Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazfit verge lite 499 liraya kadar düşmüş. Günlük kullanım için tavsiye eder misiniz? Spor ile uğraşmıyorum yürüme ve bisiklet sürme harici... İstediğim şey kullanışlı ucuz hoş bir akıllı saat.

Yorum bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi markasını severek kullanıyorum , telefonu dahil her ürününü severek kullanıyorum
    inanılmaz kullanışlı ve kaliteli..

Fakat Xiaomi Türkiye neden hala bu Verge Saati Satıyor ???
    Yazık 800 TL verdik aldık ama Telefon görüüşmesi berbat ...Satmayın kardeşim
    almayı düşünenler de dikkat etsin , tamam çok şık ve gösterişli , diğer özellikleri fena değil
    fakat telefon görüşmesi Bluetooth ile neredeyse mümkün değil..

Yanılıyorsam düzeltin lütfen , ya da bir çözümü varsa ben bilmiyorsam lütfen paylaşın ?!!
  • Technological T kullanıcısına yanıt
    Valla 9 aydır kullanıyorum. İlk aldığımda meraktan denemiştim, sessiz ortamda gayet anlaşmıştık karşı tarafla. Daha sonra hiç saatten telefonla konuşma ihtiyacı duymadım. Hatta aldım alalı saat sessizde, titteşimi yetiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, kizim icin aldim cihazi simdilik memnunuz. Amazon alexa ve watch droid kurulu. Sorunumuz su;watch droid klavye haric sorunsuz calisiyor fakat gelen mesaji yanitla dedigimde klavye cikmiyor. Bazi arkadaslar klavye boyutlariyla oynayip duzeltmisler fakat ben ne denediysem o klavye cikmadi.

Yardimci olabilirseniz sevinirim.

• hepsiburadadan aldığım ve garantisi devam eden verge saatimi satıyorum, fiyat 600 tl yanında yedek kordon ve 2 adet ekran koruyucu plastik kılıf hediye. pazarlık yok, satılırsa bu fiyat, satılmazsa da kullanmaya devam ederim.
  • verge ile verge lite nin kordonları aynı mı acaba? Bilen var mı.
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi saat kendiliğinden ekran kilidi moduna geçiyor. bunu sürekli açık tutmanın bir yolu yok mudur. Mesela fitness yaparken full açık olsun istiyorum ama kendiliğinden yine ekran kilidi moduna geçiyor ve ekran soluk görünüyor. Bunun çözümünü bilen varsa lütfen cevap versin
  • mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    Sifirini aldik 630 lira o fiyata alan enayidir 2. Elini kendini akıllimi saniyon

• quote:

Orijinalden alıntı: mabeynihumayun

hepsiburadadan aldığım ve garantisi devam eden verge saatimi satıyorum, fiyat 600 tl yanında yedek kordon ve 2 adet ekran koruyucu plastik kılıf hediye. pazarlık yok, satılırsa bu fiyat, satılmazsa da kullanmaya devam ederim.
    bedava resmen.
  • İyi günler, ilk önce evde kaldığımız bu dönemlerde herkese sağlık sıhhat diliyorum. Önceden de buradaki yazarlardan yardım almıştım, yaklaşık 2 aydır mi9t kullanıyorum ve saat bluetoothtan telefonu görmüyor ve ondan kaynaklı bildirimleri alamıyorum kaç kere tekrar bağladım ama sorun çözülmedi ne yapmam lazım acaba?
    Not :önce ki telefonum note 4 te sıkıntı yaşamıyordum hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: soldado61

