Şimdi Ara

Xiaomi Bip Watch kolumu yaktı (SS’li) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
5
Favori
23.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
769 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konudan bağımsız Xiaomi , Huawei , realme , oppo , meizu
    Çin malı telefon almam kesinlikle SAR değerleri hava da uçuyo... Kanser tehlikesi uzun süreli kullanımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıldır kullanıyorum hiç böyle bir şey yaşamadım. Bu saatte duyduğum tek kronik sorun ekran yapışkanı yüzünden ekran yerinden düşüyordu. Sizdeki alerji olabilir eğer ciddi bir sorun olsaydı baya haberi çıkardı. Tabi bendeki lite sürümü değil ilk çıkan sürümü bir fark varmı bilmiyorum aralarında
  • bir buçuk senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım büyük talihsizlik çok geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıncı017

Konudan bağımsız Xiaomi , Huawei , realme , oppo , meizu
    Çin malı telefon almam kesinlikle SAR değerleri hava da uçuyo... Kanser tehlikesi uzun süreli kullanımı
    Bir kaç ayrı siteden baktım da Samsung ve Apple ile pek farkları yok Huawei ve Xiaomi telefonlarının.
  • selam hocam, sizle daha önce alışverişimiz olmuştu hatırladım konunuzu görünce. Çok geçmiş olsun. Şarjı bitip kapandığı zaman da kolunuza takın 1 gün dursun saat, eğer yine kızarıyorsa o bölgedeki malzemeye alerjiniz var, o malzemeyi hayatınızdan çıkarın yaşam kaliteniz baya artmış olur. Eğer bir sorun olmazsa saatle ilgili sıkıntı var.
  • Sedef hastasıyım. Elimde, yüzümde, saç diplerimde, bacaklarımda, irili ufaklı 50den fazla lezyon var senin kadar dert etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 22 Mayıs 2020; 2:45:50 >
  • Nikel Cobalt alerjiniz var. Hayırlı olsun. Bağlantı noktalarını bantlayın, düzelecektir
  • Okudum öne çıkarmadım

• Okudum, öne çıkarmadım. Bırakın Xiaomi'nin dandik ürünleri internette iyi yorumlar alıp kullanılmaya devam edilsin. Uğraşmaya hiç gerek yok. İnslanların çoğu fazla akıllı olduğu için böyle çöp ürünler çok beğeniliyor.

• Okumadım ama okuyormuş gibi yapıp öne çıkarırken birde ne göreyim çıkarmamışım. Geçmiş oluyomuş gibi olsun.

• Firmaya mail at. Durumu anlat. Dönüş yapmazlarsa hukuksal olarak çözüm arayacağını belirt.

• DOSTUM SANA TAVSİYEM SAATİ ÇÖPE AT BİR AN ÖNCE UZMANDAN YARDIMM AL . ELEKTRONİK CİHAZIN DERİYE YANIK YAPMASI SADECE İYONİZE RADYASYON YAYAN CİHAZLARDA OLUR. tabi aşırı sıcaklıktan da olabilir ama onu sen hissedersin.
  • Moto 360 500 dolar. Xiaomi 10 dolar.

Söyleyince bana kızıyorsunuz, ama Çin markası bu kadar işte. Lenovo ve Huawei dışında hepsi çöp marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Fuego -- 22 Mayıs 2020; 9:33:20 >
  • Acaba saatin arkasında kullanılan malzemeye karşı alerjin olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Bir kaç ayrı siteden baktım da Samsung ve Apple ile pek farkları yok Huawei ve Xiaomi telefonlarının.

Alıntıları Göster
    Ben baktığımda SAR değerleri 1 civarında geziyordu.

Vestel Z40 var bende onun bile 0.30 ...
  • öne çıkacak değerde bir konu olmadığını düşündüğüm için öne çıkardım.
  • Yeşil ışığın yakmasına imkan yok. Büyük ihtimalle alerji veya çok sıkı taktığınız için çıkıntı baskı yaptı. Daha önceden nikel alerjiniz var mıydı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 38DS315 -- 22 Mayıs 2020; 10:57:4 >
  • Okumadım ama sırf Zack Snyder cut konusunu açtığın için öne çıkardım

• çıktığı zaman ben komşum almıştık ikimizde en ufak bir sorun yaşamadık.cildimde son derece hassastır.
  • 2 yıldan uzun süredir kullanıyorum ancak hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Çok geçmişolsun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.