Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modemler hakkında bilgi sahibi değilim maalesef. Umarım birisi yardımcı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Global sitede tüm ürünler mevcuttur.

• CLauDio_1907 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen takipsiz kargodur :(

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Buradan bakabilir misiniz?:https://m.gearbest.com/table-lamps/pp_946803.html

Hocam verdiğiniz linkde 51.34 dolar görünüyor ,ancak mailde 35 dolar denmiş.

Neyse bekleyecegim biraz ,xiaomi philips lambayi 45 dolardan aldım 1 hafta sonra kod ile 25 dolara düştü, yine aynı pozisyonda kalmak istemiyorum.

• Hocam ulaşmayan siparişim hakkında size PM attım. İlginizi bekliyorum. Takipli olması lazım ama akibeti hakkında şüphem var. Lütfen yardım.

• Şu ürünü sipariş vereceğim. Herhangi bi promosyon kodu kullanılabiliyor mu ? Diğer sitelerde biraz uyguna geliyor fkat sitenizden memnunum burdan sipariş etmek istıyorum.

https://tr.gearbest.com/obd-diagnostic-tools/pp_16868.html?wid=90
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

Şu ürünü sipariş vereceğim. Herhangi bi promosyon kodu kullanılabiliyor mu ? Diğer sitelerde biraz uyguna geliyor fkat sitenizden memnunum burdan sipariş etmek istıyorum.

https://tr.gearbest.com/obd-diagnostic-tools/pp_16868.html?wid=90

Yeni üyelik açın 50puan=1$ verecek . 1$ ucuza alabilirsiniz

• 12 tane takipsiz kargo gelmiş :)

| Gearbest Türkiye |

• Hocam ben eken h9 diye aldım seviniyorum , faceden bir arkadaş uyardı çakma o diye , ben bu ürünün markasız olduğunu bilseydim hiç almazdım ne yapacağım ? 16 sında sipariş vermiştim ?https://m.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html?lkid=11004390
  • agmerhamto kullanıcısına yanıt
    Hocam eken değil o ürün yazmıyor da zaten başka bir marka yani. Durumu anlatan bir ticket açın eğer mümkün ise iptal etsinler. en kısa sürede yazmanızı tavsiye ederim
  • H9 isminin amacı neyse bende o amacı yiyip aldım zaten...
  • Ne zaman sipariş vermiştiniz? Sb li takip kodunda tr ye ne zaman gelmiş görünüyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

Hocam ben eken h9 diye aldım seviniyorum , faceden bir arkadaş uyardı çakma o diye , ben bu ürünün markasız olduğunu bilseydim hiç almazdım ne yapacağım ? 16 sında sipariş vermiştim ?https://m.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html?lkid=11004390

Bu mevzu daha oncede yasandi. Malesef suc sizin. Urunun basliginda veya aciklamada EKEN ibaresi gecmiyor. Verdigimiz paralar az degil urun aciklamalarini detayli okumanizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

Hocam ben eken h9 diye aldım seviniyorum , faceden bir arkadaş uyardı çakma o diye , ben bu ürünün markasız olduğunu bilseydim hiç almazdım ne yapacağım ? 16 sında sipariş vermiştim ?https://m.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html?lkid=11004390

Bu mevzu daha oncede yasandi. Malesef suc sizin. Urunun basliginda veya aciklamada EKEN ibaresi gecmiyor. Verdigimiz paralar az degil urun aciklamalarini detayli okumanizi tavsiye ederim.

Tabi ki suçsuzum demiyorum , H9 yazmasının amacı ne ise bende onu yedim.Başlıkta ultra hd 4k action camera yazsaydı almayı düşünmezdim bile.Neyse tickete yazdımda bir cacık çıkacağını sanmıyorum gelince foruma yazarım artık.İlk önce çakma xiaomi ile darbeyi yedik şimdi H9 yazısıyla

• No.1 F4 ile GT1 modelleri arasındaki fark nedir bilen var mı?
    Ben 18 dolara aldım biliyordum eken olmadığını ama bu fiyata iyi ürün.37 fazla tabi.

• Ayın 12'sinde ödemesini yaptığım Tv Box'um 1 gün sonra kargoya verildi 5 gündür shenzhen'de bekletiliyor, aynı durumu yaşayan var mı? Türkiye öncelikli kargo ile satın aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CTKE -- 17 Kasım 2017; 23:33:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoolture

Ben 18 dolara aldım biliyordum eken olmadığını ama bu fiyata iyi ürün.37 fazla tabi.

18 dolara aldığın ürünü 30 dolara aldığıma mı yanayım yoksa orijinal eken h9 diye aldığıma mı ? ciğerim yanıyor
    Kargo çıkmadıysa iptal ettir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breath of Horus

8 Kasım, 9 Kasım ve 14 Kasım tarihlerinde 20.56$ , 1.55$ ve 16.56 $'lık 3 adet sipariş verdim, siparişler TREXPQHY (Türkiye Hızlı Kargo) seçeneğiyle gönderilecekti,teslimat tarihi 6-10 gün yazmasına rağmen 8 Kasımda verdiğim sipariş dahil şu anda tüm siparişlerimi takip ettiğimde "Goods in Original Departure Warehouse, Ready for Customs Declaration" yazıyor. Sanırım hepsini aynı anda gönderecekler ve 30 euro sınırını aşacak, kaldı ki 6-10 gün arası teslimat olacaksa ilk verdiğim siparişin şimdiye çoktan yola çıkmış olması gerekirdi. Supporta durumla ilgili bir ticket attım, bana yaptıkları dönüş şaka gibi, tüm derdimi anlattım lakin bana takip numarası ve tms alloy'un sitesini gönderip bırakmışlar, bunlar zaten benim elimde olan bilgiler, kaldı ki ticketta kargoyu takip edebildiğimi de belirttim. Şimdi ne olacak?

Güncelleniyor hocam ama biraz yoğunluk var. 8 9 tarihli bu sevkiyatta gelebilir ama 14 henüz gelmez benimde 8 9 var onlarda güncelleme oldu ist yazıyor. Ama 10 tarihli yazmıyor. Zaten mng ye ulaştım bana 4 ürününüz var dedi onlarda 8 9 olanlar.

Bu hafta sonunu geçecek gibi yarın gelir mi bilmem. Biraz aksama olmuş belli ki ama en azından takipsiz değil ve nereye gittiği ne olacağı belli.

Hafta sonunu bile geçse 10 iş gününü doldurmamış olacak. Pazartesi Salı gelmiş olsa 10 gün olur ortalama.

• 
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.