Şimdi Ara

Xiaomi Huami Amazfit (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
33
Favori
78.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mersinaki

https://sawfb.fabiobarbon.click/

Saatinizi usb yardımı ile bilgisayara bağladıktan sonra indirdiğiniz .wfz uzantılı saat arayüz dosyalarını saatinizin hafızasındaki WatchFace klasörüne kopyalıyoruz.

Alıntıları Göster
    Yükledim birkaç tane teşekkürler

• Merhaba.Bende pace modelini alarak aranıza katıldım.Saatime türkce rom yükledim. sarjı 5 gün gidiyordu. Watch droidi yükledikten sonra 1 gün gitmeye başladı.Bu problemin cözümü varmı arkadaslar?
  • Beyler guncelleme sanirim sikintili bir sure beklemenizi tavsiye ederim, zaten ne kadar buyuk yenilik getirebilir ki? Memnunsaniz simdilik uzak durun guncellemeden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saatin içine ettiler 2.0.8 ile!

Rakım ölçümü bile saçmalıyor. Eskiden de saçmalıyordu ama bu kadar değil.

Nabız ölçümü de yanlış Nabız 90 larda iken saat 140 larda!

Umarım en kısa sürede düzeltirler.

Ayrıca feedback bölümünden denyolara mesaj atalım arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

Saatin içine ettiler 2.0.8 ile!

Rakım ölçümü bile saçmalıyor. Eskiden de saçmalıyordu ama bu kadar değil.

Nabız ölçümü de yanlış Nabız 90 larda iken saat 140 larda!

Umarım en kısa sürede düzeltirler.

Ayrıca feedback bölümünden denyolara mesaj atalım arkadaşlar.
    Hocam eski sürüme dönme şansımız varmı?
  • Ilaki vardır ama nasıl bilmiyorum. Araştırmak lazım. xda diye bir site var. Bu konular orada güncel. İsterseniz oraya bir bakın.

Ama ben yakın zamanda yeni bir güncelleme bekliyorum.

İnanın saatten soğudum. Haftada 200km ye yakın bisiklet sürüyorum. Artık saat yerine telefondan direkt stravayi kullanıyorum.

• Selamun aleyküm amzfit bip aldım siyah pek çözemedim whatsapp grubu varmı amazfit bip kullanıcıları için yoksa kuralımmı?

• Selam

Amazfit pace almak istiyorum fiyat 550tl bandında

Kullanıcılar hala öneriyormusunuz

Mesajların çoğunu okudum son güncelleme ile sorun yaşayanlar var. Durum halen öylemi ?

Net önerirmisiniz sorunsuz GPS spor faaliyetleri ve saat fonksiyonları çalışsın yeter.

Memnun olmayanlar ne önerirler.

Zeblaze Thor 4 diye bir model var deli bişey gibi ama çiden alışveriş sonuçta pek güvenemedim

Amazfit en azından 2 yıl garantili TR de

Cevaplarınızı ve önerilerinizi esirgemeyiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Brky1905

Yükledim birkaç tane teşekkürler

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar temalari yukledim yalniz saat uyku moduna gecince temanin görüntü kalitesi bozuluyor isigi yaninca tekrar netlesiyor niye böyle oluyor acaba

• bubu13 B kullanıcısına yanıt
    Yüklediğiniz temanın HD olup olmaması ile ilgili.

Temayı yüklerken Lo-fi modunu görebiliyorsunuz.

Lo-fi moduna bakıp kalitesi bozulmayan watchface yüklerseniz sorun olmaz.

• Arkadaşlar Whatsapp mesajlarını görüntüleyemiyor muyuz ?
  • Optik nabız ölçümü aktiviteler esnasında malum saçmalıyor. Başarılı bir şekilde göğüs bandı bağlayabileniniz oldu mu, BLE bantlarla saçmalamadan çalışıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Optik nabız ölçümü aktiviteler esnasında malum saçmalıyor. Başarılı bir şekilde göğüs bandı bağlayabileniniz oldu mu, BLE bantlarla saçmalamadan çalışıyor değil mi?
    Gögüs bantları çalışmıyor diye biliyorum. Bende bir ara araştırmıştım.
  • Benim saat cortladı. Nerde yaptırabilir. Gearbestden almıştım
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Sanırım aktivite ayarlarında göğüs bandı bağlama seçenekleri varmış, bir kurcalayın derim. O özellik yoksa sporcu için tur sayma dışında çok bir fonksiyonu olmaz.
  • quote:

Sanırım aktivite ayarlarında göğüs bandı bağlama seçenekleri varmış, bir kurcalayın derim. O özellik yoksa sporcu için tur sayma dışında çok bir fonksiyonu olmaz.
    Pace de yok maalesef ama stratos da ant+ olmasa da bluetooth ile bağlanılıyor. Pace için belki ilerleyen güncellemelerde gelir umarım. Ama pek sanmıyorum.

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/other-smartwatches/xiaomi-amazfit-compatibility-hrm-chest-t3537779
    https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/to-connect-external-bluetooth-hrm-chest-t3710972

Stratos ile bu şekilde yapılıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZYpLk6SDm5E

Burada birisi kesinlikle olmuyor demiş birisi 2.8 romda oluyor demiş başka biride elinde saat yok ama menülerinde falan var gibisinden birşeyler söylemiş.
    https://www.reddit.com/r/amazfit/comments/8zew04/chest_strap_compability/

Bendeki gögüs bandını bluetooth ile tanıtmaya çalıştım ama görmedi.

Sporcular için gps özelliği mevcut ve spor aktivitelerine göre seçenekler var. Birde strava gibi uygulamaya bu bilgileri aktarabiliyor. Tabi çok fazla kullanma imkanım henüz olmadı.

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    O zaman Stratos incelemesinde görmüşüm herhalde, nabız bandı bağlama ile ilgili şeyler vardı. Optik nabız ölçümü tamamen dengesiz olabildiği için nabız bandı bağlanabilmesi önemli.
  • quote:

O zaman Stratos incelemesinde görmüşüm herhalde, nabız bandı bağlama ile ilgili şeyler vardı. Optik nabız ölçümü tamamen dengesiz olabildiği için nabız bandı bağlanabilmesi önemli.
    Aynen hocam. Olması gereken bir özellik aslında ama koymamışlar.
  • Saati hergün kullanmıyorum. Ama son birkaç seferdir şarjda sıkıntı oldu biraz oynatmam gerekiyor. Şu şarj aparatını çok kötü yapmışlar daha pratik birşey olabilirdi.
  • quote:

Güncelleme gelmiş yada önceden geleni ben farketmemişim :)

Güncellemeden sonra yürüme koşma neyse oradan girince ekipman seçeneklerinden nabız ölçer gögüs bandını tanıtabildim.

Bu süper oldu
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.