Şimdi Ara

Xiaomi Earbuds 119 TL (Bim 6 Mart)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
6
Favori
28.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir çakma airdots serüveni başlar mı sizce :D

Xiaomi Earbuds 119 TL (Bim 6 Mart)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• BİM korsan apple ürünleri satıyor. Konya'da bimden alınmış earpods ile tecrübe edilmiştir. BİM korsan satmaz diyenlerin garantiye işi düşmemiş demek ki. Konya Gürgençler Apple Yetkili servisi BİM'den satın alınan Apple earpods için ürünün garantisi olmadığını, sahte olduğunu, dolayısıyla onarımı garanti kapsamında yapmayacaklarını söyledi.
    Konya gürgençler...
    Sakın buraya apple ürünü götürmeyin. Ha illa götürcem diyorsanız, onu gözden çıkartın.
    Adamların sicili çok bozuk.

Ayrıca, BİM in iade politikası efsane. Benim aldıgım bluetooth hoparlör 1ay içinde bozuldu, doğruca para iadesi yaptı adamlar.

Ha şu da olabilir, bazı teknoloji marketlerde, personel sahte ürünle orjinali değiştiriyor. Müşteriye sahte kitliyor...
  • Bunların zaten orjinalini bulan öpsün başına koysun. 80 farklı türevi çıktı memleketçe ajan olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç kere yazıldı. Aynı mevzu Bim’in iPhone Lightning kablo satışında da döndü.

Bim korsan satamaz...
    Bim korsan satamaz...
    Bim korsan satamaz...
    .
    .
    .

• Trendyol'da 132 tl, 12tl pek sıcak gibi durmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

Trendyol'da 132 tl, 12tl pek sıcak gibi durmuyor
    trendyoldakiler çakma
  • Tr garantilili değil mi yaw
    Garantisi varsa orjinaldir

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Asıl orjinalini bulmak kolayken çalmasını alan öpsün başına koysun

• Muhtemelen tr garantili değil olsa belirtiyorlar çünkü ama bu çakma olacağı anlamına gelmez

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    50 tl ye earpods sattıklarında da aynı şeyler döndü çünkü bim in 3 de 1 fiyatına satması apple tr nin zoruna gitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 25 Şubat 2020; 18:50:9 >
  • Ne zaman geliyormuş bime

• o kadarda kaliteli değilmiş ben internette yorumlarına baktım, mikrofondan karşıya ses iyi gitmiyormuş
  • Mikrofonu kötü değil hocam gürültü engelleyici mikrofonu yok o yüzden dışarda karşı tarafa ses gitmiyor , kapalı ortamda problem olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 25 Şubat 2020; 20:7:4 >
  • BİM korsan apple ürünleri satıyor. Konya'da bimden alınmış earpods ile tecrübe edilmiştir. BİM korsan satmaz diyenlerin garantiye işi düşmemiş demek ki. Konya Gürgençler Apple Yetkili servisi BİM'den satın alınan Apple earpods için ürünün garantisi olmadığını, sahte olduğunu, dolayısıyla onarımı garanti kapsamında yapmayacaklarını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpolat_28

50 tl ye earpods sattıklarında da aynı şeyler döndü çünkü bim in 3 de 1 fiyatına satması apple tr nin zoruna gitti :)
    Hala o kulaklığı kullanıyorum ben. Günde minimum 3 saat kulağımda.
  • Çakmanın kralıymış hocam demek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

BİM korsan apple ürünleri satıyor. Konya'da bimden alınmış earpods ile tecrübe edilmiştir. BİM korsan satmaz diyenlerin garantiye işi düşmemiş demek ki. Konya Gürgençler Apple Yetkili servisi BİM'den satın alınan Apple earpods için ürünün garantisi olmadığını, sahte olduğunu, dolayısıyla onarımı garanti kapsamında yapmayacaklarını söyledi.
    Konya gürgençler...
    Sakın buraya apple ürünü götürmeyin. Ha illa götürcem diyorsanız, onu gözden çıkartın.
    Adamların sicili çok bozuk.

Ayrıca, BİM in iade politikası efsane. Benim aldıgım bluetooth hoparlör 1ay içinde bozuldu, doğruca para iadesi yaptı adamlar.

Ha şu da olabilir, bazı teknoloji marketlerde, personel sahte ürünle orjinali değiştiriyor. Müşteriye sahte kitliyor...

• Bir kaç hafta önce satılan motorola kulaklıklarında çakma olmasına karşı, para verip alanların bir kısmı orjinalliğini savunmuştu halada savunanlar var. Şimdi o arkadaşlardan birini konuya davet etmek istiyorum izninizle.

@mb76
    Orjinal ürünleri anlama konusunda duayen bir isim. Bu arkadaşı iyi dinleyin ürünlerin orjinalliğini nasıl anlayabileceğimiz konusunda baya bi deneyim sahibidir. "3D Render gibi" benzetmeleriyle orjinal ürünü şakkadanak anlayabilme potansiyeli vardır. Şimdi hepimizi aydınlatacağına eminim.
  • orjinal olduğuna kanaat getirilirse bende alacağım.
    takip.
  • motorola kulaklık konusundan geldim yorumları takip ediyorum

• amazon çakma razer mouse satıyordu zamanında, bim çakma satamaz diyorlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.