Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adigzel

Kararsız kaldım stratos almaktı benim amacım. Çok mu kötü verge baya iyi herhalde
    Ben iki haftadır Verge kullanıyorum.
    Bildirimler ve sürekli HR ölçümü açık. Şarj max 3 gün gidiyor.
    Biraz yavaş çalışıyor.
    Bunun dışında fena değil.
  • alınık verge 😏😏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasadaki en alınır fiyat performans cihazı bu ama bu bile beklentileri tam karşılayamıyor.
    Tam işlevli bir saat yok sanırım. Galaxy güzel ama onun da şarj sorunu var. Yine en iyisi mi band 3 galiba :)
  • Merhaba arkdaşlar ben amazfit bip saatimi dün sattım, yeni bir akıllı saat almayı düşünüyorum.Verge iyi gibi ama whatsapp cevap veremiyoruz dedi
    özelden bir arkadaş, eğer bildirimleri saatten silince telefondan silinmezse,cevap veremiyorsak yine tam bir akıllı saat olmuyor.Kararsız kaldım.
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    watch droid ile whatsapp cevap yazılabiliyor, yalnız mesaj geldiği zaman eylemler diye bir buton çıkıyor o anda klavye ile veya hazır cevap ile cevaplayabilirsin. sesle yazma var galiba ama ben bulamadım. eylemler dediğim düğme kayboluyor 10-15 sn sonra o kaybolunca whatsapp veya sms cevap verilmiyor.
  • Sesli olarak Whatsapp cevap verme olayı varsa Gear Sport ürünümü satıp bu ürüne geçebilirim. Lütfen biri aydınlatsın.
  • Ben de aranıza katıldım arkadaşlar saat kargodan gelmiş, evdeymiş umarım memnun kalırım.Forumda pek hareket yok ama miui satış sayfasında gördüm,
    saatten bin in üzerinde satış olmuş.
  • Çok ucuzmuş bu kayış arkadaşlar,amazfit bip in kayışları ne kadar pahalı idi.

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]
  • Arkadaşlar pc den saate uygulamayı yüklemek için hangi programı kullandınız installer dediğiniz app adı nedir?

edit: neyse kolay kuruldu halletim arkdaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 29 Mart 2019; 21:25:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün benim Verge e güncelleme geldi. Bu güncelleme ile telefonumu bul özelliği ve bir kaç yeni watch face geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemxxx

Bugün benim Verge e güncelleme geldi. Bu güncelleme ile telefonumu bul özelliği ve bir kaç yeni watch face geldi.
    Bende yeni kurarken iki güncelleme yaptı dostum, benim iki çözemediğim şey, aramalar da isim göstermiyor, telefonu ingilizce yaptım yine olmadı. Bir de watchdroid aktif iken çift tıklama ile ekran açılmıyor ayarlardan açıp kapatıyorum double tab ama nafile. İsim gösterme daha önemli nasıl hallettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Bende yeni kurarken iki güncelleme yaptı dostum, benim iki çözemediğim şey, aramalar da isim göstermiyor, telefonu ingilizce yaptım yine olmadı. Bir de watchdroid aktif iken çift tıklama ile ekran açılmıyor ayarlardan açıp kapatıyorum double tab ama nafile. İsim gösterme daha önemli nasıl hallettiniz?

Alıntıları Göster
    Bende de görünmüyordu arayanın ismi. Sonra bir forum sitesinde aşağıdaki çözümü okudum ve uyguladım. Düzeldi... :)

"Sorunu çözmüş bulunmaktayım. Nasıl oldu bilmiyorum ama yaptığım adımları paylaşayım. Öncelikle amazfit uygulamasından ayarlar kısmında unpair diye birşey var ona bastım ve saat yeniden başlatıldı. Saati telefona qr kod ile tanıttım. Saat üzerinde kişisel 1 2 ayar yaptım. Sonra telefondan uygulama izinlerine gelip amazfit uygulamasının telefon rehberini okuma iznini iptal ettim. Bu haldeyken bir arama yaptım ve ekranda sadece numara göründü. Daha sonra ayarlara tekrar gelip izinleri açıp arama yaptığımda ise arayanın ismi saatimde gözüktü. Nasıl oldu bilmiyorum, yani hangi ayarla alakalı bir durum bu anlamadım. Ama sonuç olarak saatte arayanın kimliği göründü :)"

• Yardımın için sağol kardeş,ben de kendiliğinden oldu,düzeldi.

Saat ile ilgili 3 günlük deneyimlerimi paylaşayım.

-Saat'in always on ,bildirim devamlı açık yoğun kullanmamakla beraber şarjı 3 gün gitti.Burda always on açık olmasının şarja çok kötü
    etkisi olduğunu düşünüyorum.Youtube testlerinde always on kapalı 5 gün gitmiş.
    -Saate watchdroid kurdum fakat çok alışamadım henüz zaman lazım,klavye haliyle çok küçük mesaja cevap yazma sıkıntılı,emoji olması hazır
    cevaplar iyi
    - Ses ile komut denmiş ama bence öyle bir şey yok saate ses ile birşey yaptırılacak alan bulamadım
    -Whatsapp a sesli cevap verme yok watchrdoid te böyle bir özellik var ama bizim saatte aktif olmuyor
    -Saatin plastiğinden bahsedilmiş bence gayet soft bir madde rahatsız edici değil,
    -Ekranı çok canlı saat dikkat çekiyor kadran ebatı gayet yeterli.

Genel deneyim olarak memnunum,ses ile cevap verme aktif edilebilirse çok daha memnun olacağım.
    Şarj yönünden always on kapalı da test edeceğim,her ne kadar always on kapalı kullanmak istemesem de.ekrana baktığımda saati görmek isterim.

Hayırlı olsun

Hocam peki nabız ölçme, gps, spor özellikleri, adım sayma hakkında ne dersiniz?
  • Adımsayar başarılı bu akşam spor'a gideceğim orada aktiviteleri deneyeceğim bakalım yazarım yine buradan.
    Hocam sonuç sayfalarını telefonunuzdan paylaşırsanız çok sevinirim. Saygılar
  • bu saati ya da stratosu fiziksel olarak satan bir yer yok mu istanbulda?

• Arkadaşlar Update geldi, benim dediğim çift tıklama ile açılmayan ekran hatasını düzeltmişler, bu iyi oldu. Başka düzeltme de yapmış olabilirler.

• Arkadaşlar merhaba. Bildirimleri hafızasında tutuyor mu?
    Birde bu sesle cevap olayında bir gelişme var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.