Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam Arkadaşlar ,Verge model ile aranızdayım,aktif spor yapan(açık alan koşu) birisi olarak performansı çok merak ediyorum.
    Yalnız şöyle bir problemim var telefonumu sattığım için şu an geçici olarak GENERAL MOBILE 4G kullanıyorum,düşük profil bir cihaz .
    Bir haftaya yeni cihaz alacağım,sizce kurulumu GM yapsam mı yoksa bekleyip yeni cihaz ile sorunsuz kurulum yapsam mı?
    Görüşlerinizi bekliyorum dostlar..
  • Adamın 1’i kullanıcısına yanıt
    Sorun olmazki iki ayri cihazla eslestirmede. Kullanici profiliyle giriyorsunuz. Saat otomatik senkronize ediyor satteki verileri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onderkaan kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam , cihazı aldım yükledim.

• Bugün ilk defa sport modunu deneme fırsatım oldu,arkadasta Huawei gt2 vardı antrenman sonunda sonuçlar hemen hemen aynı çıktı,fakat gt2 km,tempo vb.bildirimleri sesli yapıyor,verge sadece titreşimle ekrana bildirim yolluyor.
    Verge için sesli bildirim modunu bulamadım,
    Alexa muhabbeti ile yapilabilir mi bilmiyorum,varmı Alexa yükleyen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Adamın 1’i

Bugün ilk defa sport modunu deneme fırsatım oldu,arkadasta Huawei gt2 vardı antrenman sonunda sonuçlar hemen hemen aynı çıktı,fakat gt2 km,tempo vb.bildirimleri sesli yapıyor,verge sadece titreşimle ekrana bildirim yolluyor.
    Verge için sesli bildirim modunu bulamadım,
    Alexa muhabbeti ile yapilabilir mi bilmiyorum,varmı Alexa yükleyen?

Alexa daha onceden yukledim gecmis mesajlarda var hoccam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ,link paylaşabilir misin?

• Valla hocam cok geride arayip bulmak zor geliyo siz bakiverin hem aeada yararli seylerde gorursunuz

• onuc0bir O kullanıcısına yanıt

Hocam 1 yıldan fazla süredir kullanıyorsunuz herhalde verge ü. Acaba o süre zarfında batarya performansında değişim oldu mu? İlk aldığınızda ne kadar gidiyordu şimdi ne kadar gidiyor? Verge almayı düşünüyorum ama mi band 3 den geçicem o yüzden kısa sürede bataryanın bitmesi kötü olacak gibi benim için.

• En yoğun kullanım 2 gün

• burak23358 kullanıcısına yanıt

Arkadaşın dediği gibi 2 gün gidiyor. Oda yoruyor zaman sonra. Verge bozuldu. Band 4 kullanıyorum şuan. 18. 20 gün arası değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onuc0bir

Arkadaşın dediği gibi 2 gün gidiyor. Oda yoruyor zaman sonra. Verge bozuldu. Band 4 kullanıyorum şuan. 18. 20 gün arası değişiyor.

Ben de zaten giderek düşer diye verge lite aldım hocam yoksa uzun vadede sıkıntı gibi.

• burak23358 kullanıcısına yanıt

3-4 gün 1 hafta gidiyor diyenleri anlayamadım zaten. Hiç kullanmayıp denemek için kıyıda köşede bıraktığımda bile 2 buçuk günde bitiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: onuc0bir

3-4 gün 1 hafta gidiyor diyenleri anlayamadım zaten. Hiç kullanmayıp denemek için kıyıda köşede bıraktığımda bile 2 buçuk günde bitiyordu.

İyi o zaman verge lite almakla doğru bişey yapmışım.

• Verge lite fiyatına göre harika saat.

• Selamlar amazfit verge saat ekrana baktığımızda kalp atış hızı en son ölçülen gösteriyor
    Acaba bunu manuel değil de sürekli olcebilen bı ayar var mı
    Yoksa her seferinde kalp uygulamasına girmemiz mi gerekiyor teşekkürler

• Uygulama yüklenebiliyormu google maps çalıştırmak istiyorum saat üzerinde yada bunun için bi model marka ne önerirsiniz

• Arkadaşlar son güncellemenin ardından ciddi anlamda senk.sorunu çekiyorum .
    Verge ve redmi note 8 arasında kopmalar oluyor ,ayrıca bir kaç kez reset yapıp uygulamayı kaldırıp yükledim ,bağlı gözüküyor ama pil sagligini göstermiyor ve kadranlar bozuk görüntülü bir şekilde, başına gelen çözüm önerisi olan var mı? Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

• Arkadaşlar bu saatten elimde çok temiz var çoktandır kullanmıyorum çok temiz pili 5-6 gün gidiyor ihtiyacı olan varsa mesajlasalim fiyat 450

• quote:

Orijinalden alıntı: Adamın 1’i

Arkadaşlar son güncellemenin ardından ciddi anlamda senk.sorunu çekiyorum .
    Verge ve redmi note 8 arasında kopmalar oluyor ,ayrıca bir kaç kez reset yapıp uygulamayı kaldırıp yükledim ,bağlı gözüküyor ama pil sagligini göstermiyor ve kadranlar bozuk görüntülü bir şekilde, başına gelen çözüm önerisi olan var mı?
    Hocam sizin surum baska 3.2.7.5 global surum rom versiyonu. Sizinki çin versiyonu galiba

Hiç dlkkat etmeden gg dan aldım hocam,dezavantajları neler çıkabilir karşıma,aslında iade suremde var ama prosedür uğraştırır.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.