 5 2600 - MSI B450 Tomahawk - CoolerMaster MB511 Kırmızı - SilverStone Strider Essential 600w 80+ - Corsair Vengeance Lpx 2x16gb 3000mhz - PNY Rtx 2060 Gaming OC - Adata Xpg SX8200 pro 512gb - WD 2.5" 750GB Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm
  • Yarbay
    5355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Millet parasını çöpe atmak istemiyor. Amerika ve Avrupa'daki Poco-f1'ın popülerliğinin farkında değilsiniz galiba.

Alıntıları Göster
    Tamam cihaz kalitesiz ise neden Avrupalı Amerikalı alıyor bu cihaza para verip zaten çöpe atıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

Bir ölümüne xiaomi savunuculuk var evet bazı üyelerle beraber, eleştiremiyorsun 10 kişi karşıt görüşte savunuyorlar hemen. Dün benim de dikkatimi çekti bugün şans bu konu açılmış tesadüf değildir herhalde.
    Forumda Apple savunuculuğu Samsung savunuculuğu Huawei savunuculuğu falan da var.

Kimse parasını verdiği cihaza laf ettirmek istemiyor istemez de.

|
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.