Şimdi Ara

Xiaomi Band 4 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
14
Favori
71.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://tr.aliexpress.com/item/32952867161.html Aliexpress de bu var mesela,http://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20190704082018&SearchText=Mi+Band+4+Stainless+Steel+Wristband bunlar var, bir inceleyin o kadar para vermenize gerek yok.

• Sanırım bu ürün ilerleyen zamanlarda düşer gibi. Heveslendim almak için de, pek kullanmayacağımı düşündüğümden belki fiyat düşerse alırım 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hezeyan01 H kullanıcısına yanıt
    110/11 le 229 tl ye de geliyor

• Zubizu %3 koduyla 232 Tl ye kargo dahil aldım sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Herkes yazmış yok aldım kullanmıyorum, bir köşede duruyor diye, bir de üstüne tavsiye vermişler "almayın" demişler emir kipiyle. Bak bak.

1s vardı, şimdi 2 var ikisini de aktif kullandım. Kendi müsrifliğinizin önüne kendiniz geçebilirsiniz ancak.

Konuyu açıp haber veren arkadaşa teşekkürler.
    Mi band 2 kullanıyorum çelik kordon ile gayet hoş duruyor.

• Mi band 3 var
    Sadece spotify da müzik geçişi için almayı düşünüyorum ama bunun için de para vermek gereksiz gibi geldi
    Miband3 e de keşke media control gelse,
    Yazılımı açsalar da mini uygulamalar geliştirebilsek güzel olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi band 3 ile 4'ün kordon yapısı aynı mı? 3'ün kordonları 4'e uyumlu mu?
  • Ya arkadaşlar şöyle bbir ürün var mıdır. Örneğin ben koşuya başladığım zaman tusuna basayım koşu bittiğinde durdurayım ve bana kaç km koşmuşum hızım maksimum minimum ve ortalama ne olmuş aynı şekilde kalp ritmim ne olmuş bu verileri veren bir alet var mıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: iandi

Ya arkadaşlar şöyle bbir ürün var mıdır. Örneğin ben koşuya başladığım zaman tusuna basayım koşu bittiğinde durdurayım ve bana kaç km koşmuşum hızım maksimum minimum ve ortalama ne olmuş aynı şekilde kalp ritmim ne olmuş bu verileri veren bir alet var mıdır.
    Mi Band 2 3 4 hepsi bunu yapıyor. Ama kendileri ile birlikte telefonda yanınızda olacak. Koştuğunuz sürede istediğinizden daha fazla veri toplar. Rota, Max Min Ortlama Kalp Ritme, Max Min Hız, Tur Zamanları vs vs... Telefonsuz yapan isterseniz o zaman rakam yükseliyor...
  • dün gittigiyordan 259-30+5=234 e aldım bugün gelecek bekliyorum

• mi band 3 ten 4 e geçmek için hiçbir gerekçe yok. 3 e devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: iandi

Ya arkadaşlar şöyle bbir ürün var mıdır. Örneğin ben koşuya başladığım zaman tusuna basayım koşu bittiğinde durdurayım ve bana kaç km koşmuşum hızım maksimum minimum ve ortalama ne olmuş aynı şekilde kalp ritmim ne olmuş bu verileri veren bir alet var mıdır.
    Garmin?

• K@TiP kullanıcısına yanıt
    Teşekürler sagolun tavsiye için. Ama aliexpres 3 4 hafta bulacak gibi beclovers.com 3 4 gun icinde teslim ederiz dediler deneyip göreceğim malum dolar belli bazi urunler artik eski cazibesini korumuyor hatta yurtici satin alim dahi daha uyguna geldigi oluyor. Sanirsam tl degerlenmeyecek bu sebeple aliexpres gibi siteler eski cazibesini korumayacak. Ben de yeni arayislardayim yine de tsk ederim yazmissiniz

• Arkadaşlar bu bilekliği garantili almaya gerek var mı? Sonuçta su geçirmiyor, başka garantilik ekstrem ne durum olabilir ki?

• Xiaomi Mi Band 4 buyuk umutlarda Turkiye'de bekleniyordu lakin bos cikti hayal kirikligi var iste nedeni:

Turkiye'de resmi olarak satilanlarin arayuzu gercek Turkce degil ! Evofone vs hicbirsey yaptiklari yok!

Telefonunuza gelen bildirimleri sms whatsapp viber vs Turkce karakterleri bozuk gostermektedir.

Iste kaniti rezalet :
    https://youtu.be/lZay6nYHcn0?t=502

Evofone filan anlasilan urune Turkce kagitlari garanti belgesini koyup ustune seffaf jelatin kaplatarak sanki fabrikasindan paketlenmis havasi vererek tuketiciyi saglam kandirmaktadir ...
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sırf adım.Sayarı doğru ölmüyor dşye almıyorum adım.Sayarı doğru ölçen.cihaz varsa tavsiye alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Mi Band 2 3 4 hepsi bunu yapıyor. Ama kendileri ile birlikte telefonda yanınızda olacak. Koştuğunuz sürede istediğinizden daha fazla veri toplar. Rota, Max Min Ortlama Kalp Ritme, Max Min Hız, Tur Zamanları vs vs... Telefonsuz yapan isterseniz o zaman rakam yükseliyor...

Alıntıları Göster
    Merhaba.

Peki saat kolumuzdayken telefon mutlaka yanımızda mı olmalı ? Spora giderken genelde yanıma almıyorum telefonumu. Bilgileri kaydedip daha sonra telefondan görebiliyor muyuz ? (iPhone kullanıyorum)

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Merhaba.

Peki saat kolumuzdayken telefon mutlaka yanımızda mı olmalı ? Spora giderken genelde yanıma almıyorum telefonumu. Bilgileri kaydedip daha sonra telefondan görebiliyor muyuz ? (iPhone kullanıyorum)

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Egzersiz ve uyku bilgilerini kendi içinde depoluyor. Mi fite girdiğiniz zaman oraya kopyalıyor. yani telefon olmasa da egzersiz bilgilerinizi hafızasına kaydedecek
  • Arkadaslar iphone kullandigim zaman mifit uygulamasi devamli telefona bagliydi. Android isletim sistemine sahip telefon kullandigimdan beri mifit programi kendiliginden acilmiyor. Yani her telefonu actigimda uygulamayi acmam gerekiyor. Bunu otomatik olarak nasil yapabilirim?

Tesekkurler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Merhaba.

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Yazdığım gibi telefon yanınızda olmazsa rota, hız verisi kaydetmez. Sadece mesafe (km) ve adım kaydeder... Saatin içinde gps olmadığından rota hız kaydetmesi olanaksız zaten...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.