Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi'den internet tarayıcısı geldi: Mint Browser ile tanışın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Xiaomi'den internet tarayıcısı geldi: Mint Browser ile tanışın
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3968 Mesaj

Google Play Store'da mobil cihazar için geliştirilmiş birçok internet tarayıcısı bulunuyor. Bunların arasında kısıtlı depolama alanına sahip düşük özellikli cihazlar için geliştirilmiş olanlar da var. Xiaomi'nin yeni internet tarayıcısı işte tam da bu tür modellere hitap ediyor. Yani amacı düşük kapasiteli Android cihazlarda akıcı bir web deneyimi sunmak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 10, 6.75 inçlik dev bir ekranla gelebilir
    Çinli şirketin kullanıma sunduğu Mint Browser, diğer tarayıcılara kıyasla hafızada çok az yer kaplıyor. Zira uygulama sadece 10 MB boyutunda. Ayrıca kullanıcı arayüzü, üst kısımda adres çubuğundan başka hiçbir şey olmadığı için son derece sade bir deneyim sunuyor. Alt tarafta ise sesli komut verilmesini sağlayan mikrofon düğmesi mevcut.

Google Play Store'dan indirilebiliyor

Mint Browser veri sıkıştırma özelliğine sahip olduğu için internet paketinden tasarruf edilmesine de yardımcı oluyor. Ayrıca sekmeli tarama, gizli mod, sesli arama ve okuma modu gibi standart bir tarayıcıdan beklenebilecek hemen hemen tüm işlevleri bünyesinde barındırıyor.

Xiaomi'nin yeni hafif internet tarayıcısını denemek isterseniz buraya tıklayarak Google Play Store üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

|
    |

• Xiaomi kendi tarayıcısını Google Play'de yayınlamış öyle ahım şahım bir hızı Yok yalnız. Ve adblock desteği de yok. Samsung internet her türlü daha iyi bundan.

• Teğmen
    174 Mesaj
    Bazı hataları var ama Xiaomi kullanırken kullanıyordum. Hiç de fena bir tarayıcı değil ama reklam engelleme entegre edilmesi gerekiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    Xiaomi kendi tarayıcısını Google Play'de yayınlamış öyle ahım şahım bir hızı Yok yalnız. Ve adblock desteği de yok. Samsung internet her türlü daha iyi bundan.
  • Yarbay
    4575 Mesaj
    Mobilde Microsoft edge tarayıcı üstüne tanımam. Karanlık Mod, adblock, güzel arayüz. 2. Samsung Internet.
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    Güzel bişeye benziyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    Son günlerde PC'de Opera, telefonda da Opera Touch kullanıyorum. Opera Touch, mobilde uzun zamandır kullandığım en rahat tarayıcı oldu. Siteler hızlı açılması bir yana, uygulama oldukça akıcı ve şık. Bir kaç özellik eksik olmasına rağmen ( vpn gibi ki o da neredeyse hiçbir tarayıcıda yok) memnunum. Reklam engelleme özelliği de var.
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Bu tarayıcınında orasından burasından reklam fışkırır artık.

• Yarbay
    2750 Mesaj

edge yi bende beğeniyorum . güzel bir tarayıcı
    |
    |
    Espa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4681 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Mobilde Microsoft edge tarayıcı üstüne tanımam. Karanlık Mod, adblock, güzel arayüz. 2. Samsung Internet.
    samsung internet de **** var mı ki
    |
    |

BenQ XL2420Z - 24 Inch - 144 Hz - 1 ms | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yarbay
    3279 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

samsung internet de **** var mı ki

**** for samsung internet uygulamasını kurduğunuz da samsung un tarayıcısı üzerinde reklam görmüyorsunuz. Telefonu aldığımdan beri kurulu nerdeyse. Internet tüketimimi azaltması bir yana kazandırdığı hız çok iyi .
    |
    |
    1342 Mesaj
    Reklam engelleme koymaları imkansız, adamlar kendi kendilerine reklam koyuyor zaten. Tam yeni sekme açarken reklam falan çıkar bundan uzak durun :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj
    Son MIUI güncellemeleri ile dahili tarayıcıyı kısayola atadiklari yetmezmiş gibi bir de başka tarayıcı çıkartıyorlar. Dahili tarayıcı ise kıyafet giydirilmiş bol reklamli eski bir Chrome'dan başka bir şey değil. Zaten dahili uygulamalarına koydukları reklamlar iyice sinir bozucu olmaya başladı.
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    En iyisi Brave ve Opera ikilisi
    |
    |
  • Yarbay
    4017 Mesaj
    Telefonda Opera kullanıyorum değişmez tercihim ama bazen Chrome kullanırken Samsung Tarayıcısına döndüm ki bence Chrome'dan daha iyi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1241 Mesaj

Yükledim sizin yazınızı okuyunca evet gayet hızlı açıyor siteleri basit görünümlü gece modu olması güzel yalnız vpn çalışmıyor yada bu özellik yok misal bitturk.net girmiyor.Baska ayar falan mi var acaba dedim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Akbell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Redmi Note 4
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Yükledim sizin yazınızı okuyunca evet gayet hızlı açıyor siteleri basit görünümlü gece modu olması güzel yalnız vpn çalışmıyor yada bu özellik yok misal bitturk.net girmiyor.Baska ayar falan mi var acaba dedim yok
    Böyle girmiyor mu sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam o siteye giriyor da bitturk.net girmiyor maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 4
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Binbaşı
    1106 Mesaj

Mahkeme kararı ile engellenmiştir yazıyor tarayıcı ile alakası yok chromeda da girmedi

|
    |
    01halil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1241 Mesaj

Doğru öyle ama puffinden giriyor onda vpn var siz bu tarayıcıda var deyince ondan dolayı sordum

|
    |
  • Binbaşı
    1106 Mesaj

VPN yok demiştim aslında

|
    |
    01halil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Masal
son dakika
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.