Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Xiaomi IP Kamera Genel Konu ve Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
289
Cevap
14
Favori
16.064
Tıklama
Giriş
      23 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kaptancan

03 Aralık 2018 19:31:58

Terkardan merhaba,

Dediğin şekilde sd kartı çıkartıp exfat ile formatladım (sadece exfat ve ntfs seçenekleri var).
      linkteki zip dosyasını olduğu gibi sd kartın içine atıp kameraya taktım.
      Kamerayı usb kabloya bağladım. Cihaz açıldı sabit sarı ışık ile, döndü etrafında sağa sola sonra ışık fln yok öylece duruyor, sarı ışık yanıp sönmüyor.
      Nerede yanlış yaptık acaba ?
      |
      |
      acarbulut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      23 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kaptancan

03 Aralık 2018 23:26:33

Kamerayı kendinden resetleyip tekrar kurdum ancak zaten son birkaç gündür uzaktan bağlanmaya çalıştığımda 1/3. adımda öylece bekliyordu ve bir süre sonra connection time out hatası veriyordu.
      Şimdi yeni kurulum sonrası düzeldi sandım ancak yarım saat sonra tekrar baktım ve gene aynısı oluyor, hemde şuanda kendi evimde aynı ağdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KpttpK -- 3 Aralık 2018; 23:30:45 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      04 Aralık 2018 20:10:03
      Mi Home Security Camera 360° 1080P anlik bildirim konusunda yardimci olabilecek var mi acaba bir turlu cozemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yüzbaşı
      293 Mesaj
      05 Aralık 2018 07:50:16
      quote:

Orijinalden alıntı: cemceminay34

Mi Home Security Camera 360° 1080P anlik bildirim konusunda yardimci olabilecek var mi acaba bir turlu cozemiyorum
      Dostum evet senin kameranın modeli farklı fakat şimdi gönderdiğin resme baktım da zaten o menü hareket algılama menüsü. Evet biraz farklı ama yine çalışması lazım. Bende ilk zaman böyle bir şey olmuş çalışmamıştı bende gidip başka bir kullanıcı hesabı açtım oldu. İstersen sende farklı bir mi kullanıcı hesabı aç dene.
      |
      |

2012 Civic Elegance (Tam donanım) Otomatik Beyaz
    • Yüzbaşı
      293 Mesaj
      05 Aralık 2018 07:57:23
      quote:

Orijinalden alıntı: KpttpK

Terkardan merhaba,

Dediğin şekilde sd kartı çıkartıp exfat ile formatladım (sadece exfat ve ntfs seçenekleri var).
      linkteki zip dosyasını olduğu gibi sd kartın içine atıp kameraya taktım.
      Kamerayı usb kabloya bağladım. Cihaz açıldı sabit sarı ışık ile, döndü etrafında sağa sola sonra ışık fln yok öylece duruyor, sarı ışık yanıp sönmüyor.
      Nerede yanlış yaptık acaba ?
      Yazdıkların tam olarak doğru değil yanlız. İstersen tekrar yazayım; Sd kartı çıkar, adaptör ile pcye tak. Sonra biçimlendir yap. Fat32 şeklinde formatla(exfat). Sonra kartın içine o yazılım dosyasını sürükle ama zip olarak değil zipten çıkar öyle koy. Sonra kartı getir kameraya tak. Sonra kameranın fişini tak. Sarı ışık yanar sonra sarı ışık böyle yanar söner yaklaşık 1-2 dakika sonra kamera kendiliğinde sanki reset yapmışsın gibi açılıp çince barkotu okutun kısmına gelir. Sonrasında zaten mi home kurulumu yapacaksın. Yani işlem sırasında hiç reset atmıyorsun bak. Zaten kamerayı kurunca çalışır sonrada sana yazılım eski diye güncelleme gelecektir. İstersen güncelle sana kalmış.

