Şimdi Ara

Xiaomi Huami Amazfit (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
33
Favori
78.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fabrika ayarlarına dönün veya sıfırdan rom yükleyin.

Bununla ilgili bilgiye rastlarsam yazarım buraya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Sizin saatlerde de böyle olmuyor mu??

Fabrika ayarlarına döndüm de yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Sizin saatlerde de böyle olmuyor mu??

Fabrika ayarlarına döndüm de yok...

Benim evde 3 tane var böyle bir sıkıntı yok.

• Yaklasık 2 haftadır whatsap dan gelen mesajlar bildirim olarak gelmiyor telefon aramaları geliyor ama wp gelmiyor, her ayar aynı durduk yere neden bozuldu acaba? Bt kapatıp actım saati kapatıp actım düzelmedi illa format mı gerekiyor?

• Bendede var aynı sorun hocam. support a mail atmak lazım herhalde.

• new_yorker N kullanıcısına yanıt
    ben 50 usd'den almıştım şimdi 70usd olmuş

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Atalım hocam:(

• Ben bunun normal olduğunu düşünüyorum. Ekran kapalı iken sabit bir görüntüyü basıyor.

Kendisiyle birlikte gelen watchface lerde öyle bir sıkıntı olmuyor gibi. Sonradan yüklemelerde oluyor. Sanki saati hazırlayan kişi saat bekleme konumundayken bu görüntü çıksın gibi ayarlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 12 Mart 2018; 13:26:44 >
  • Uygulama bildirimlerinde emojilerin gösterimleri nasıl? Ekranda düzgün çözümleniyor mu yoksa ----- ya da kutucuklar mı çıkıyor?
  • Merhaba arkadaşlar. Bu cihaz nabız bantlarına bağlanamıyor değil mi ? Nabız ölçümü sadece bilekten yapılıyor.
  • Cihazı almayı düşünüp, konuya gelen arkadaşlar varsa Gearbest'te indirim var. 88 dolara satın alabilirsiniz; https://m.gearbest.com/smart-watches/pp_605468.html?wid=21

Amazfit Pace incelememi okumak isterseniz; Amazfit Pace İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 21 Mart 2018; 22:44:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Cihazı almayı düşünüp, konuya gelen arkadaşlar varsa Gearbest'te indirim var. 88 dolara satın alabilirsiniz;https://m.gearbest.com/smart-watches/pp_605468.html?wid=21&lkid=13478988

Amazfit Pace incelememi okumak isterseniz;https://www.hamdicatal.com/incelemeler/amazfit-pace-inceleme/

1000 tane saatler içerisinde tükendi.

Şimdi yeniden 120 $

• astegon kullanıcısına yanıt
    Dün nerdeyse bütün gün aktifti. Hatta sepete eklediğim ürün bugünde 89 dolar görünüyordu. Fakat linke girdiğimde 120 dolar oldu yine Neyse, denk gelirse yine paylaşırım buradan...
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Evet fiyat olarak gayet tatminkardı. 350 TL.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Şuan yine 89 dolara düşmüş; https://m.gearbest.com/smart-watches/pp_605468.html?wid=21
    E alacaklara hayırlı olsun

Bende yine 99 dolar görünüyor :) anlık inip çıkıyor demekki.

Benim bir sorum olacak buradan aldığımizda ortalama kaç günde gelir acaba? Türkiye den ikinci el almak veya gearbest den sıfır almak arasında kaldım da.

Ne önerirsiniz?

• ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Gearbest den hiç alışveriş yapmadım. peki burdan bunu alınca gümrükde takılmıyor mu . birde çeşitli kargo seçenekleri mevcut farklı fiyatlarda bunlardan hangisini seçmemiz gerekir. cevap için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Gearbest den hiç alışveriş yapmadım. peki burdan bunu alınca gümrükde takılmıyor mu . birde çeşitli kargo seçenekleri mevcut farklı fiyatlarda bunlardan hangisini seçmemiz gerekir. cevap için şimdiden teşekkürler

NL post ile takılmadan gelir.(Netherlands Registered) Türkiye hızlı posta ile gümrük ödersiniz gearbestten iade alırsınız.(Turkey priority mail)
    Biraz geç gelsin uğraşmayayım dersenız NL post ile alın. Bu iki seçenekte ücretsiz bu üründe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 22 Mart 2018; 12:40:33 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.