Şimdi Ara

Xiaomi ile ilgili sorularım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefon alacağim, aslında iphone se 64g gb alacaktım, 2199 gibi bi fiyatı var, ama xiaominin bu kadar övülmesi beni tereddüte düşürdü. Bu yüzden bazı sorularım olacak.

Öncelikle garantisi firmasinin çok kötü olduğu söyleniyor. Ben telefonu aldığımda garantilik bi durum yasama ihtimalim nedir? Çok sık yaşanıyor mu?

Bu telefonu kullanan
    ar genellikle romlarla felan uğraşıyor. Bu telefonlara rom yüklemek zorunlu mu yoksa tercihe mi bağlı? Normal telefonlar gibi sadece android sürümleriyle kullanılabilir mi?

Ve son olarak sizce iphoneden iyi mi? 4 yıl sorunsuz kullanabilir miyim? Ve hangi modelini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• rom yüklemek zorunlu değil. cepport satıcısından alırsan global türkçe rom ile geliyor.
  • ben de ikilemde kalsın çakma çin malı olarak görüyordum ama çok övüyorlar.elimize alıp inceleme sansımız da yok.risk. elinize aldığıızda lg g3 kadar kalite hissi veriyor mu en azından.hızı falan onun kadar iyi mi en azından.
    -çift kamera ne işe yarıyor?
    - sorunsuz kullanım için hangi modeli önerirsiniz
    - garanti sorun oluyor mu.ilgileniyorlar mı.
    - samsung gibi donma kasma var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 14 Nisan 2017; 18:33:50 >
  • Hocam aklınızdaki soruları anlayabiliyorum ama gerek facebooktakı grup gerekse buradaki konular size yeterince fikir vermiş olması gerekir. Yine de sorularınızın cevabını vereyim. 4 yıldır xiaomi kullanıyorum. Almadığınız her bir saniye için pişmanlık duyacaksıniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim :)
    Cepport satıcısından Mi5 Prime almayı düşünüyorum. Sizce 150 lira fazla verip hepsinuradadan mi5s almaya değer mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi arasında fark var ama sizin önceliğiniz ne ona göre hareket edin.mesela mi5 te ois var mı5s te yok.ama mi5s in de işlemci hızı yüksek.önceliğinizi belirleyip rahat karar verebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.