Şimdi Ara

Xiaomi Huami Amazfit (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
33
Favori
78.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Basit bir uygulama yapmıştım. İstersen gönderebilirim.
    Xiaomi Huami Amazfit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkansavci -- 22 Ekim 2018; 12:55:28 >
  • --Satıldı--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgaz -- 23 Kasım 2018; 17:52:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burgazz B kullanıcısına yanıt
    hocam havuzda çalışma prensibi attığınız kulaç çarpı ortalama kulaç mesafesidir, kulaç atmadan nasıl mesafe ölçmesini bekliyorsunuz?

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    evet harika bir özellik gelmiş, sizde hangi göğüs bandı vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

evet harika bir özellik gelmiş, sizde hangi göğüs bandı vardı?
    Bendeki bu hocam. Bisiklet üzerine bir forumda bunu okumuştum oradan tavsiyeyle aldım.

https://tr.aliexpress.com/item/CooSpo-H6-ANT-Smart-Bluetooth-V4-0-Wireless-Sport-Heart-Rate-Monitor-Fitness-Sensor-Chest/32785188339.html

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    benzer bir bandı birinden aldım yarın bir gün gelecek, yorumları yazarı buradan

yalnız amazfit ile ilgili yaşadığım bir sorunu paylaşmak istiyorum,

zamanlanmış uçak modunu çok pratik buluyorum, saat 11de uçak moduna alıp sabah 6.30da açıyorum,

ancak iphone 7plus telefonumda sabah tekrar bağlanmıyor, hatta koptuğu zaman tekrar bağlamak için hem telefonu hem de saati yeniden başlatmam gerekiyor, ki bu bile bazen işe yaramıyor.

nedenini veya çözümü bilen var mıdır? gece gereksiz bluetooth sinyali ile yatmak istemiyorum, hem şarj açısından hem de mümkünse sağlık açısından
  • Merhaba,
    1,5 ay önce aldığım amazfit stratos pace 2 cihazımı satıyorum. Cihazı yukko.com sitesinden aldım ve garantilidir. Cihazın hiç bir sorunu yok. Tamamen spor odaklı bir saat olduğundan dolayı bir çok özelliğini kullanamıyorum. Daha basit bir cihaz istediğimi anladım. Kargo istanbuldan havale sonrası yapılacaktır. İstanbul’da oturanlar isterse elden teslim alabilir. Fiyat için lütfen iletişime geçin.
    bukars@gmail.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır veya temiz ikinci el Amazfit Stratos (Pace 2) satın almak istiyorum (Öncelikle Ankara'dan), satan varsa lütfen bana mesajla ulaşsın.
  • 1984 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Tekrar bağlanma işi ciddi bir sorun oluyor kimi zaman.

Çözüm nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Amazfit Pace imle git Gide artan, şöyle bir ekran sorunum var. Hepsiburada dan almıştım. Başına gelen, fikri olan var mı?

Demek istediğim, ekran ışığı kapalı iken sıkıntı yok, ama ışık yandığı anda ekran piksel piksel görünüyor ve inanılmaz soluk. Eğer beyaz renk bir saat seçtiysem iyice artıyor. Seçtiğimiz saatin görüntüsü üstten ya da alttan menüyü çektiğinde de görünmeye devam ediyor.

Bildiğiniz ghost screen sorunu yaşıyorum.

https://youtu.be/0Na2okNaYiY

Mesela fotoğrafta bir önceki saatin 19 u görülebiliyor.

Xiaomi Huami Amazfit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgkce -- 27 Kasım 2018; 19:46:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtgkce

Arkadaşlar herkese merhaba. Amazfit Pace imle git Gide artan, şöyle bir ekran sorunum var. Hepsiburada dan almıştım. Başına gelen, fikri olan var mı?

Demek istediğim, ekran ışığı kapalı iken sıkıntı yok, ama ışık yandığı anda ekran piksel piksel görünüyor ve inanılmaz soluk. Eğer beyaz renk bir saat seçtiysem iyice artıyor. Seçtiğimiz saatin görüntüsü üstten ya da alttan menüyü çektiğinde de görünmeye devam ediyor.

