Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bootloader kilidi acip global rom yuklenicek hocam. Ben daha onceki konularda paylastim veya verge xda bootloader lock felan yazip bulabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamın 1’i kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/fw-tool-amazfit-verge-stock-global-t3881366

Bu global rom konusu. Sadece bilgisayardan 1 bat dosyasi calistiriyorsunuz kendisi yukluyor ama oncesinde bootloader kilidi acilmasi lazim.

Burdaki link bootloader kilit kodu alip bootloader kilidi acmak icin gerekli konudur hocam buyrun link asagida😉

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/tutorial-unlock-bootloader-warning-void-t3654011

Bilgisayarimi satmasam hallederdik dicem ama bilgisayarim yok. Konuya baktikca yardimci olmaya calisirim

• Adamın 1’i kullanıcısına yanıt
    Vallahi ne sikinti cikarir bilmiyorum aslinda ama zaten trye getiren firma garantili bu saat. Iletisime gecip global surumlu isteyebilirsiniz. Onlarda uazilim atar verir belki isten anlarlarsa ama ben yukledim herseyi yaptim bilmiyorum halledebilirsenizyaparsiniz ama garanti var ellemem derseniz gonderebilirsinizde. Sizin karariniz

• Arkadaşlar merhaba haziran 2019 dan beri kullanıyorum, cihaza müzik atarken zepp ile sürekli bağlantı kopuyor 2-3 şarkıda bir tekrar başlatmam gerekiyor usb ile atmaya çalıştım dosya korumalı gibi içerisine yapıştırmaya izin vermiyor. Bir başka durumda cihaza doğru düzgün güncelleme gelmiyor aldığımdan beri eklenen tek spor modu free exercise, sizce geliştirilir mi böyle devam eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Susuz61 S kullanıcısına yanıt
    Amazmod yukleyin keyfinize bakin hocam. Zepp ile beraber calisiyor ama zeppten daha kullanisli. Apk yukleme her konumuna dosya yukleme bircok ozellik mevcut

• ertank07 kullanıcısına yanıt

Ben bu dediğiniz işlemi yaptım. Fakat pil sarfiyatı da gözle görülür bir azalma olmadı.ozellikle gece %100 şarj yaptim. Şuan itibari ile yaklaşık 14-15 saat geçmesine rağmen %12lik birpil düşüşü gerçekleşti. Acaba bu bir şehir efsanesi mi? Sizde durum nasil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faatih -- 10 Ekim 2020; 14:11:15 >
  • onderkaan kullanıcısına yanıt
    Hocam ,çok teşekkürler,aynı durumdan bende müzdarip im maalesef,PC yi sattım,mudahele edemiyorum saate ama en kısa sürede sizin yöntemler ile rotlayacagim, tekrar teşekkür ederim.
    Bu arada mı store gittim danışmak için ,personeller maalesef ki bilgi veremediler,çok zayıf kaldılar ,hakikatten Xiaominin 40 fırın ekmek yemesi lazım ,feedback konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Adamın 1’i

Hocam ,çok teşekkürler,aynı durumdan bende müzdarip im maalesef,PC yi sattım,mudahele edemiyorum saate ama en kısa sürede sizin yöntemler ile rotlayacagim, tekrar teşekkür ederim.
    Bu arada mı store gittim danışmak için ,personeller maalesef ki bilgi veremediler,çok zayıf kaldılar ,hakikatten Xiaominin 40 fırın ekmek yemesi lazım ,feedback konusunda

Gecen hafta ben de cevahir avm mi stora gittim verge model saat var mi dedigimde arka odadan lite versiyonu cikti. Kolumda saat yoktu zaten ama bende verge var dedim konusma ozellikli olandan. Ee raflarda verge saat yok arkadan cikiyor dedim. Calisan genc arkadas huami amazfit olarak sunuluyor ama xiaomi amazfit olarak aniliyor dedi. Ve biraz aralari bozulmus o nedenle bilenler soruyor ama raflardan kaldirmamiz istendi dedi. Bence palavraydi tabiki. Ayni firma diye biliyorum honor ile huawei dusunun huami ve xiaomi de ayni incelemelerde hep oyle diyorlar ama gercekten saat huami amazfit verge. Xiaomi degil😊 o nedenle bilgileri yok.. bu arada saati root etmicez bootloader kilidi acilacak sadece rom yuklenecek😉

• Bootloader kırılınca kapatilamiyor şu an bu da garanti dışı olacağı anlamına geliyor. Ben bilerek kırdım

• onderkaan kullanıcısına yanıt
    Aynen Bursa/Suryapi AVM de aynı cevabı verdi ,sadece lite modeli var oda satış standında değil dilerseniz getirip gösterebilirim dediler,tüketici için hoş şeyler değil maalesef.
    Romlayacagim demek istedim hocam,zaten çok vakıf değilim bu konulara ama yapacağım zaman yardiminizi isteyebilirim tekrar

• Arkadaşlar sizin için önemli mi bilmiyorum ama senkronizasyon yakalabilecekmiyim diye merak edip zepp ve mifit karşılaştırması yaptım,kısa yürüyüş ile eşimin telefonundan mı fit kendi saatimden de zepp egzersiz sonuçlarını ekliyorum,ayni anda start\finish yapıldı ve telefon cebimdeydi,sonuç aynı çıktı 😅
    1.ZEPP
    2.MIFIT

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

• Bu saat herhalde şuan en fiyat performans akıllı saat? Benim şuan kullandığım gear s2 ye benziyor. s2 de 360x360 piksel, 512 ram 4 gb roma sahip. Tasarım olarak baya kötü geldi gözüme. Saatin kasası sanırım plastik baya basit bir şey duruyor uzaktan. Fakat bataryası 390 mah mış bu gear s2 de 250 mah tı arada ciddi fark var. Tasarımı iyi olsa açıkçası indirim zamanı düşünebilirdim ama şimdilik gerek yok.

Birde verge lite varmış aralarında 100 lira kadar fark var. Donanım olarak ne farkları var? Wifi ve nfc farkı var sanırım 100 lira verip verge almak en mantıklısı o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 11 Ekim 2020; 15:47:56 >
  • Nfc ulkemizde kullanilmiyor suan

• Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]
    Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

Amazfit verge saatimi sattım
    6 adet kayış
    1 kasa koruyucu
    2 adet kırılmaz cam filmi
    Hepsi 350 tl

• Merhabalar dostlar verge ve verge lite arasında öyle aman aman bir fark varmı ? Mikrofon ve hoparlör dışında

• quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Merhabalar dostlar verge ve verge lite arasında öyle aman aman bir fark varmı ? Mikrofon ve hoparlör dışında

Lite in şarjı 5 Kat daha uzun gidiyor

• saatten konuşmak program yüklemek saate müzik yüklemek sorun değilse kesinlikle lite.

• AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    Program derken hocam normal android app mi acaba

• Sms ve diğer uygulamaların msjları geliyor ancak Whatsapp msjları bildirimleri gelmiyor.

Mi fit indirdim ancak orada sadece verge lite tanımlanıyor Amazfit vergeyi görmüyor. Whatsapp msjlarının saate gelmesi için ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Program derken hocam normal android app mi acaba
    Evet

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.