Şimdi Ara

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
673
Cevap
38
Favori
90.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 257
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 42
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 5 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dronebey (42 mesaj) acarbulut (33 mesaj) brl65 (33 mesaj) cgty89 (29 mesaj) vinsanityx (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (384 mesaj) Mobil (243 mesaj) Tablet (5 mesaj) Mini (8 mesaj) Uygulama (38 mesaj) (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Arkadaşlar kamera elıme ulastı parmak hareketlerını bıle algılıyor cok guzel. 12 sanıye vıdeo kaydı yeterlı geldı zaten. Şimdi bu hareket algıladıgında bana alarm vermesı ıcın ayarı nerden yapabılırım? Harekket vıdeoları yuklenmıs nacak baan alarm uyarı gıbı bısey yapması lazım
  • Binbaşı
    1370 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Telefon ayarlarindan mi home uygulamasinin bildirimlerine izin verin bir de kamera ayarlarindan notification kismini aktif edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mesut1221 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: dronebey

Telefon ayarlarindan mi home uygulamasinin bildirimlerine izin verin bir de kamera ayarlarindan notification kismini aktif edin.

oyle bir aray yok ama guncellemeyı yukleyeyım mı benımkı 1080p olan standart wifi li model
    quote:

hocam notif. aktif, bildirimlerde acık ama yok yenı vıdeo ceknce alarm uyarı vs gelmıyor bana
    |
    |
  • Binbaşı
    1370 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

kameraya bagliyken sag ust tafaftan 3 noktaya basip ayarlara girin detection settings sekmesinden motion detectionu aktif hale getirin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    983 Mesaj
    @dronebey hocam selam
    evde dahua sistemim var dahua da uzmanlaştık da, xiaomi ip kamerayı bir kaç gündür kullanıyorum güzel işini iyi görüyor,
    frame i biraz düşük ama olsun
    birden fazla kamera olduğunda mi home üzerinden ekde verdiğim görüntüler gibi izliyebiliyormuyuz?
    bu xiaomi kameralar onvif mi?
    < Resime gitmek için tıklayın >
    < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estamemuchoo -- 25 Mart 2018; 12:10:29 >
    |
    |
    quote:

kameraya bagliyken sag ust tafaftan 3 noktaya basip ayarlara girin detection settings sekmesinden motion detectionu aktif hale getirin.

hocam motion detections aktif. İçine sd card takmamıştım onu taktım su an bildirim gelmeye basladı ilginc bır durum sdcard olmadan bildirim gelmıyormus onu anlamıs oldum.
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

Statik ip'ye ihtiyac yok. Mobil uygulama ile izleyebiliyorsunuz heryerden. Sabit istiyorsaniz mijia 1080p isinizi gorur. Hareketli istiyorsaniz konunun ilk mesajini inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler hocam , sabit tek kamera yeterli gelir gibi . 360 derece dönen model de güzel gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    782 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar Xiaomi dafang var bende ssmsung cihazımla bağlantıyı yapmıştım. Şimdi telefonu değiştirdim iPhone kullanıyorum. Fakat bir türlü bağlantıyı tekrar yapamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

• Yüzbaşı
    983 Mesaj

Sıfırdan resetleyip denediniz mi?
    İğne ile üstünde bir delik var yada yanında reset yazar 5 saniyeden fazla tutun çince bişey der ozaman bırakın ve sıfırdan kurulum yapın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Carpediem_33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    782 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

Sıfırdan resetleyip denediniz mi?
    İğne ile üstünde bir delik var yada yanında reset yazar 5 saniyeden fazla tutun çince bişey der ozaman bırakın ve sıfırdan kurulum yapın
    yaptım ama maalesef

|
    |
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj

Ben kartsiz kullaniyorum bildirimler geliyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    Dafang 1080P kamera var bende. Ev içinde bebek diğer odadayken cep telefonu üzerinden Mi Home programı ile izleyebiliyorum.

Ancak sorum şu yerel ağ'da aynı ağ üzerinde bilgisayardan nasıl izlerim?
    |
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Arkadaslar bu xiaomi ip kameralarin global versiyonlari yani.menusu tamamen ingilizce olanlar gearbestte satilmiyor galiba. Dogrumudur oradakilerin hepsi mailand china yani yari cince olan menulere sahip. Global olanlati bulabilecegim bir site varmidir.

• Binbaşı
    1370 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba

Bu urunun menusu tamamen ingilizcedir. Ayrica nas yada modem arkasina takacaginiz bir bellege de kayit yapabilme ozelligi var.

https://mmo.tc/81Wz

|
    |
    ramozz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Ben aliexpressten xiaomi xiafang aldim. Ama mailland chine yapmama ragmen kurulumu yapmiyor. Set up tusuna bastiimda cince konusuyor ama digerlerinde barkodu gosterene kadar ara ara konusuyordu. Bunda ise bir defa konusup susuyor. Barkoduda okumuyor. Neden olabilir arkadaslar. Saticiya almadan once sordum turkiyede calisiyor dedi.ürünün linki
    http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-xiaofang-1080P-Smart-WiFi-Camera-Night-Vision-IR-cut-be-used-in-Non-European/32855672971.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramozz -- 14 Nisan 2018; 9:12:13 >
  • Binbaşı
    1370 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sizin aldığınız modelde zaten amerika ve avrupa dışındaki bölgelerde kullanılabilir diye yazıyor.
    |
    |
    ramozz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj

Saticiya almadan once sordum Türkiye de kullanilirmi diye. Oda evet dedi.mesaji duruyor.olmadi dispute acayim mesaji gosteririm kanit olarak. Ilerde ulkemizde kullanima acilirmi acaba. Okudugum kadariyla bir ara kullaniluyormus daha sonra engellemisler. Dafang modeli de kullanilmiyormus ama suan kullaniliyorm global olmayan versiyonu

|
    |
    dronebey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    Arkadaşlar eve bakıcı alacağım ve bakıcı ile beraber kamera sistemine ihtiyacım var. Evde 4 veya 5 adet ihtiyacım olacak. Daha önce kullandığım bir teknoloji olmadığı için özelliklere çok hakim değilim. Fiyat aralığı 100 TL - 200+ TL olunca ihtiyaca yönelik doğru ürünü almak istedim. Gereksiz yere fazla bir tutar ödemek yerine sizin bilginize başvurmak istedim. Kurulumu kolay, sorunsuz çalışan, güvenilir ne almamı önerirsiniz?
    Teşekkürler
  • Binbaşı
    1370 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu ürünü alıp kullanabilirsiniz aktif olarak kullanıyorum ve oldukça memnunum.

https://mmo.tc/81Wz
    |
    |
    tengin78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.