Şimdi Ara

Xiaomi Bip Watch kolumu yaktı (SS’li) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
5
Favori
23.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
769 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun, alerji ya da tahriş. Yıllar önce böyle bir sorunu aldığım bir saat ile yaşamıştım. Saati takınca kolum kızarıyordu. Bir tanıdığa durumu anlatarak hediye ettim.
    Uzun bir süre saati sorun yaşamadan kullandı. 3 yıl önce mi band 2 almadan önce tereddütlerim vardı "bu da silikon kılıf yine alerji yapacak" diye ama sorun yaşamadım. Şu an mi band 4 var onda da böyle bir sorun olmadı.
  • Okudum, üzüldüm, öne çıkardım...
  • Konuyu okumadım. Sadece yanıtları okudum. Öne çıkardım diye yazicam ama öne çıkarmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seni vestel mi gönderdi, kimlere hizmet etmektesin

• Bu konu nasıl bu kadar öne çıktı. Harbi DH üye kitlesi çok enteresan.
  • Arkadaşlar daha simdi actim hesabimi nasil konu acildigina dair bir fikriniz varmi yeni kullanici oldugum icin pek bilgim yok lutfen yardimci olurmusunuz

• Bu konuda ben de kötü bir tecrübe yaşadım. Marka Xiaomi değil... foto mevcut.
  • Ben de ayrı bir konu açacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

selam hocam, sizle daha önce alışverişimiz olmuştu hatırladım konunuzu görünce. Çok geçmiş olsun. Şarjı bitip kapandığı zaman da kolunuza takın 1 gün dursun saat, eğer yine kızarıyorsa o bölgedeki malzemeye alerjiniz var, o malzemeyi hayatınızdan çıkarın yaşam kaliteniz baya artmış olur. Eğer bir sorun olmazsa saatle ilgili sıkıntı var.
    Hocam kaç senedir hayattayım hiç alerjik reaksiyon yaşamadım, ben içini açıp bakacağım müsait zamanda, pil akmış gibi geliyor bana

• Kim ne derse desin xiaomi ✍️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam öne çıkarıyordumki vazgeçtim geriye çıkardım.
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Alerjik reaksiyonun kaç yaşında neye karşı çıkacağı belli olmaz.

Ben de konunun bipwatch ile çok alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü ilk çıktığından beri kullanıyorum.

• Direk bir üründe bu çıktı diye ürünün ve markanın hatası diye kötülemek yanlış dostum.

dip not:Bence hayata kullanılan ve en gereksiz teknolojik gelişimlerden biri akıllı saatler derim
    normal saat kullanın abi düz yani
  • Tam mağazadan içeri giriyordum şuan çıkıyorum :)

• Vücuduna nano çip enjekte edilmiş. Artık hayatın onların elinde
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Bence vücüdünüz artık kaç nm dalga boyuyla gönderiyorsa ışını nabız vs okumak için ondan etkilendiğini düşünmekteyim. Kaç senedir hayattayım gibi sözleri sizin gibi forum üyesine yakıştıramadım. Ona bakılırsa yaşlı insanlar kaç senedir hayatta ve bazı günler basit bir yoğurt dokunabiliyor. Zaten pil akması vs söz konusu değildir. Sürekli charge ve decharge olan bir alette pil akması durumu karşılaşılmaz. Gidin test yaptırın.

• Mi Band 4 var, kızarıklık dışında sorun yok ama Samsung Galaxy Watch Active var hicbirsey olmuyor

• alerji öyle olmaz bildiğin yara yapmış,kronik alerji hastası olduğum için bilirim=)

• Okudum da geldim.
    Ben sana geldim.
    Sana.
    Geldim.
    Dim.
    Dim.

• öne çıkarmaktan okuyamadım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.