Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamil_3545

Pusulayı açıp ekrana bir kere tıkladığınızda enlem boylam rakım ve barometre değerlerini görebilirsiniz.
    Barometre hemen değer verse de diğerleri bir dakika kadar bekletiyor ve açık alanda olmazsanız bulamıyor.
    Pusula nerden açılıyor? Androidde mi var sadece?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Cihazin kendisinde var ana menüde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 800tl ye kadar akıllı saat almak istiyorum Amazfit Verge tavsiye eder misiniz ve Türkçe ne zaman gelir ?
  • Telefona kurulan watch droid uygulamasının güncellemesi var mı
    Bildilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProR3kt

Ben 800tl ye kadar akıllı saat almak istiyorum Amazfit Verge tavsiye eder misiniz ve Türkçe ne zaman gelir ?
    Ben de yeni aldım. Fiyat/performans olarak en iyisi diyebilirim. Konuyu açan arkadaşın anlattığı gibi kullanırsanız daha performanslı oluyor.
    Yalnız watch droid uygulaması güncellemesi çıkıyor. Güncelle dediğimde hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

Ben de yeni aldım. Fiyat/performans olarak en iyisi diyebilirim. Konuyu açan arkadaşın anlattığı gibi kullanırsanız daha performanslı oluyor.
    Yalnız watch droid uygulaması güncellemesi çıkıyor. Güncelle dediğimde hata veriyor.

Alıntıları Göster
    Sipariş ettim hadi hayırlısı

• quote:

Sipariş ettim hadi hayırlısı

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım. Şöyle bir sorunum var gelen aramaları akıllı saat unknown olarak gösteriyor sebebi nedir acaba ?
  • Bugün saat geldi amazmod mu tavsiye edersiniz watchdroid premium mu birberlerinin avantajı ve dezavantajı ne bir de garantiden çıkarır mı ?

• merdiven hesaplama ve uyku kısmını test eden oldu mu acaba ?
  • Ben watch droid premium aldım fakat mesaj gelince keyboard seçiyorum ve klavye gelmiyo ama hızlı cevaplar ve emojiler var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: martin_eden

arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım. Şöyle bir sorunum var gelen aramaları akıllı saat unknown olarak gösteriyor sebebi nedir acaba ?
    Rehbere erişim izni verilmemiştir. Tekrar kurmayı deneyin.

• quote:

Bugün saat geldi amazmod mu tavsiye edersiniz watchdroid premium mu birberlerinin avantajı ve dezavantajı ne bir de garantiden çıkarır mı ?
    Watch droid kurdum fakat pek beğenmedim. Versiyon eski olduğundan ekrana sürekli güncelleme uyarısı çıkıyor. Zaten bu gıcık ediyor.

Amazfit uygulaması daha iyi geldi. Tek eksik yanı, kamera kontrolü ve İngilizce olması. Diğer özellikleri daha kullanışlı.

• Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorum ancak fotoğraf gösterebiliyor mu? Örneğin bir fotoğraflı mesaj geldiğince açıp inceleyebiliyor muyuz fotoğrafı? Ya da yanlışlıkla bildirimini kapattığım whatsapp mesajı geldiğince tekrardan ulaşabiliyor muyum o mesaja? Bilgilendirirseniz ya da bu özelliklere sahip bir akıllı saat öneriniz varsa çok sevinirim.
  • TheProR3kt T kullanıcısına yanıt
    Alinca yorumlarini bekliyoruz :)

• Bu saatte nasıl uygulama yükleniyor? Anlamıyorum uygulamaya giriyorum fakat yükleme veya market kısmını bulamıyorum

• sellim81 S kullanıcısına yanıt
    Almadıysanız bekleyin. Huami (Xiaomi) yeni saatler tanıtacak 2 hafta sonra..
  • Eksikler.

1- Kamera kontrolü
    2- İngilice
    3- Whatsapp Gelen resimleri göstermemesi

Gündüz güneş altında ekran görünürlüğü cep telefonundan farksız. Şarjı otomatik heart rate yaptığımızda 3 gün manual de 4 gün gidiyor. Suya sokamadım korktum . Şarj soketinin çalışma prensibini yani takılma çıkartma olayını pek beğenmedim. 1-1.5 saatte 2.1amp ile doluyor. Watch face olarak daha fazla olabilirdi ama bu hali de yeterli.
  • +Cihazin artıları+

- ekranı Kaliteli.
    -görünüm ve malzeme kalitesi bana göre güzel.
    -müzik çalmak isterseniz hoparlörleri yeterli ses veriyor.
    -şarjı 4 gün gidiyor.
    -yaptıginiz aktiviteleri strava ile otomatik paylaşiyor sizin birsey yapmaniza gerek yok.
    -denemesem de uygulama ve saat arayüzü yükleniyor.
    -arayüzü basit
    -su gecirmiyor(elimi yuzumu yikarken cikarmiyorum surekli islaniyor sorun yok.)

--Cihazın eksileri--

- çok akıcı değil arada takılmalar oluyor.(Hatta bu yüzden garantiye yolladim yeniden yazilim yuklediler eskiye gore daha iyi)
    -telefonla konuşmak zor(ses gecikmeli geliyor ve ses kısık. Açikcasi bisiklet surerken bir kere tercih ettim baska kullanmadm)
    -saat arayüzü yetersiz.(kendi yuklemek istemeyenler icin)
    -uyku takibi sadece gece uykusunu takip ediyor.(ben gece calsyiorm gunduz uyuyorm takip etmiyor)
    -plastik olmasi nedeniyle cizilmeye musait(Allahtan daha cizdrmedim)
    -whatsapp mesajlarinda fotolar gözukmuyor.
    -Kamerayi kontrol etmek yok
    -mesajlara cevap verilmiyor.(ayri uygulama yuklemek gerek)
    -sarj cihazina takmasi cikarmasi basit degil.
    -amazfit uygulamasini begenmiyorum kullanissiz. (uygulamadan kalp atisini olcemiyoruz mesela)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamil_3545 -- 13 Temmuz 2019; 13:40:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• watch droid sürekli yeni sürüm hatası veriyor. Çözüm bulabilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.