Şimdi Ara

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
47
Favori
143.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben ürünü dün akşam kurdum. Tavsiyen için teşekkürler tam ihtiyacım olan üründü. Görüntü akıcı ses karşılıklı geliyor gidiyor tek kelime ile mükemmel. Tek bir sorum olacak. Ben kendi telefonumdan bağlandım. Fakat İkinci bir cihazdan bağlanma şansımız var mı? Böyle bir şey denediysen yardımcı olursan sevinirim.

Birde ayrıca PC üzerinden izleme şansımız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cevizli.Lokum -- 12 Aralık 2017; 11:0:0 >
  • Cevizli.Lokum kullanıcısına yanıt
    İşinize yaramasına çok sevindim. İyi günlerde kullanın. Tabi ki biz eşimle beraber kullanıyoruz. 2 telefonda kullanmak için her 2 telefona da mi home uygulamasını kurup aynı hesap ile oturum açarsanız sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Bildirimler 2 telefona da aynı anda geliyor.
  • dronebey kullanıcısına yanıt
    Bir sorum daha var sormayı unuttuğum. Wifi listesinde kamera da gözüküyor. Bazı ip kameralarda wifi yayma özelliği var. Bu üründe de varsa şifre koymak gerekmez mi? veya bu görünürlüğü kapatmanın yolu var mıdır?
  • Cem_16 kullanıcısına yanıt
    nasıl çalıştırdınız.Geçen bir ara uygulama ile bağlandım ama hiç görüntü alamadım 34 ile başlayan xiaofang yazan cihaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

nasıl çalıştırdınız.Geçen bir ara uygulama ile bağlandım ama hiç görüntü alamadım 34 ile başlayan xiaofang yazan cihaz mı

Çok memnunum kurulumu biraz zorladı sonrası çok iyi stabil çalışıyor, benim modemim eski ondan kurulum biraz uğraştırdı, kurulum talimatlarını takip ederseniz sıkıntı çıkmaz, bu fiyata böyle bir kamera muhteşem..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benimde gearbedtten nugun gelen defang kameram time out hatasi veriyor.bi sikinti var gercekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: dronebey

İşinize yaramasına çok sevindim. İyi günlerde kullanın. Tabi ki biz eşimle beraber kullanıyoruz. 2 telefonda kullanmak için her 2 telefona da mi home uygulamasını kurup aynı hesap ile oturum açarsanız sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Bildirimler 2 telefona da aynı anda geliyor.

Xioami Aqara aldım. Bazı menüler çince olduğu için automation'ı ayarlayamadım motion detection için. Nasıl yapıldığını bilen var mı çince anlaşılmıyor.
  • sleepingawake kullanıcısına yanıt
    ekran görüntüsü alıp google çeviri ile çevirisini yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recooz

ekran görüntüsü alıp google çeviri ile çevirisini yapabilirsin.

Evet onu denedim, ama çok fazla alt menü çıktı. Hazırı varsa diye sormuştum.
  • Selamlar, Mi 360 derece 1080p modelinden aldım bağlantıyla ilgili her şey tamam. Hareket bildirimi ayarlamayla ilgili bir türlü sonuca varamadım. Mi home uygulamasında alt menüler çince olduğu için. Yardımcı olabilecek var mıdır?

• 720p bende iş yerimde dış cephede yağmur kar denk gelmeyecek şekilde konumlandırdım 2 yıldır sıkıntısız çalışıyor. İş yerinde 4 kanallı dvr var, onun yerine ip kameralar ile donatmak istiyorum. Malum bu kalitede çekim yapan kameralar 2bin liranın üstünde bir bütçe gerektiriyor. Yine de o ücretleri hakkettiklerini düşünmüyorum. Evde küp kamara var, yalnız onun saatine müdahale edemediğim için onu tercih dışı bıraktım. Aynı şekilde mijia 1080p 360 var onunda mekanizması bozuldu ona da ısınamadım. .

Sizin incelediğimiz Mijia 1080p modelin de saat sekronize durumu nasıl Türkiye saatine ayarlanabiliyor mu? Ona göre tercihimi bu modelden yana kullanmayı düşünüyorum

• Merhaba ne yazik ki saat dilimi cin saat dilimine gore calisiyor. Ancak goruntu kalitesi gercekten cok cok iyi
  • quote:

Merhaba ne yazik ki saat dilimi cin saat dilimine gore calisiyor. Ancak goruntu kalitesi gercekten cok cok iyi

Teşekkürler.. Yine de indirime girdiği zaman 1 tane alacagim, saat durumunu çözmek için belki hack dosyaları çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son olarak kamera ayarlarından video üzerindeki tarih saat damgası kaldırabiliyor mu? Küp kamera da böyle bir ayar var zaman damgası kaldırıyorum kafa karışıklığına neden olmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

Son olarak kamera ayarlarından video üzerindeki tarih saat damgası kaldırabiliyor mu? Küp kamera da böyle bir ayar var zaman damgası kaldırıyorum kafa karışıklığına neden olmiyor.

Saat ayarı bölümü kapatan bir fonksiyon görmedim ayarlarda açıkçası çin le aramızda 5 saat var ben bakarken hep 5 saat geri gibi düşünüyorum:) 1-2 kere düzeltmiştim birkaç yöntemle saati ama update gelince yine uğraşmak gerekiyor. Eğer nas server ya da modem arkasında bir diskiniz varsa oraya kayıt yapmasını sağlayabiliyorsunuz bu kamerada
    Bu arada indirime girmiş ürün şuan almayı düşünüyorsanı bilginiz olsun fiyatı 31.99 usd

https://goo.gl/5mC3YR
    indirim kodu: TRGB18011503

• quote:

Son olarak kamera ayarlarından video üzerindeki tarih saat damgası kaldırabiliyor mu? Küp kamera da böyle bir ayar var zaman damgası kaldırıyorum kafa karışıklığına neden olmiyor.

az önce tekrar kontrol ettim tarih ve saati görüntü üzerinden kaldırma parametresi mevcutmuş bilginiz olsun.
  • quote:

quote:

az önce tekrar kontrol ettim tarih ve saati görüntü üzerinden kaldırma parametresi mevcutmuş bilginiz olsun.

Teşekkürler yanıtlar için, referans linkten iki ayrı hesaptan aldım. İlerleyen zamanlarda güzel indirim denk gelirse devamını alırım.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler yanıtlar için, referans linkten iki ayrı hesaptan aldım. İlerleyen zamanlarda güzel indirim denk gelirse devamını alırım.

Teşekkür ederim iyi günlerde kullanın.

• merhaba arkadaşlar bende Gearbest üzerinden xiaomi mijia 1080p kamera aldım. İş yerinde denemek için telefonumu hotspot yapıp denedim sorunsuz kurdum çalıştı fakat evde wifi üzerinden bir türlü tanıtamıyorum, her yolu denedim ama olmuyor. Home uygulamasından mainland china da seçiyorum gene olmuyor.

Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcen

merhaba arkadaşlar bende Gearbest üzerinden xiaomi mijia 1080p kamera aldım. İş yerinde denemek için telefonumu hotspot yapıp denedim sorunsuz kurdum çalıştı fakat evde wifi üzerinden bir türlü tanıtamıyorum, her yolu denedim ama olmuyor. Home uygulamasından mainland china da seçiyorum gene olmuyor.

Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba,
    Modem üzerinden Wifi kanalınızı değiştirmeyi deneyin o çözüm olmaz ise yayın kanalı kısmında bir ayar vardı ama tam hatırlayamadım müsait zamanda kontrol ederse yazarım. Wifi sinyalini 2.4ghz ve üzeri yapmak gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.