Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır
  • Selamlar,

Hanım evlilik yıldönümü dolayısıyla biraz da benim baskımla bu saatten aldı :) Şimdi soracaklarım var. Pil ömrü 5 gün civarında denmiş. Bunu hangi ayarlarda elde ediyoruz? Ortalama 2,5 gün civarında bende. iOS için mesajlaşma var mıdır? Nasıl yaparız?

Son not; iOS üzerinden sesli görüşme yok deniyor ama ben yapıyorum. Bunun için Bluetooth ayar menüsüne gidin. Orada cihazının ismine bir kere tıklayın. Farklı bir eşleştirme yapacak. Ondan sonra rehberinizi eşitliyor ve görüşme yapabiliyorsunuz. Görüntü şöyle olmalı;

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ios olup bu saati kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
    1.sarj bende de 3 gün gidiyor? siz nasıl 5 gün alıyorsunuz ?
    2.uygulama olarak herhangi ek bir program yükleyebiliyormuyuz?
    3.mesajlara ios da cevap verebiliyormuyuz?

@sercep kardeşim yaptıgın face ler güzel ancak daha sade ve diğital çalışabilirmisin?

teşekkür ederim
  • Merhaba hocam ios kullanmıyroum fakat always on açık mı sizde ,açık ise bir de kapalı olarak şarjı deneyiniz.
    always kapalı iken 5 gün gitmesi gerekiyor.
  • Daha Bir hafta önce 700liraya satılan Verge şimdi 829TL ile satışta arkadaşlar, Dolar kurunun bunda etkisi var herhalde

• Beyler whatsapp bildirimlerinin önizlemesini nasıl kapatabilirim? Bildirim gelsin ama içerik gözükmesin

• iyi akşamlar beyler bir sorum olucak arama geldi mi saat telefona bağlı otomatik cevaplıyor onu nasıl düzeltecez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

ya xiaomi amazfit bip de bile barometre var buna niye koymazsın ya. Tam sporcu saati yapıyorsun, doğa yürüyüşü yapan insan da alacak bunu yükseklik ölçmek isteyecek

Benim de aklımda bu saat var ekranı çok hoşuma gidiyor ama görünüş zayıflığı ( her kıyafetle uymaz ) ve barometre olmayışı düşündürüyor. En az 2 haftada bir trekking'e giden biriyim. Bana güzel istatistik sunabilecek bir alet lazım ama uçuk fiyatlar olmayacak
    Baro metre, altimeter olmadığına emin misin

https://youtu.be/MRPF3wPa99Y

Bu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    Watch droid yüklü ve klavye ekrana gelmiyorsa, klavye boyutunu küçültün.
    Bende böyle yapıca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan78 -- 4 Haziran 2019; 23:16:58 >
  • oguzhp O kullanıcısına yanıt
    Başka versiyonu çıktı ya da yenilendi mi acaba. İlk çıktığında çok inceleme izlemiştim, karşılaştırmalarda hep maalesef barometresi yok diyordu. Hatta kendi sitesinde de yazmıyordu. Şimdi amazfit verge 'in resmi sayfası güncellenmiş daha dolu bilgiler var ve air pressure sensor var diyor.

Vallahi çok sevindim buna, indirim denk getirirsem alırım . Ekranına bayılıyordum
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Pusulayı açıp ekrana bir kere tıkladığınızda enlem boylam rakım ve barometre değerlerini görebilirsiniz.
    Barometre hemen değer verse de diğerleri bir dakika kadar bekletiyor ve açık alanda olmazsanız bulamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabeynihumayun

watchdroid ücretli versiyonu aldım, whatsappta falan cevap verebiliyorum ama bu kez de çift bildirim geliyor, önce watchdroide sonra amazfit üzerinden geliyor bildirimler, amazfit app den push notificationsu kapattım ama yine de çift bildirim gelior ve rahatsız ediyor, naıl kapatırım bunu
    Aynı sıkıntıyı yaşıyorum, siz çözüm bulabildiniz mi?

• Bende bugün aldım saatten ama orijinal Google Play'den amazfit yazılımı kurdum bir türlü rehberi eslestiremedim ya izinler verilik telefondan ayarlar izinle bölümünden tüm izinler verilik ama saatte rehberi göremiyorum no contact diyor
    Ve spotify kontrolünü nasıl yapicaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aburaksen -- 26 Haziran 2019; 19:21:34 >
  • Merhabalar. Bu saati iki haftadir kullaniyorum. Surekli donuyor reset atiyor kullanmakta, cok zorlaniyorum. Sizn de boyle sorunlariniz var mi? . Çozumunu bilen varsa yardimci olabilr mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ddkorkut

selamlar buradaki saat arayüzlerini yapmaktayım umarım beğenirsiniz
    https://amazfitwatchfaces.com/search/verge/text/sercep
    Bunları saate nasıl yüklerim yardımcı olabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: paubjk

Bunları saate nasıl yüklerim yardımcı olabilir misin?

Alıntıları Göster
    iOS ise telefonunuz Saati bilgisayara bağlayın. Buradan indirdiklerinizi kopyala yapıştır yöntemiyle watchfaces klasörüne aktarın. Android için direk uygulama içinde mevcut mağaza gibi.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.