Şimdi Ara

Xiaomi, destek vermeyi sonlandırdığı cihaz listesine 10 model daha ekledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yani, kendime iki yıl önce 9t almıştım. Annem asus zenfone'un fotoğraf kalitesini sevmediği için ve benim için fotoğrafın zerre önemi olmadığı için (in SLR we trust) telefonları takas ettik.

Şu anda bu mesajı size zenfone'dan yazıyorum. güncelleme alıyorsa bile ben yapmıyorum. ama güncelleme aldığını da sanmıyorum.

Telefona para vermeyi de pek düşünmüyorum. Bu telefon cortlayınca hangi telefonlara IMEI çakılabiliyormuş bakar, yurtdışından ikinci el alır, bu telefonun imeisini çakar geçerim. telefona vereceğim parayı 57'ye benzin diye koyar güldür güldür gezerim lan.

Veya 58'e parça siparişi veririm falan. Sonuçta yurtdışındaki arkadaş sayım yurtiçindekileri geçti. Kaçakçı eşeği olacak adam çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi mi 11 lite aldım. Markanın bir itibarı olduğunu düşünürdüm ama gerçekten bitik bir firmaya gittik parayı bağladık. Sattıkları cihaz tam bir kanser sebebi. Önce güzel stabil yazılımı bozdular ardından güç tuşu elimde kaldı, hadi bi şans vereyim güç tuşsuz idare edeyim dedim şimdide cihaz kendini kilitledi açılmıyor. Ben ömrümde bu kadar kalitesiz iş yapan firma görmedim.

• Yazılımı zaten çöp bir de sürekli yeni cihaz piyasaya sürmesi.

• Devam edin siz böyle yapmaya..

• neye göre destekliyor belli değil ki mi 10t pro var halen 12.5 le takılıyorum destek çok öenmli değil root ;))

• almayın, aldırmayın sayın forum üyeleri.

insanlara bu muameleyi reva gören firma, hangi milletten olursa olsun, batmayı kesin bir şekilde hak etmektedir.

kolay kolay beddua etmem ama, inşallah en kısa sürede ekonomik olarak zor duruma düşüp en azından Türkiye pazarından çekilmek zorunda kalırlar...

Allah büyük...

• Telefonlarımızın ömrü 2-3 sene diyor kısaca!

• Yazılım özürlüsü xiaomi. Daha ne kendime alırım ne çevreme aldırırım. Hatta bi süredir artık xiaomiden uzak durun bile demeye başladım. Elimdeki bozulana kadar (belki bir iki yıl finansal olarak düzlene kadar) devam eder sonra hoop başka marka. Sçtılar sıvıyorlar yaaktan kürekten telefon çıkarıp tuvalete sçarlar gibi her hafta yeni model tanıtıyorlar... Daha diyecek bi şey yok aslında.

• srkn kullanıcısına yanıt

Ben öyle yapıyoruma artık son 5-6 aydır belki 1 yıldır. Almıyorm da aldırmıyorum da. 2 yıl olmadı ilk çıktıktan 2-3 ay sonra Poco X3 aldım en son. Daha da ne alırım ne öneririm. Hatta uzak durun diyorum.

• sizin dediğiniz güvenlik güncellemesi.. sonraki mesajımı da okuyun orda yazmıştım zaten

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-destek-vermeyi-sonlandirdigi-cihaz-listesine-10-model-daha-ekledi--152934527

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 6 Haziran 2022; 18:26:9 >
  • Xiaomi işleri çok karıştırdı. Temiz bir sayfa açması lazım.

• 2 yıl önce aldığın telefona bile güncelleme gelmiyor artık. Bu işin çivisi çıktı iyice.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.