Şimdi Ara

Xiaomi Evinize Geliyor! Mi Store'da Online Alışveriş Dönemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
5
Favori
15.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 44
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 3 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cepport (41 mesaj) quadorian (4 mesaj) MetalWave (3 mesaj) baronofhell (2 mesaj) A.C. (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (75 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (5 mesaj) (4 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Evinize Geliyor! Mi Store'da Online Alışveriş Dönemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6 Mesaj

Şu cevabı vermek yerine distribütör firma karından biraz vazgeçip Samsung gibi fiyatlandırma yapsa ya. Her zaman müşteri odaklı Xiamio nasıl aldıysanız almışsınız dolar bazlı adamlar Samsung dan ucuz cihat üretme politikasıyla yola çıktılar. Türkiye de siz ve evephone yüzünden Samsung dan daha pahalıya satıyorsunuz. Örnek isterseniz A51 A71 çıktığında bunların daha ucuzunu daha iyi fiyatla yaparız deyip çıktılar. Sizin sayenizde daha yüksek fiyatta o telefonları aldık. Teşekkürler dünyanın en güzel firmasını mahvettiniz.
    Cepport kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, Xiaomi resmi sitesi olan Mi.com da satış yapmaya başladı ve büyük indirimler yapabiliyor. Bizler de distribütörler olarak ayak uyduruyoruz. Artık daha uygun fiyatlarla ve fırsatlarla Xiaomi alışverişi yapmak mümkün. Son bir şey ise bizler Xiaomi firmasının ülkemizde yayılmasına büyük katkılar yapmış bir firmayız. 2020 Yılına kadar yapılmış bütün Fan etkinliklerini bizzat Miui Türkiye oluşumu ile düzenledik. Kısacası Dünyanın en güzel firmasına bir kötülüğümüz olmadı olmaması için büyük çaba gösteriyoruz.
    |
    |
    djeskal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1306 Mesaj

Sayın mi yetkilileri

Allahınızı severseniz şu miboxların yedek kumandalarını getirin satın şu ülkede, hayır bir cihaz var ve kumandasını bulamıyorsunuz, tamam belki siz getirip satmıyorsunuz ama madem distribütör oldunuz, bi kumandayı getirmek zor olmasa gerek, inanın mibox alanların birçoğu kumandalarını ya bozdu ya kaybetti, getirin ve pazarı görün artık.

• Yüzbaşı
    931 Mesaj
    "Xiaomi Türkiye" olarak ülkemize kendi gelmek yerine Türkiye'de anlayamadığım abuk sabuk bir yapı kurduğundan beri tüm Xiaomi ürünleri lüks oldu. Her Xiaomi cihaz fiyatının aşağı yukarı %20'si bu ülkemizde kurulan ve paralel ithalattan zerre farkı olmayan Türkiyemsi yapıya gidiyor. Keşke paralel ithalat olarak kalsa ve ülkemize hiç gelmeseydi.
  • Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu konuyu bizzat şirketimizin en üst yetkililerine ileteceğim. Güncelleme olduğunda buradan duyuracağım.
    |
    |
    amanhem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Xiaomi şu an Mi.com üzerinden kendisi de satış yapmakta. Fiyatların yüksek olması veya Xiaomi cihazların lüks olmasının sorumlusunun biz veya diğer distribütörler olduğunu düşünmüyoruz. Şahsi bir yorum yapmam gerekirse yıllar önce dolar kuru ve vergiler daha düşük durumdayken Xiaomi telefonlara daha uygun fiyatlarla erişebiliyorduk ancak bahsettiğim sebeplerden ötürü artık Xiaomi markasını da uygun fiyatlarla satmak pek münkün değil. Yine de kampanyalar ile rakiplerimizden daha uygun fiyatlarla ürün satmak için çabalıyoruz.
    |
    |
    spacenet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj

Miui Türkiye forum sitesiyle daha önce iş birliğiniz vardı şuan devam ediyor mu

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet devam etmekte.
    |
    |
    Tarun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    958 Mesaj

Sorumluluğunuzda Olup Olmadığını Bilmiyorum Ama, Cevahir AVM İçinde Olan Mİ Store Bırak Kapıya Gelmeyi, İnstagram Üzerinden Sorulan Sorulara Cevap Bile Vermiyorlar. Bilginize.

• Yüzbaşı
    354 Mesaj

Merhaba N11.com üzerinden mieko adlı kullanıcının sattığı mi watch cihazı satın aldım ürün sensörleri çalışmamakta(kalp hızı,Spo2) ürünü iade talep ettim bana "servis raporu ile iade talebi" oluşturabilirsiniz dediler. Bende sizin ile iletişime geçtim 1 saat kadar önce bir hanımefendi ile görüştüm. Ancak bir konu kafama takıldı ben 07.06 da aldığım ayıplı gelen bu ürünün tamir edilmesini istemiyorum rapor tutulmasını istiyorum(ürünün jelatinlerini bile tekrar taktım). Firmanıza bir yakınım elden getirecek bu şekilde talebim olduğunu tekrar belirtmeli miyim?

• Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, Kendileriyle herhangi bir bağımız bulunmamakta efendim.
    |
    |
    Buhar Abi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu talebinizi elbette servisimize iletebilirsiniz efendim. Sonrasında ise çıkan karara göre Mieko gerekli işlemleri yapacaktır.
    |
    |
    baronofhell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

Merhaba tekrar 1 hafta kadar oldu olmadı Saatimi elden servisinize bıraktık. Ne vakit servis rapor tutacak belli mi acaba ? 21 gün e uzayacak mı sizce ?

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj

Arkadaşlar selam. Tefal'e kafa tutan bu tartıyı baskül almadan izlemenizi tavsiye ediyorum. Sağlıkla kalın.

|
    |
  • Yarbay
    4455 Mesaj

65w sarj cihazı var mı stoklarınızda

• Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, Mağazalarımızın stoklarında mevcut efendim.
    |
    |
    MetalWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4455 Mesaj

bana daha net bilgi verebilirseniz, güngören yada bayrampaşaya en yakın olan yer. gidip alayım direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 30 Haziran 2021; 13:12:39 >
    |
    |
  • Yarbay
    7538 Mesaj

imei yazılmış 5s plus telefonun bataryasını değiştirebiliyor musunuz?

Batarya ayrı satıyor musunuz?

• Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Mi Store Marmara Park mağazamızda mevcut. Gitmeden önce 0543 502 2490 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.
    |
    |
    MetalWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

imei yazılmış 5s plus telefonun bataryasını değiştirebiliyor musunuz?

Batarya ayrı satıyor musunuz?

Maalesef efendim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.