Şimdi Ara

Xiaomi çıtayı yükseltti | Mi 10 ve Mi 10 Pro çok iddialı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • login35 (1 mesaj) fx57 (1 mesaj) aliss (1 mesaj) muratkaya (1 mesaj) SPaCeLoRD (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (2 mesaj) (5 mesaj) (5 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Xiaomi çıtayı yükseltti | Mi 10 ve Mi 10 Pro çok iddialı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Xiaomi yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon modellerini duyurdu. Mi 10 ve Mi 10 Pro modelleri 90Hz AMOLED ekran, Snapdragon 865 platformu, LPDDR5 bellek, UFS 3.0 depolama çipi, 108MP kamera, 8K video kaydı ve hızlı şarj gibi özelliklerle geliyor. DxOMark kamera listesine bir numaradan giriş yapan ve Huawei Mate 30 Pro'yu geride bırakan bu canavarları gelin birlikte mercek altına alalım. 

|
    |
  • Snapdragon 865 li telefonlar anlaşılıyorki 6,5 ekran büyüklüğü tüm markalarca kabul görmüş! Ben kullanışlılık adına 5,8 ila 6,2 nin en iyi ekran aralığı olduğu kanaatindeyim! Bu telefonları ayrıca çantada taşımak gerekecek...
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Bütün telefonlar aynı geliyor artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj
    Biraz geç olsa da video beğendim.
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 16 saat 52 dakika kadarı kaldı.
    Mi note 10 kasasına yeni akran takıp işlemciyi değiştirip ittirmişler .bunu Samsung yapsa hemen kafa göz dalarlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torabi -- 14 Şubat 2020; 19:55:45 >
    |
    |
    Snapdragon 865 li telefonlar anlaşılıyorki 6,5 ekran büyüklüğü tüm markalarca kabul görmüş! Ben kullanışlılık adına 5,8 ila 6,2 nin en iyi ekran aralığı olduğu kanaatindeyim! Bu telefonları ayrıca çantada taşımak gerekecek...
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    Satması için 5 bin bandının altında olması gerekiyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    Delik,çentik,damla adına ne derseniz deyin (illa ki seveni var saygı duyarım) ben bir türlü sevemedim. Keşke Mi 9T'deki gibi kızaklı sistemi kullansalarmış
  • Yarbay
    7186 Mesaj
    amiral gemisi katili yazmamışsınız

GALATASA|RA|Y
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj
    Fiyat ne olacak ne zaman Tr ye gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Note 10 aldım şarjı yarım gün gidiyordu. Sonra iphone 11 aldım gün boyu elimde gece %20nin altını görmedim daha. Katlanır iphone a kadar devam bununla. İsterse 500mp kamera 50gb ram olsun. Hava civa
  • Yüzbaşı
    614 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: noblelion

Note 10 aldım şarjı yarım gün gidiyordu. Sonra iphone 11 aldım gün boyu elimde gece %20nin altını görmedim daha. Katlanır iphone a kadar devam bununla. İsterse 500mp kamera 50gb ram olsun. Hava civa
    dedi fanboy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Karahan 25

Snapdragon 865 li telefonlar anlaşılıyorki 6,5 ekran büyüklüğü tüm markalarca kabul görmüş! Ben kullanışlılık adına 5,8 ila 6,2 nin en iyi ekran aralığı olduğu kanaatindeyim! Bu telefonları ayrıca çantada taşımak gerekecek...
    bende aynı şeyi söylecektim 6.1 yetiyor şahsen
    |
    |
    Şu an yılın en iyi telefonu kesinlikle
    |
    |
  • Yarbay
    2384 Mesaj

çünkü o artık amiral gemisi
    |
    |
    SPaCeLoRD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    170 Mesaj
    6.7 inç nedir arkadaşlar, tablet mi yapıyosun çinliler işin suyunu çıkardı, şahnem xiaomi bu boyutları düşürmedikçe kimseye önermeyeceğim artık, şöyle 5.8, 6.0 gibi ölçülerde bir amiral gemisi bekliyordum ama hayal kırıklığı oldu mi10.
    |
    |
  • Yarbay
    2088 Mesaj

Ben de hiç sevemedim ama kızaklı sistemin çalışma hızı da hiç hoşuma gitmiyor. Belki çok sağlamdırlar ama ben telefonu çok sık yere düşüren biriyim, her düştüğünde acaba kızak bozuldu mu diye dert etmek istemediğimden çentikli telefon aldım. Düşündüğüm kadar da rahatsız etmedi beni.
    |
    |
    login35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.