Şimdi Ara

Xiaomi Konu Olunca DonanımHaber (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
26.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Mi 9T alin diye yirtindik gittiler leş mediatek islemcili note 8 i aldilar simdi sorunlariyla bogussunlar..
    note 8 de snapdragon var. Note 8 pro da mediatek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copierbond64 -- 5 Aralık 2019; 20:50:2 >
  • Onlar çok uyanık ya ucuza kaliteyi aldılar(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AAAA ben şok!
  • bu konu büyür yalnız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayelpoyraz

hocam 1500 -2000 tl arası telefon önerir misin daha fazlası çıkmaz öğrenciym pek anlamıyorum sadece note8 almak istiyodum. kamera ve batarya iyi olsun yeterli. birde imei li kaçak satılanlar var onlardan alsam önerir misin fiyat baya düşük oluyor
    2000 e 6/128 9T al 8 ay kullan daha sonra malum islem yaptirir sikintisiz kullanmaya devam edersin. 2000 e Türkiye de daha iyi bir cihaz yok.

• Yanlız sensörleri bozuk olabilir diye konu açılır ise bu genellemeye giriyor , ben 2 adet aldım geçen cuma indiriminde bir problem yok? 1550tl gayet iyi telefon.

Bu xioami kötüleme işi yeni moda oldu , bu cuma iki adet note 8 almamızın sebebi şuan bu mesajı yazdığım xioami telefon sebebidir , geçen sene LG aldık düşünün 1 sene sonra yerine xioami aldık , birader dedi Samsung almam bu sefer bende xioami deneyeceğim vs

Suanda iPhone bilmem kaç X sipariş edecek para var kartımda ama hiç işim olmaz enayi yada keriz değilim

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi umuyorum bende. Haklı olan hakkını aramalı yoksa kazanan hep başkası olacaktır.
  • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle konuda Xiaomi kötülemediğimizi,sevdiğimizi ve her cihazda sorun olmadığını yazdık. Ben uzun zamandır Xiaomi markasını kullanıyorum yeni değilim. Yine alacağım telefon xiaomi marka olacak ama hangi marka olursa olsun sorunlu cihaz elime ulaşırsa hakkımı ararım. Bakın o konuda ilk zamanlar benim sorunum olmadığı için belirtmişim ve sorunu olanlara yardımcı/destek olmaya çalışmışım. Sizde sorun yok diye başkasında olan sorunu da yok sayamayız.
  • İnsanlar forum sitelerinde ürünlerin iyi kötü yönlerini tartışıyorlar, kötü mesajlar silinecekse buranın yorum silen malum satış sitelerinden ne farkı kalırki!?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum hatalarını düzeltmeye bu yüzden zaman kalmıyor demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Yanlız sensörleri bozuk olabilir diye konu açılır ise bu genellemeye giriyor , ben 2 adet aldım geçen cuma indiriminde bir problem yok? 1550tl gayet iyi telefon.

Bu xioami kötüleme işi yeni moda oldu , bu cuma iki adet note 8 almamızın sebebi şuan bu mesajı yazdığım xioami telefon sebebidir , geçen sene LG aldık düşünün 1 sene sonra yerine xioami aldık , birader dedi Samsung almam bu sefer bende xioami deneyeceğim vs

Suanda iPhone bilmem kaç X sipariş edecek para var kartımda ama hiç işim olmaz enayi yada keriz değilim
    hocam uzun yollar samsung hayranı olarak(e250den itibaren) bu seneden xiaomiye geçtim 1ay olcak telefon mi a3(1500tl aldım) akıcı bir telefon olması çok kullanışlı olması albenisi ve ekranda parmak okuyucu olup fiyatının uygun olması çok cezvetti beni aynı özelikte bir samsung telefon 2300tl civarı ve samsung kullanıcısı olarak şunu biliyorum telefonu yavaşlatıyorlar telefon 2 sene garantisi dolduktan sonra ömrünü bitiriyorlar.bilerek yaptıklarını düşünüyorum.umarım bu söylediklerim bir xiaomi için geçerli olmaz çünki ilk farklı markada bir telefona geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crashserkan -- 5 Aralık 2019; 22:45:46 >

• Amazon meselesi neydi ama oyle ya

• millette para çok ya ondan almışlardır ucuz olanı
  • Samsung internet tarayıcısını kullanıyordum bu zamana kadar.Google chrome kullanıyorum dh ye bir girdim bir sürü reklam sayfanin heryerinde.
  • Konuyla alakası yok lakin bir Xiaomi telefon kullanıyor olmama rağmen bu marka benim gözümde çöpten öteye geçemez. Herkesin alım gücü yüksek olsa birçok kişi şu telefonların yüzüne dahi bakmaz. İyi forumlar.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Sms geldi ise şanslısınız. Bu forumda tahahütünün bittiğini söyleyen insanlar Turk.net tarafından aranmış idi.
    Acayip big data döndüğünü düşünüyorum dhde.
    Sakın pmden özel bilgilerinizi vs atmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bseeek -- 6 Aralık 2019; 0:20:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Mi 9T alin diye yirtindik gittiler leş mediatek islemcili note 8 i aldilar simdi sorunlariyla bogussunlar..
    Leş mediatek haa . Gidinde Hardware plus YouTube kanalında sizin görüşünüz note 8.pro videosunu izleyin kullanan ne diyor görün. İşkembeden atmak kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: carter

Konuyla alakası yok lakin bir Xiaomi telefon kullanıyor olmama rağmen bu marka benim gözümde çöpten öteye geçemez. Herkesin alım gücü yüksek olsa birçok kişi şu telefonların yüzüne dahi bakmaz. İyi forumlar.
    Avrupa'da da alım gücü düşük ya ondan alıyorlar zaten yersen

• destek
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz. İnşallah sorun yaşayan arkadaşlar da korkmaktan veya ilgisizlikten vazgeçip yardım ederse hepimiz sorunlarımızı çözeriz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.