Şimdi Ara

Xiaomi Konu Olunca DonanımHaber

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
159
Cevap
6
Favori
24.351
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Konu Olunca DonanımHaber
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arisaka

Mi 9T alin diye yirtindik gittiler leş mediatek islemcili note 8 i aldilar simdi sorunlariyla bogussunlar..
    note 8 de snapdragon var. Note 8 pro da mediatek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copierbond64 -- 5 Aralık 2019; 20:50:2 >
    |
    |

Onlar çok uyanık ya ucuza kaliteyi aldılar(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]
  • Yarbay
    4008 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karayelpoyraz

hocam 1500 -2000 tl arası telefon önerir misin daha fazlası çıkmaz öğrenciym pek anlamıyorum sadece note8 almak istiyodum. kamera ve batarya iyi olsun yeterli. birde imei li kaçak satılanlar var onlardan alsam önerir misin fiyat baya düşük oluyor
    2000 e 6/128 9T al 8 ay kullan daha sonra malum islem yaptirir sikintisiz kullanmaya devam edersin. 2000 e Türkiye de daha iyi bir cihaz yok.

❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3333mhz ❖ ACER XF240H 144Hz Freesync ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Binbaşı
    1208 Mesaj
    Yanlız sensörleri bozuk olabilir diye konu açılır ise bu genellemeye giriyor , ben 2 adet aldım geçen cuma indiriminde bir problem yok? 1550tl gayet iyi telefon.

Bu xioami kötüleme işi yeni moda oldu , bu cuma iki adet note 8 almamızın sebebi şuan bu mesajı yazdığım xioami telefon sebebidir , geçen sene LG aldık düşünün 1 sene sonra yerine xioami aldık , birader dedi Samsung almam bu sefer bende xioami deneyeceğim vs

Suanda iPhone bilmem kaç X sipariş edecek para var kartımda ama hiç işim olmaz enayi yada keriz değilim

Dediğiniz gibi umuyorum bende. Haklı olan hakkını aramalı yoksa kazanan hep başkası olacaktır.
    |
    |
    Frank Lapidus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öncelikle konuda Xiaomi kötülemediğimizi,sevdiğimizi ve her cihazda sorun olmadığını yazdık. Ben uzun zamandır Xiaomi markasını kullanıyorum yeni değilim. Yine alacağım telefon xiaomi marka olacak ama hangi marka olursa olsun sorunlu cihaz elime ulaşırsa hakkımı ararım. Bakın o konuda ilk zamanlar benim sorunum olmadığı için belirtmişim ve sorunu olanlara yardımcı/destek olmaya çalışmışım. Sizde sorun yok diye başkasında olan sorunu da yok sayamayız.
    |
    |
    Brother ToLGa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Yanlız sensörleri bozuk olabilir diye konu açılır ise bu genellemeye giriyor , ben 2 adet aldım geçen cuma indiriminde bir problem yok? 1550tl gayet iyi telefon.

Bu xioami kötüleme işi yeni moda oldu , bu cuma iki adet note 8 almamızın sebebi şuan bu mesajı yazdığım xioami telefon sebebidir , geçen sene LG aldık düşünün 1 sene sonra yerine xioami aldık , birader dedi Samsung almam bu sefer bende xioami deneyeceğim vs

Suanda iPhone bilmem kaç X sipariş edecek para var kartımda ama hiç işim olmaz enayi yada keriz değilim
    hocam uzun yollar samsung hayranı olarak(e250den itibaren) bu seneden xiaomiye geçtim 1ay olcak telefon mi a3(1500tl aldım) akıcı bir telefon olması çok kullanışlı olması albenisi ve ekranda parmak okuyucu olup fiyatının uygun olması çok cezvetti beni aynı özelikte bir samsung telefon 2300tl civarı ve samsung kullanıcısı olarak şunu biliyorum telefonu yavaşlatıyorlar telefon 2 sene garantisi dolduktan sonra ömrünü bitiriyorlar.bilerek yaptıklarını düşünüyorum.umarım bu söylediklerim bir xiaomi için geçerli olmaz çünki ilk farklı markada bir telefona geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crashserkan -- 5 Aralık 2019; 22:45:46 >
    |
    |

• Yarbay
    9238 Mesaj
    Amazon meselesi neydi ama oyle ya

CPU: AMD Ryzen 2600 @4.1 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Binbaşı
    1887 Mesaj

millette para çok ya ondan almışlardır ucuz olanı
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Konuyla alakası yok lakin bir Xiaomi telefon kullanıyor olmama rağmen bu marka benim gözümde çöpten öteye geçemez. Herkesin alım gücü yüksek olsa birçok kişi şu telefonların yüzüne dahi bakmaz. İyi forumlar.

I LOVE THIS GAME
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj

Sms geldi ise şanslısınız. Bu forumda tahahütünün bittiğini söyleyen insanlar Turk.net tarafından aranmış idi.
    Acayip big data döndüğünü düşünüyorum dhde.
    Sakın pmden özel bilgilerinizi vs atmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bseeek -- 6 Aralık 2019; 0:20:16 >
    |
    |
    Fulton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SİSTEMİM: İşlemci : AMD Ryzen 1700 ................. Ekran Kartı : ASUS Strix Nvidia GTX 960 Anakart : ASUS B350-PLUS Prime ...... RAM : Corsair LPX 16GB (8x2) 3000mhz KASA : Phanteks Eclipse P400 ............ PSU : ThermaleTake TR S2 700W
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 3 saat 12 dakika kadarı kaldı.
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Arisaka

Mi 9T alin diye yirtindik gittiler leş mediatek islemcili note 8 i aldilar simdi sorunlariyla bogussunlar..
    Leş mediatek haa . Gidinde Hardware plus YouTube kanalında sizin görüşünüz note 8.pro videosunu izleyin kullanan ne diyor görün. İşkembeden atmak kolay.

quote:

Orijinalden alıntı: carter

Konuyla alakası yok lakin bir Xiaomi telefon kullanıyor olmama rağmen bu marka benim gözümde çöpten öteye geçemez. Herkesin alım gücü yüksek olsa birçok kişi şu telefonların yüzüne dahi bakmaz. İyi forumlar.
    Avrupa'da da alım gücü düşük ya ondan alıyorlar zaten yersen

destek

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yüzbaşı
    429 Mesaj

Teşekkür ederiz. İnşallah sorun yaşayan arkadaşlar da korkmaktan veya ilgisizlikten vazgeçip yardım ederse hepimiz sorunlarımızı çözeriz.
    |
    |
    TITAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,712
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.