Şimdi Ara

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
47
Favori
143.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, geçen hafta mijia 360 smart home 1080p olan ürünü aldım. dükkanımda 3 adet kamera vardı zaten bunu ekstradan görüş açısı versin hemde sesli kayıt özelliğinden faydalanayım diye aldım ve kurdum. fakat sık sık cihaz çevrimdışı hatası alıyorum. cihazı kaldırıp bölgeyi Çin olarak seçip tekrar kurdum fakat ertesi gün yine çevrimdışı hatası aldım. fişi çekip takınca düzeliyor ama sürekli bu hatayı vermesi can sıkıcı. yukarıda yorumlarda da aynı problemi yaşayanlar var gördüğüm kadarıyla.çözümü var mı acaba bu sorunun ?
  • Merhaba
    Mi360 1080p kamera aldım bende. Fakat ne yaparsam yapayım evde kurulum yaparken QR kodu okumuyor. Kamerayı iş yerinde kurulum denedim iş yarında başarıyla kuruluyor. Fakat evde QR kodu bir türlü okumuyor. Evde ttnet fiber kullanıyorum. Nasıl tanıtacağım konusunda fikri olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bebek için hangi modelini hangi siteden almalıyım?
  • Merhaba..xiomia 360 kamerayı bağlantı hatası nedeniyle servise gönderdim..dün geri göndermişler değişen birşey yok..cihaz karekodu tanıyor sonra bağlantı olmuyor..varmı bir çözümü ne yapılabilir..bazı arkadaşlar modem olarak xiomia alarak sonu çözdük demişler.. teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba
    Ben de bebeğimi takip için bu cihazdan aldım almanyadani uluslararası versiyon olduğu için bölge sorunu yaşamadım hiç
    Benim sıkıntılarım sık sık bebekle seyahat ediyoruz yanımıza aldığımızda kamerayı başka bir wi-fi ağına bağlamak için resetlemekten başka bir yöntem bulamıyorum bunun çözümü var mı dır?
    İkinci sorunum ise internete bağlayamadığım durumlar oluyor kendisi access pointi gibi çalışıyor mu herhangi bir ağ olmadan direkt kameraya bağlanabiliyor muyum.
    Bu konularda tecrübeleri olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum
    iyi forumlar iyi akşamlar
  • Arkadaşlar size bişey sormak istiyorum

1080 360dönebilen modelini aldım ve kurdum eve bebek için. Bu kameayı eşimle paylaşayım diyorum, Mi Adres yaz diyo yazıyorum, Mi ID numarası falan çıkıyor, davet gönderildi diyor ama gelen giden bişey yok.

Aynı kamerayı 2-3 cihaz izlemek istiyoruz açıkçası. Diğer 150₺ lik kameralarda kolaylıkla yapabiliyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: subasi66

arkadaşlar merhaba, geçen hafta mijia 360 smart home 1080p olan ürünü aldım. dükkanımda 3 adet kamera vardı zaten bunu ekstradan görüş açısı versin hemde sesli kayıt özelliğinden faydalanayım diye aldım ve kurdum. fakat sık sık cihaz çevrimdışı hatası alıyorum. cihazı kaldırıp bölgeyi Çin olarak seçip tekrar kurdum fakat ertesi gün yine çevrimdışı hatası aldım. fişi çekip takınca düzeliyor ama sürekli bu hatayı vermesi can sıkıcı. yukarıda yorumlarda da aynı problemi yaşayanlar var gördüğüm kadarıyla.çözümü var mı acaba bu sorunun ?
    Merhabalar. Ben de evimde bakici için 3 adet kurdum.
    Denildigi gibi sık sık çevrimdışı hatasi aliyorum. Sebebi ve çözümü nedir bilen var mı?

• Herkese hayırlı günler. Kamerayı basarıyla aktifleştirdim fakat resimdeki gibi ekranda daha fazlayı tıklayınca cihaz başltılamadı hatası veriyor sebebi nedir
    Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları

• Szncihan S kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,aynı hatayı alıyoruz cozum bulabildiniz mi acaba merak ettim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yildirayy Y kullanıcısına yanıt
    Yildiray Bey sorunu cozebildiniz mi ?

• Necdettat N kullanıcısına yanıt
    Hayır cihazı tekrar servise gönderdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirayy -- 4 Kasım 2019; 10:11:42 >
  • Merhaba
    Bende 720p versiyon var 2015 de almıştım. Çok sağlıklı kullanıyordum ancak biri This camera can only be used within china uyarısı veriyor. Yardımcı olur musun
  • merhaba,
    bu cihazın hassasiyetinin azalması gibi bir durum söz konusumu?
    ilk kurduğumda tabletin ışığından etkilenip uyarı veriyordu. şimdi ise çocuğum eve giriyor, robot süpürge çalışıyor çok sonrasında uyarı yolluyor.
    bu nasıl çözülür?
  • merhaba

2 model aradında hangisini tavsiye edersiniz fiyatları birbirine yakın ama yoğunlukta mijia yorumlanmış. İmi modelinin farkı nedir yönlendirebilirseniz sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan32 -- 10 Kasım 2019; 18:38:48 >

• volkan32 V kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı sorunun cevabını merak ediyorum aslında.

• Szncihan S kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Profil-Ayarlar-Kısayol Kartı (Kapalı)
    deneyin lütfen@Szncihan
  • W10 pc için nas bağlantı ayarı yapabilen var mı

• Arkadaşlar ip kamerayı aldım eşimin telefonuna da davet gönderdim o da açıp izleyebilsin diye ama yapamadım davet i kabul et seçeneği çıkmıyor. Nası yapılıyor bilen var mı?

• esimin telefonuna da mi home uygulamasini indirdim.oradan benim kullanici adim ve sifremle girince onun telefonunun da izlenebiliyor.

• Slm, arkadaşlar adaptör nerden alabiliriz ? Tlf şarjları çok sağlıklı gelmez gibi geliyor ? Sürekli fişte kalacağı için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 20 Kasım 2019; 0:14:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.