Şimdi Ara

Xiaomi'den yeni bir akıllı bileklik geliyor: Mi Band X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi'den yeni bir akıllı bileklik geliyor: Mi Band X

Mi Band serisi Xiaomi akıllı bileklikler oldukça popüler ve gelen son haberlere göre şirket bu seriye Mi Band X adıyla fütüristik tasarıma sahip bir model eklemeye hazırlanıyor.

Ayrıca Bkz.ZTE, yeni nesil ekran altı kameralı akıllı telefonu Axon 30'u tanıttı

Xiaomi, Nubia Alpha Watch'ın kendi versiyonunu hazırlıyor

Mobil pazarda birçok sızıntıyla tanınan bir hesap olan Equal Leaks'e göre Çinli üretici, öncekilerden gözle görülür şekilde farklı olacak yeni bir akıllı bileklik olan Mi Band X'i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihaz çok ince ve hafif olacak, ancak ana özelliği, Nubia Alpha Watch gibi bilekliğin dış yüzeyinin neredeyse tamamının esnek ekranla kaplanacak olması.

Xiaomi'den yeni bir akıllı bileklik geliyor: Mi Band X

Bu durumda akıllı bilekliğin tokası mıknatıslı olacak ve bu da onu çıkarırken ve takarken daha fazla kolaylık sağlayacak. Xiaomi Mi Band X'in ne zaman satışa çıkacağı ve fiyatının ne olacağı henüz açıklanmadı. Büyük olasılıkla, bu yılın sonu veya gelecek yılın başında tanıtılması bekleniyor.

Kaynak:https://twitter.com/EqualLeaks/status/1420239706554470400

• Böyle bir şeyi adam gibi becerebilirlerse eger . Teknik, yazılımsal ve uzun kullanım da sorun çıkmazsa acayip patlama yapar. Şekli şemali çok karizma hoşuma gitti benim. Fiyatta aşırı pahalı olmazsa eğer 650 tl yi gecmezse piyasaya damga vurabilir ama daha pahali olucak gibi duruyo

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bandçıyız.

• yuvarlatılmış esnek ekran ilk meyvelerini vermeye başladı, çok şık ve modern görünüyor.

• Lan şu band işini vestel yaptı ama yürütmedi, band işini yapan yürür yok mu Türkiye'de şu işe el atacak kimse, herkesin kolunda görüyorum bandlardan çünkü saatler daha pahalı.

• Bunun ekranı güzel çizilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • enesbey99 kullanıcısına yanıt
    650 tl dediğin 75 dolar o kadar ucuza çıkması çok zor bu özelliklerle

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • enesbey99 kullanıcısına yanıt
    En az 1500-2000 bandında olur.

• Yavv arkadaş çok çirkin bir şey bu ne be.

Hayy sizin baş tasarımcınıza.

• İyi de bu görsellerdeki ürün bundan birkaç yıl önce Zte Nubıa tarafından yapıldı.Hem de profesyonel bir şekilde....

• Band 5 kullanıyorum o kadar işimi görüyor ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt

Hocam şarj durumu nasıl sizdekinde? Bilekliği %100 şarj edip dolaba koydum. Hiç kullanılmadı ve Bluetooth bağlantısı tüm özellikleri kapalı halde 16-17 gün sonra %7 ye düşmüş normal mi ? Batarya süresini çok övdüler diye aldım memnun kalmadım pek..

• Her an bir arıza çıkarabilecekmiş gibi duran bir dizayn tutmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: baykuş®

Hocam şarj durumu nasıl sizdekinde? Bilekliği %100 şarj edip dolaba koydum. Hiç kullanılmadı ve Bluetooth bağlantısı tüm özellikleri kapalı halde 16-17 gün sonra %7 ye düşmüş normal mi ? Batarya süresini çok övdüler diye aldım memnun kalmadım pek..

Hocam merhaba, cihazı alalı 1 ay oldu. Sizin için ayrıntılı baktım uygulamadan. 28 gün önce şarj etmişim ilk şarjım yani. Şuan şarj %39ve ben ara ara kullanıyorum. Siz hiç kullandığınız halde şarjın o kadar düşmesi normal değil.

• tamamda 360 derece ekranı kullanabilecek miyiz ki? şöyle bileğime baktığım zaman 120 dereceden fazlasını faydalı olarak kullanma imkanım yok. en fazla kordon için olabilir. sırf bu esnek ekran teknolojisi bir yerde kullanılmış olsun diye üretilen ürünler çıkıyor gibi geliyor bana. samsungun fold telefonu güzel bir gereksizlik örneği mesela Xiaomi'den yeni bir akıllı bileklik geliyor: Mi Band X 

• Amfide sunum yapar gibi bileklik tanıtıyor adamlar.

• tasarımı cidden herkes beğendi mi ?

ben beğenemedim, çok kötü gözüküyor.

• BoxGolls kullanıcısına yanıt

Bu Nubia zaten. Xiaomi'nin tasarımı basit ve estetik olacaktır

• onlar çok rahatlıkla alabiliyorlar alım gücü denen şey bu olması demek

• Mi Band aldım daha önce pek adım sayma olayında başarılı olduğunu göremedim. Duşta kendi kendine sayıyordu. Stabil olan acaba hangisi memnun kaldığınız?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.