Bildiğiniz ghost screen sorunu yaşıyorum.

https://youtu.be/0Na2okNaYiY

Mesela fotoğrafta bir önceki saatin 19 u görülebiliyor.

Bana gayet normal geldi. Ana ekrandan diğer bölümlere geçince onu yapıyor ama diğer ekranlardan sonra başka bölümlere geçişte yapmıyor. O kısımlar videoda gözükmüyor.

Yani ghost dediğiniz olay ana saat ekranının diğer kısımlara geçiş efektidir.

Piksel gözükmesinin sebebi bildiğim kadarıyla enerji tasarrufu sağlamak. Hatta bazı watchface lerde bu çok daha fazla belli oluyor. Yani ekran kapalı iken sabit bir saat arayüzü basıyorlar. Sadece arada güncelleme oluyordur tahminim.

Ama tam ışık açık saat hareket ediyor herşey aktif iken pikselleşme varsa o zaman sıkıntı var demektir.

• 1984 kullanıcısına yanıt
    Hocam tabiki ölçmesini beklemiyorum sadece bilgi amaçlı olarak yazmıştım.havuzda ayak tahtasıyla giderken mesafe ölçmüyor beklemeyin.
    Bu arada güncellemeden sonra havuzda mesafe ölçümünü doğru yapmaya başladı. Ama dönüşlerde takla atarak donmek lazım,ben öyle doğru ölçmeyi başarabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgazz -- 9 Aralık 2018; 15:25:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bukars B kullanıcısına yanıt
    kaç para
  • merhaba arkadaslar;
    son zamanlarda saatimde söyle bir sorun oluştu.
    ekranı düğmeden açınca yada bildirim gelip ekran bildirim okumak için açıldığında ,tekrar otomatık kapanmıyor.
    ekranı dügmeden kapatırsam bilek hareketi ile açılıp kapanıyor otomatık olarak.
    fakat yine dügmeden uyandırırsam yada telefondaki uygulamadan saat skini değiştirirsem ekran yine otomatık uyumuyor.sadece düğme ile kapatabiliyorum yine.
    bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu?sorun neden olabilir.
    bir önceki yada ilk firmware i nasıl yüklerim saate baştan.
    güncelleme ile ilgili bir problem olabilir.
    format atmayı denedim ffakat çözüm olmadı.
  • Amazfit stratosumy satiyorum cihaz 1 aylik yaninda ekstra şarj standi da veriyorum fiyat 750 lira. Zor durumumdan ötürü satiyorum

• Arkadaşlar pace de gps modu nasıl kapatıyoruz.

• bayjkartal kullanıcısına yanıt
    GPS modu kapatmaktan kastiniz nedir? Normalde açık degil ki zaten. Aktivite secip baslattiginiz zaman gps'e ihtiyac duyan bir aktivite (dış mekan koşu, futbol, yuruyus vb.) ise kendi gps'i devreye aliyor ve 5-10 sn sonra da gps sinyali bulundu diye uyari veriyor hatta. Faaliyet bitince de gps kapaniyor yine.

• rock steady kullanıcısına yanıt
    üstte gps modu yazıyor ekranın şarj da en fazla 3 gün falan gidiyor sizde de böyle mi
  • Amazfit Pace'den bahsediyorsak eger bir problem var sizde, şarj ucak modunda 10 gun normal kullanimda 5-6 gun gidiyor. Ek bir uygulama yuklediyseniz ondan dolayi olabilir belki. Foto ceker misiniz nerde yaziyor gps mod gorelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock steady -- 20 Aralık 2018; 19:18:26 >
  • rock steady kullanıcısına yanıt
    saat yeğen de o kullanıyor ben 5-6 gün gider dedim şarjı oda bana anca 3 gün dedi ondan sordum.
    Xiaomi Huami Amazfit
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.