Arkadaşlar cihaz gps bulmuyor ankara merkezdeyim, dityelim buldu koşuyu bitiriyorum gps gittiği için egzersiz çok kısa diyor kayıt etmiyor, birde futbol açıyorum futsal oynarken yine gps olmadığı için kayıt etmiyor sonunda futbolu indoor egzersize çevirmeyi bilen varmı gps kapalı alanda bulamayacağı için faydalanamıyorum özellikten, teşekkürler
    Son durum nasıl? GPS sorununu çözdünüz mü?
  • arkadaşlar aklıma takılan bir soru var saatin kordon kalitesi nasıl birde galiba Türkiyede yedek kordon bulunmuyor kordon alan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliry52

arkadaşlar aklıma takılan bir soru var saatin kordon kalitesi nasıl birde galiba Türkiyede yedek kordon bulunmuyor kordon alan varmı
    Kordon esnek güzel öyle kopacak gibi durmuyor.
    Ama bu kordon yazın kullanılmaz.ya branda ya da metal kordon gerekli.
    Her modelin çeşit çeşit kordonu var ama verge üvey evlat gibi hiç kordon yok.
    Sadece Ali express ten temin edilebilir o da zaten virüs yüzünden zor gelir.

• saati koşu bandıyla kullanan varmı ?

miband 3 var bende
    koşu bandında 10-11 km 6.4 km hız ayarında yürüyüş yapıyorum.
    koşu bandında koşu egzersizi seçmeme rağmen sürekli kopuyor etkinlik kaydetmiyor.
    ama adım sayardan yürüyüşü kaydediyor.

amazfit uygulamasında koşu bandında yürüyüş için ayrı bir yer varmı
    yada koşu da koşu bandını seçtiiğinizde kopma kaydetmeme olayını yaşıyormusunuz?

tek yaptığım spor yürüyüş olduğundan ona göre bu modeline geçmeyi planlıyorum.

teşekkürler şimdiden...
  • Arkadaşlar merhaba, saatte bildirimleri topluca silmenin bir yolu var mı?
  • Pepe Kontes kullanıcısına yanıt
    Alttan yukarı çekip bildirimleri açtığında bir tanesinin üzerine basılı tut seçenek çıkacak.
    Saat ekranında ekrana basılı tutarsan watchface menüsünü açar buda ek bilgi olsun.

• Merhaba, saatle hiç temassız ödeme yapmayı deneyen oldu mu nfc özelliği var mı?

• onuc0bir O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim hocam biraz geç gördüm kusura bakma
  • Verge lite konu başlığı olmadığı için buraya yazıyorum. Verge lite'da Türkçe karakterlerin "??" olarak gözükmesini düzelten bir işlem buldum.
    https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/amazfit-verge-lite-greek-font-available-t3997153

Linkteki kişi Yunan alfabesi için işlemleri yapmış. Ben de bir ihtimal Türkçe karakterleri de destekler mi diye şansımı deneyim dedim. ı,ç,ş,ğ gibi harfler şu an saat üzerinde gözükmekte. İşlem kısaca:

Font'u indir Mili_pyh.ft (Large size):https://drive.google.com/file/d/1ga7PcWtAvWi0iAYM8HdrY2Oj5V-TuQ_K/view

Yükleme:
    Link üzerinden "Mili_pyh_Large.ft" dosyasını telefona indirin.
    *Önemli* İndirilen "Mili_pyh_Large.ft" dosyasının ismini "Mili_pyh.ft" olarak değiştirin.
    Play Store'dan "Notify & Fitness for Amazfit" uygulamasını indirin.
    Uygulama içinde sırasıyla Ayarlar>Temel>Güncelle>Dosya seçin 'e tıklayın.
    Burada "Mili_pyh.ft" dosyasını seçin.
    "Start update" butonuna basın.
    %100 olana kadar bekleyin.

Saatimde bu şekilde sıkıntısız kurulumu yaptım. Ancak dikkat etmenizde fayda var yükleme yarım kalırsa veya aksaklık olursa saat ile ilgili sorun oluşabilir, sorumluluk kişilere aittir.

• arkadaşlar merhaba saati türkçeleştiren var mı, birde bende çalışmayan menüler var bunları nasıl açabiliyoruz? Resim attım bilen warsa yazabilirmi teşekkürler

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.