• Yüzbaşı
      293 Mesaj
      05 Aralık 2018 08:01:59
      quote:

Kamerayı kendinden resetleyip tekrar kurdum ancak zaten son birkaç gündür uzaktan bağlanmaya çalıştığımda 1/3. adımda öylece bekliyordu ve bir süre sonra connection time out hatası veriyordu.
      Şimdi yeni kurulum sonrası düzeldi sandım ancak yarım saat sonra tekrar baktım ve gene aynısı oluyor, hemde şuanda kendi evimde aynı ağdayım.
      Ya o bağlanma sorunu hepimizde var işte bir türlü stabil şekilde alete bağlanamıyoruz. Yani sana özel bir durum değil o yüzden format atınca düzelecek diye kendini kasma. Sabırlı olursan böyle yüzde 10-20 70 90 şeklinde yükleniyor görüntü geliyor ama çoğu zaman akıcı değil. Özellikle dışarıdan bağlanıldığı zaman. Sana tavsiyem, eğer geri dönük kayıtları izleme yada hareket algılama ayarı gibi vs. ayar yapmayacaksan mi home üstteki 1 camera yazan yerden girip bekle daha çabuk geliyor görüntü.
      |
      |

• Çavuş
      73 Mesaj
      05 Aralık 2018 20:50:01
      Bağlantı sorunu ne hikmetse yavaş yavaş düzeldi bende. Şimdi dışardan wifi ya da 3G vs ile sorunsuz bağlanıyorum. Sesli iletişim , görüntü veya video kaydı hepsi aktif çalışıyor. Neden çalışmıyordu ve şimdi neden çalışıyor anlayamadık ama sonuçta artık stabil olarak çalışıyor .
      Son mesajımda bahsettiğim Sd kartta olan kayıtları izlediğimde görüntünün çok kötü ( asla HD değil ) ve ses kaydının hışırtı dışında duyulmaması şu andaki devam eden problemler .
      |
      |

Pioneer Sx780 Receiver , Sony Turntable PS-LX350H , Pioneer HPM700 Speaker , Harman Kardon HD750 Cd Player , Pioneer Cassette Deck CT-777 , Onkyo CN-7050 Network CD Player , Technics SH-GE70 Equalizer
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kaptancan

06 Aralık 2018 11:25:18

Dediklerini birebir yaptım. Ancak kamera başlarken birkaç saniye sabit sarı ışık yandı ve sonrasında ekseni etrafında dönüş testi yaptıktan sonra normal çalışmaya devam etti. Sarı ışık yanıp sönmedi yada barkod okutmak için çinli konuşma sesi gelmedi.Acaba benim ürün mü farklı: Xiaomi Dafang 1080p

Bağlantı konusuna da gelecek olursak yine dediğin gibi uygulama ana ekrandaki kameraya tıklayarak açmaya çalıştım ancak yine öylece bekliyor, görüntü gelmiyor. Anlık hareket bildirimleri geliyor ama onları kurmuştum. O zaman bunu düzeltecek yeni güncelleme bekleyeceğiz anlaşın o.
      |
      |

• Yüzbaşı
      293 Mesaj
      06 Aralık 2018 16:48:31
      quote:

Dediklerini birebir yaptım. Ancak kamera başlarken birkaç saniye sabit sarı ışık yandı ve sonrasında ekseni etrafında dönüş testi yaptıktan sonra normal çalışmaya devam etti. Sarı ışık yanıp sönmedi yada barkod okutmak için çinli konuşma sesi gelmedi.Acaba benim ürün mü farklı: Xiaomi Dafang 1080p

Bağlantı konusuna da gelecek olursak yine dediğin gibi uygulama ana ekrandaki kameraya tıklayarak açmaya çalıştım ancak yine öylece bekliyor, görüntü gelmiyor. Anlık hareket bildirimleri geliyor ama onları kurmuştum. O zaman bunu düzeltecek yeni güncelleme bekleyeceğiz anlaşın o.
      Evet dostum senin kameranın modeli farklı o yüzden sen farklı bir dosya ile format atacaksın. Eğer bulabilirsem buradan paylaşırım sende araştır istersen netten.
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      08 Aralık 2018 21:02:42
      Merhabalar,

Ben de bebek ve bakıcısı için ip kamera arayışındayım.

Güncel durumdahttps://gearbest.app.link/x92nxPDduS adresindeki ürün f/p açısından mantıklı mıdır? Yaklaşık 250 TL ye maloluyor, bu fiyatlara daha iyi bir alternatif önerebilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
SEO
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,476
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.