Şimdi Ara

Xiaomi Huami Amazfit (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
33
Favori
78.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saat arayüzündeki "Settings-Common-Activate on Wrist move - On" olarak ayarlaman gerekiyor.
  • Bununla Amazfit bip arasında kararsız kaldım. bip şarj yönüyle çok çekici bu da tasarımı ile. ikisini de kullananlar bi tavsiye verebilir mi acaba ?
  • Telefonum kilitlendiği için amazfit yeniden yükledim eski hesapla ama eski spor verilerin kayboldu. Geri getirmenin bir yolu var mı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı merak edenler için
    https://bilgideryasi.org/akilli-uygulamalar/xiaomi-amazfit-pace-incelemesi.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    Otg ile telefona bağlayıp atabilirsiniz wfz dosyalarini.

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık, güzel bir yazı olmuş. Builder sitesindeki zip dosyalarını nasıl kullanabiliriz. Teşekkürler

• madmexx M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Builder derken Watchface Builder sitesinden bahsediyorsunuz değil mi? Orda zip dosyaları tam olarak nerde? Watchface'ler wfz uzantılı olarak indiriliyor. Direk cihazın dahili depolamasındaki Watchface klasörüne atıp, kullanmaya başlayabilirsiniz...

Sizin orneklerimizden orbital olanı tikladigimizda mesela inen dosya zip dosyası veya viktorinox da zip yine. Wfz değil inen dosyalar. Bunlar pace için değil sanırım, g3 için diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmexx -- 10 Temmuz 2018; 17:6:37 >
    Bir yanlışınız var. Ben bahsettiğiniz watchface'leri yeniden indirdim, wfz olarak iniyor. Tam olarak hangi linkten indiriyorsunuz siz? Şimdiye kadar böyle bir şikayet gelmedi bana. Birkaç yerde daha paylaştım.
    Sorunun sebebini buldum. Samsung browser ile zip inerken, mi browser ile wfz iniyor.

Peki öyleyse, sorun yok. Güle güle kullanın
  • arkadaşlar benim saat sanırım su aldı. gearbestden almıştım. çözüm önerisi olan var mı. hiç açılmıyor. şarja takınca ekran aydınlanıyor sonra sönüyor
  • Yeni güncelleme geldi

• Arkadaşlar yeni güncelleme yaptım yapmaz olaydım, koşu modunda müzik bölümü gitti artık müziği değiştiremiyorum yokmu bi çözümü?

• Arkadaşlar,
    Bugün güncelleme yaptım. Maalesef telefon yeni kurulum ekranı açıyor. Dili İngilizce seçtikten sonra QR kod ekranı geliyor.
    Telefondaki uygulama içerisinden new pair ekranına gidiyorum eşleştirmek için ancak bu cihaz daha önce eşleştirilmiş şeklinde bir ibare çıkıyor.
    Kapatıp açtığımda ise sadece saat ekranı çıkıyor. Menü ekranına girmeye çalıştığımda beni kurulum moduna yönlendiriyor.
    Dolayısıyla saati an itibariyle neredeyse kullanamıyorum. Çözüm üretebilecek arkadaşım varsa çok sevinirim.
  • Yeni güncelleştirme ile birlikte koşu kaydı yapması çok uzun sürüyor.
    Koşu modunda 4lü ve 6lı ekran özelliği de kayboldu.
    Batarya da sanki daha hızlı bitiyor gibi geldi.
  • şarj banada hızlı gidiyor gibi geldi. akşam full şarjda bıraktım sabah yüzde 90 a gerilemiş ti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahiro

Arkadaşlar,
    Bugün güncelleme yaptım. Maalesef telefon yeni kurulum ekranı açıyor. Dili İngilizce seçtikten sonra QR kod ekranı geliyor.
    Telefondaki uygulama içerisinden new pair ekranına gidiyorum eşleştirmek için ancak bu cihaz daha önce eşleştirilmiş şeklinde bir ibare çıkıyor.
    Kapatıp açtığımda ise sadece saat ekranı çıkıyor. Menü ekranına girmeye çalıştığımda beni kurulum moduna yönlendiriyor.
    Dolayısıyla saati an itibariyle neredeyse kullanamıyorum. Çözüm üretebilecek arkadaşım varsa çok sevinirim.
    Bende de aynısı oldu. İlk başta uygulamayı kaldırın, sonra miui Türkiye sitesinden Türkçe amazfit sürümü yükleyin ve yeni hesap ile kurulum yapın

• Arkadaşlar dün itibariyle bu saatten ben de satın aldım.Yeni saat arayüzlerini nasıl yüklüyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky1905

Arkadaşlar dün itibariyle bu saatten ben de satın aldım.Yeni saat arayüzlerini nasıl yüklüyoruz ?
    https://sawfb.fabiobarbon.click/

Saatinizi usb yardımı ile bilgisayara bağladıktan sonra indirdiğiniz .wfz uzantılı saat arayüz dosyalarını saatinizin hafızasındaki WatchFace klasörüne kopyalıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.