Şimdi Ara

Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
23
Favori
56.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu saatte bluetooth ile ilgili genel bir sorun var. bluetooth Versiyonu 5.0 aslında yeni versiyon ama sinyal kalitesi çok kötü. içindeki anteniyle alakalı olabilir. 6 yıldır akıllı saat kullanıyorum pebble ile başlamıştırm. onun çekim kalitesi mükemmeldi. haylou nun nedense böyle bir sorunu var. ev içinde yan odaya girsem kesiliyor. yazılımsal değil, donanımsal bir sorun bence. ben böyle kabullendim ve kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

Saat kadranlarini deneyip fotoğraf atabilir misiniz arkadaşlar?

Favori arayüzüm bu

Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Cihazı açar açmaz haylou fit uygulamasından güncelleme kontrol ettirdim. Yeni sürüm yükledi. Haylou fit uygulamasında cihaz sekmesine girince en başta "Arama ayarı" var. Arama merkezi sekmesinde birkaç saniye bekleyince arayüzler gelmeye başlıyor.
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Sizin haylou fitden guncellenmiş de çoğu kisi ordan guncelleyemiyor herhalde. Bug mudur nedir
  • xdirectix kullanıcısına yanıt
    Benimde favorim bu

• Ben bağlantı kopma problemini pek sık yaşamıyorum. Sadece konumu kapattığımda bu problemi yaşıyorum. Telefonum redmi note 8. Mi band 4 kullanırken de bağlarken önce konumu açmam gerekiyor. Haylouda tek farkı hiç konumu kapatmamak. Konumu kapattığımda bağlantısı mesafeden ya da başa bir sebepten kesilidğinde tekrar bağlamak için konumu açmak zorunda kalıyorum. Artık ben de hiç kapatamıyorum konumu.

Bir de konum ayarlarından (miui 12 kullanıcısıyım) Bluetooth taramasını açtım. Wifiyi açmadım. Bu sayede ilk günkü yaşadığım sürekli kopma hatalarından kurtuldum.

Cihaz tam beklentimi karşılıyor. Band 4 kolumda çok küçük duruyordu, büyük bir şey istediğimden geçtim.

Band 4 le arasındaki en büyük fark, ls05 tamamen günlük kullanım için (bildirim, saat, hava durumu), band 4 ise tamamen spor kullanımı için. Yürüyüş, koşu, bisiklet gibi modlarda daha iyi sonuç veriyor çünkü.

Saatte beni en çok üzen bir kaç olumsuz özellik var. Birincisi Spotifydan müzik dinlerken saatten kontrol edebiliyorum fakat şarkının adı yazmıyor. Ve ses kısıp açamıyorum. İkincisi ise geçmiş bildirimleri görmek çok zahmetli geliyor, aşağı kaydır, bildirimleri bul... Direk sağa ya da sola kaydırıp görsek çok daha iyi olurdu.

Ekran kalitesini bazı sitelerde yerden yere vurmuşlar fakat bu fiyata gayet normal hatta iyi bir ekrana sahip. Band 4'te amoled olması onu ekran konusunda öne geçirecek bir etken sayılabilir fakat boyut olarak haylou kazanıyor gözümde.

Her iki cihaz da fiyatına göre harika. Dediğim gibi, günlük kullanım için alınacaksa ls05, sporda kullanılacaksa band 4/5.

• radko kullanıcısına yanıt
    Benim favorim de bu. Ve bir de saati açınca gelen stock ekran. Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme
  • sevenpounds kullanıcısına yanıt
    Konumu kapatmayın. Kapalıysa açıp bağlanmayı deneyin. Ayarlarda konum tarama ayarlarını bulup Bluetooth taramasını da açık bırakın. Muhtemelen sorununuz çözülecek.
  • Ek olarak saatin kordonu bana biraz kalitesiz geldi. Çıkarırken kopacak hissiyatı veriyor. Güzel bir kordon bulursam değiştireceğim.
  • Bana hala güncelleme gelmedi. Uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum ama işe yaramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Bana hala güncelleme gelmedi. Uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum ama işe yaramadı.

Ben de de gelmiyordu. Az yukarı bak ve orda verdiğim videoda yazanları yap gelecek.

Merhaba http canarynin fullunu indirdim lutfen google playden yükle diyor siz pm den link atabilir misiniz ?

Bu ikisi de benim hoşuma gidenler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt

Ben de google dan araştırdım ama httpcanary nin full versiyonu yok. Rewrite yapılamıyor. Full versiyon diye indirenlerin lütfen goole play den indirin diyor. Httpcanary nin full versiyonunu indirebileceğimiz bir link ve ya başka bi yol var midir. Teşekkürler

• Benim anlamadığım bu haylou fit uygulamasini telefona kuruyoruz, neden bizde güncellemeyi almıyor da birilerinde alıyor. Kol saati falan gerekmiyorki indirip kurarken.???

• Umtumtumt U kullanıcısına yanıt
    Baska yerden buldum, drive linki vardi. Dosya viruslu olduğu için sadece sahibi indirilebilir diye uyari verdi google. Zaten sertfika falan filan baya izin isteyen bir uygulama. Resmi uygulamadan bekleyecem artik.
  • lebu kullanıcısına yanıt
    İlginç benim ios sorun yaşamıyorum,acaba sorun yaşayanlar android mi?
  • Arkadaşlar merhaba, saat üzerinden PDF okuyabileceğim bir akıllı saat arıyorum. Bunu bu saat ile gerçekleştirebilir miyim? Yada hangi saatlere yönlenmeliyim? Teşekkür ederim.

• Hocam bu saatin böyle bir yetenegi yok ama ekran çözünürlüğü ile bir sayfa PDF yi okuyana kadar ya parmağın felç olur ya da gözünde katarakt gelişir

• Umtumtumt U kullanıcısına yanıt
    Özelden gönderdim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.