Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1096. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sallıyorum, 35 dolarlık ürünü indirim kodu ile 12 dolara aldım.
    Gearbest ürün üzerine hangi tutarı yazıyor ? Bilgisi, deneyimi olan arkadaslar var mı ?

Ve diğer bir sorum parça parça ürünler aldım biri 25 dolar diğeri 20 dolar.
    Bunlar aynı anda gümrüğe girdi oradaki görevliler bunları toplayıp 35 doları aştığı için bana vergi ücreti çıkarabilir mi ?

* "ürünler turkey post ile alındı. "

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnztrk -- 17 Kasım 2017; 14:14:37 >
  • dgnztrk D kullanıcısına yanıt
    indirimli fiyat yazıyor.
    Türkiye hızlı kargo ise çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnztrk

Sallıyorum, 35 dolarlık ürünü indirim kodu ile 12 dolara aldım.
    Gearbest ürün üzerine hangi tutarı yazıyor ? Bilgisi, deneyimi olan arkadaslar var mı ?

Ve diğer bir sorum parça parça ürünler aldım biri 25 dolar diğeri 20 dolar.
    Bunlar aynı anda gümrüğe girdi oradaki görevliler bunları toplayıp 35 doları aştığı için bana vergi ücreti çıkarabilir mi ?

* "ürünler turkey post ile alındı. "

teşekkürler

Gearbest'in sevkiyat takip kısmında fatura linki oluyor ordan fiyat kontrol edilebilir. Kupon veya flash indirim olursa fiyat aldığınız rakamdan yazılıyor. Puan kullanırsanız veya wallet'dan ödeme yaparsanız o rakamlar fiyattan düşmüyor.

Parça parça ürünlerin ikisini de türkiye hızlı kargodan yakın zamanlarda alırsanız ikisini de birleştirip geçirme ihtimalleri yüksek. Farklı kargo seçerseniz veya siparişler arasında 1 hafta süre olursa sıkıntı olmaz. Veya direkt postnl gibi takipli kargoyla alırsanız onlarda şimdiye kadar sorun yaşanmadı.

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Bende de 3 gündür böyle. Bu kadar beklemesi normal değil gibi.
  • ramudi R kullanıcısına yanıt
    banada aynısı çıktı resmen şans ayağına stok erittiler. Farklı bişi çıksa gerçekten şans etkiliymiş diyecektim.
  • bugün türbeye gittim kağıda meizu ep52 yazıp ağaca bağladım, allah indirimli hallerini de göstersin, amin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tornavida setini daha önce almıştım hem de daha yüksek fiyata.
    Tam bir çöp, almamanızı tavsiye ederim.
  • Uzaktan Kumandalı Ata Sporu Oyuncağı - 25 usd

bu ne?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben de priority mail ile ürün satın aldım, ayın 6 sında kargolanmıştı ama gelen giden yok, türkiye'ye giriş yaptıktan sonra ürünü nasıl takip ediyoruz. Mng'nin sitesinden olmuyor, takip no kutucuğa dahi sığmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas

Bende de 3 gündür böyle. Bu kadar beklemesi normal değil gibi.

8 ve 9 tarihliler gelmiş görünüyor ama 10 tarihli halen bekliyor bende. Şu noktada.

SHENZHEN Goods in Original Departure Warehouse, Ready for Inspection
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zytrec

Tornavida setini daha önce almıştım hem de daha yüksek fiyata.

Katılmıyorum, tornavida setini ben çok beğendim fiyatına göre. Amatörce eli alet tutan iki arkadaşa gösterdim, bana niye aldırmadın diye kızdılar, onlar da beğendiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: BlackFridayTR1705 / 1.6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

kodu giriyorum 6,36 dolar oluyor
  • 25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: BlackFridayTR1705 / 1.6$ -> Kod çalışmıyor ,süresimi doldu acaba?
  • İngilizce gearbest'e nasıl Türkçe'den geçiş yapacağız? en.gearbest.com yazıyorum site çöküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 17 Kasım 2017; 15:6:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefaMseven kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi günlerde kullanın öncelikle bende almayı düşünüyorum da ürünün performansı nasıl.Webde,günlük işlerde kullanılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: Zytrec

Tornavida setini daha önce almıştım hem de daha yüksek fiyata.

Katılmıyorum, tornavida setini ben çok beğendim fiyatına göre. Amatörce eli alet tutan iki arkadaşa gösterdim, bana niye aldırmadın diye kızdılar, onlar da beğendiler.

1 dolara almıştım bende. Ufak işler için oldukça iyi. Elektronik aletler gibi felan. Tavsiye ederim bende.
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    https://m.gearbest.com/ adresini kullanabilirsiniz yada vpn ile giriş yapabilirsiniz ancak alışveriş yapmak için mobil siteyi kullanın vpn ile yapmayın
  • Şayet inter by mng kargo evinize geldiğinde evde teslim alacak kimse yoksa ve kargonuzu mng kargoya bırakmasını isterseniz mng kargoya teslim etmiyorlar kargoyu yurtdışı gönderi olduğu için farklı firma muamelesi görüyor.

• baysbawer B kullanıcısına yanıt
    Hocam MNG yi arayıp öğrenmeniz gerekiyor. Direk olmuyor maalesef
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Bu durumda başınıza ne geldi hocam nasıl halettiniz ? Ben geçen evde değildim terziye bıraktırdım aldım. MNG ye bırakmıyoruz dedi. Peki benim tanıdık olmasaydı alacak ne olacaktı biliyor musunuz tekrar mı getiriyorlar ne oluyor ?
  • 
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.