Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1098. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: BlackFridayTR1705 / 1.6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

indirim kodunun süresi bitmiş ama farklı bir kod varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Hocam iyi günlerde kullanın öncelikle bende almayı düşünüyorum da ürünün performansı nasıl.Webde,günlük işlerde kullanılacak.

2gb ram win10 üzerinde bayaa sıkıntı yaratıyor bence en az 4gb bir modele bakın.
    incelik hafiflik tasarım olarak gayet güzel
    ben ilköğretimde okuyan yeğenime aldım onun işini görür
    almışken 4gb yada 6 gb bir model alın bence
  • Arkadaşlar sizlere reviewlerden kaç puan veriyorlar ben resim + videolu review attım ekstradan o inceleme ürüne yapılan 3. İncelemeydi ( ilk 5 incelemeye 2 kat puan veriliyor deniyor) ama 50 puan verdiler niye böyle oldu puan sistemi nasıl ben mi yanlış anladım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • No.1 GT1 akıllı Bileklik / İndirim Kodu: 1111GBDH0703 / 15$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bu ürün için istek yapmıştım. Bir hareket olmayınca 11.11 de aliexpressten aldım. Yatacak yeriniz yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan173

Arkadaşlar sizlere reviewlerden kaç puan veriyorlar ben resim + videolu review attım ekstradan o inceleme ürüne yapılan 3. İncelemeydi ( ilk 5 incelemeye 2 kat puan veriliyor deniyor) ama 50 puan verdiler niye böyle oldu puan sistemi nasıl ben mi yanlış anladım ?

Ben video + fotoğrafla 70 puan aldım. ilk 2 incelemeydi. Sonra 3 adet sadece video inceleme yolladım. 50 puan verdi herbirine.
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Ürün hakkında bilginiz var mı hocam? Nasıldır? Bildirimleri falan gösteriyor mu? Birisi arayınca isim falan yani :)
  • Skeleton S kullanıcısına yanıt
    11 11 sen önce aldınız değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    videolara verdikleri puanlar değişken. Mesela 50 puan aldığım reviewlerde oldu 70 te oldu sanırım video kalitesine , uzunluğuna vs bakıyorlar.

x2 olayı ise galiba hocam şu şekilde oluyor. İnceleme yazarken 2 kısım var bir üstteki kısım burada yıldız verip birde açıklama yazıyorsunuz. Buradan x2 veriyorlar sadece galiba. Video ve resimli kısım altta kalıyor artılar eksiler vs yazılıyor orada x2 yok anladığım kadarı ile. Çünkü dikkat ederseniz bir inceleme için 2 kez puan kazanıyorsunuz. Önce üst kısımdaki yıldızlardan puan geliyor daha sonra videolar falan onaylanınca onun puanı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcangm -- 17 Kasım 2017; 16:47:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Ürün hakkında bilginiz var mı hocam? Nasıldır? Bildirimleri falan gösteriyor mu? Birisi arayınca isim falan yani :)

Evet arayanı ve 5 ya da 8 mesaja kadar da mesajı okuyabiliyorsunuz. Sayıdan emin değilim mesaj sayısından. IP68 su geçirmezlik var 30 metre. Güneşte görülebilirlik kötüymüş.
  • Arkadaşalr Xiaomi mijia Akıllı 720P WiFi IP Kamera Pan-tilt Sürümü nde iç ağda bağlanıyorum ama dışarıdan mobilden bağlanamıyorum oysa beraber aldığım Xiaomi mijia Akıllı 720P WiFi IP Kamera Pan-tilt Sürümü kamerada bağlantı problemi yaşamıyorum problemi nasıl aşabilirim
    Tip olarak pek alakaları yok ama mi band2 ile bunun arasında kaldım. Birde x9 pro diye model. O da aklımda. Kafa karışık yani anlayacağın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Evet 11.11 den once almistim

• quote:

Tip olarak pek alakaları yok ama mi band2 ile bunun arasında kaldım. Birde x9 pro diye model. O da aklımda. Kafa karışık yani anlayacağın :)

Ben de mi band 2 alacaktım hatta siparişini bile vermiştim. Arkadaş çok ince bilezik gibi erkekte çok hoş durmaz ben aldım eşime verdim deyince iptal edip daha kalın modellere bakmaya başladım.
    Birde s908 var aklımda. Modelini yanlış hatırlamıyorsam. Ama bildirimleri falan nasıl mı band 2 de ki gibi uygulaması var mı yok mu bilmediğim için sürekli erteliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30 Ekim'de kargolama yöntemi: NLPONRA ise 10 Kasım'da Arrived at ISTANBUL airport yazıyor.

ve

2 Kasım'da kargolama yöntemi: Netherlands Post Registered > The item is pre-advised TURKEY yazıyor.

Olarak geçtiğim 2 adet siparişimden hala ses seda yok hocam :( Doğru düzgün kargo takibi de yapamıyorum.

PTT'den takip numalarını yazdığımda birinde boş çıkıyor, diğerinde barkod numarası bulunamadı yazıyor.

Ne önerirsiniz daha beklemem mi lazım yoksa bir sorun mu vardır?
  • GokhanSCN kullanıcısına yanıt
    Hocam pre advised durumu bir sorun değil. O durumda uzun süre bekliyor benim 23 ekimde verdiğim siparişler çok kısa süre önce ulaştı. O kadar çabuk olmuyor yani hocam
  • Şu Amazfit saati tekrar 80 dolar yapında alalım. 96 dolar nedir.

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    hocam bu durum şehirden şehire değişiyor galiba ben izmirde oturuyorum iki hafta önce cuma günü kargom mng şubesine gelmiş geçen hafta pazartesi inter-mng müşteri hizmetlerini aradığımda kargonun şubede olduğunu öğrendim şube de baya sıkıntılı olduğu için ( genelde eve getirmiyorlar) kendim gittim aldım.
  • quote:

Birde s908 var aklımda. Modelini yanlış hatırlamıyorsam. Ama bildirimleri falan nasıl mı band 2 de ki gibi uygulaması var mı yok mu bilmediğim için sürekli erteliyorum.

Hocam bende Mi Band 2 var çok memnunum. Babama da alacaktım ama bendekini denedi yazıları küçük geldi rahat göremez diye başka model arayışına girdim. NO.1 GT1 aldım fakat ödemeyi yapmadım 24 saat bekleme sürem var nasılsa, ekran kalitesinden vs emin olamadım bir türlü.

@theory of a dead man
  • bu üründe dikkate değer, orj. lisanslı, tek sorun firma adı telaffuzunu yazar mısınız? sayın yetkili:) ya da bilen biri.

HYSTOU -https://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_600961.html?lkid=11611180

içinde win10 pro varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85A910B0A -- 17 Kasım 2017; 17:31:58 >
  • 
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.