Şimdi Ara

Xiaomi Bip Watch kolumu yaktı (SS’li)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
5
Favori
23.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
769 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, en azından ”Öne çıkar” butonuna tıklayıp, insanların görmesini sağlarsanız çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar,

Amazfit/Xiaomi Bip Watch Lite kullanıyorum bir süredir. Geçenlerde uykuda sağ kolumdayken bir yanma hissettim, baktım yara olmuş. Dedim herhalde kaşıyarak ben oydum. (Pek anlam veremedim tabi)
    Sonra çıkarttım bir süre takmadım. Bugün dışarıdaki işleri hallederken takayım dedim, bakalım kaç adım atıcam. 30-40 dakika sonra bir yanma gelmeye başladı, dedim herhalde tahriş oldu. Saati çıkarıp bir baktım, sağ kolumdaki yaranın aynısı solumda da olmaya başlamış. Fark ettim ki, saat bildiğiniz yara yapmış o bölgeyi. Xiaomi/Amazfit Bip Watch almak isteyen ya da benzer sorun yaşayan arkadaşlar görsün diye de başlık açmak istedim. Muhtemelen çıkarmasam bayağı derin olacaktı sağ kolum gibi.

Dipnot: Hoparlörden tartıma telefon hariç her şeyim Xiaomidir, Xiaomi fan boyları linçlemesin lütfen.

Edit: Bunu yazdığım gibi arkadaşıma da sordum durumu, aynı anda sipariş etmiştik. Bir gün onda da olduğunu ama sadece kızarıklık olduğunu ve önemsemediğini söyledi.

Bugün çektiğim sağ kolum. (İlk yara olan)
    Bugün çektiğim sol kolumun fotoğrafı (Bugün oluşan yara)

Saatin arkası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 23 Mayıs 2020; 11:3:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumadım ama sırf çin ürünü diye öne çıkardım
  • okumadım ama sırf kocaeli hukukta okuyan kişi çin ürünü diye öne çıkardığı için öne çıkardım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuyun da öne çıkarmasanız da olur yav

• Alerji olabilir mi?

• okumadım ama sırf kolun yandı diye öne çıkardım
  • okumadım ama sırf kolun yandı diye öne çıkaran üye için öne çıkardım.
  • Böyle cin mali ürünleri alıp ne bekliyorsunuz ki? Ayrıca hiç inandırıcı gelmedi orada sivilce çıkmış gibi. Ya da kendin yapmışsın gibi. Neyse... Allah büyük.

• Koluna fazla mı sıkı takıyorsun aynısını kullanıyorum bir problem yok bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende kullaniyordum, bir sorun yok. Okuma ozelligini surekli acmis olabilirsiniz belki ben o ozelligi sadece istedigimde sorgulaya cevirmistim. Cok gecmis olsun, basligi gorunce bataryasi patladi filan sandim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 20 Mayıs 2020; 16:18:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Böyle cin mali ürünleri alıp ne bekliyorsunuz ki? Ayrıca hiç inandırıcı gelmedi orada sivilce çıkmış gibi. Ya da kendin yapmışsın gibi. Neyse... Allah büyük.
    formundasın yine

• okumadım, kolun da umrumda değil, çin ürünleriyle de alakam yok ama canım öne çıkarmak istedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemenxx -- 20 Mayıs 2020; 16:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Bende kullaniyordum, bir sorun yok. Okuma ozelligini surekli acmis olabilirsiniz belki ben o ozelligi sadece istedigimde sorgulaya cevirmistim. Cok gecmis olsun, basligi gorunce bataryasi patladi filan sandim.
    Hocam ondan olabilir mi sizce? Aklıma o da geldi ama yeşil ışığın yakması pek kafama yatmadı. Daha çok şarj olan pinlerin ordaki pas gibi lekelere odaklandım ben. Açıkçası denemek de istemiyorum, daha önce Apple Watch da kullanıyordum onda da yeşil ışık vardı

• okumadım ama sırf kolun yandı diye öne çıkaran üye için öne çıkardım.
  • Iyy kıllara bak

• 1 yıldan fazladır kullanıyorum bir sıkıntı olmadı.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Kolunu yakmasından çok alerji yapmış gibi.
  • okumadım ama sırf kolun yandı diye öne çıkaran üye için öne çıkardım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.