Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Hocam.saati yeni aldım.bunları saate yükleyemiyorum.lütfrn yardımcı olurmusun.bilgisayardanmı aktarcaz

Alıntıları Göster
    Evet sitedeki wfz uzantili dosyaları bilgisayara indir.saati şarj kablosuyla bilgisayara bağla.hemen goruyor bilgisayar.saat içindeki dosyalardan WatchFace dosyası içine kopyala yapıstır yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saate amazemod yüklemek için bootloader kilidinin açık olması mı gerekiyor ? watchfaces uygulamasını bile yükleyemedim bu ekranda kalıyor.

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

watchdroid yüklerken de burada kalıyor.

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamil_3545 -- 30 Temmuz 2019; 0:25:47 >
  • Hallettim gerek kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamil_3545

Hallettim gerek kalmadı
    Ne hallettin hocam.ne yüklüyordun

• quote:

Orijinalden alıntı: syesil

Merhaba,

1- İçine müzik atıp bluetooth hoparlör ile denedim maalesef kablosuz kulaklığım yok. Ses olarak telefondan gönderilen ile saatten gönderilen arasında hiçbir fark görmedim.gecikme vs hiç olmadı.
    2- bir kere sağlam kapının kenarına vurdum hafiften belli oluyor metal saat olsaydı ondada iz kalırdı o derece "taaak" diye vurdum . ama mutlaka çizilecek ve darbelere maruz kaldıkça izlerle dolacaktır. insanın korktuğu şey hep başına gelirmiş ben kasanın darbeler almasını pek takmıyorum ama ekranın çizilmesini istemezdim. şimdilik böyle bir sorunum yok bakalım ilerde ne olur göreceğiz.sadece biraz daha dikkat istiyor bu tarz saatler hepsi bu.

Alıntıları Göster
    merhaba ,aletin kapasitesi kaç gb acaba yada kaç adet mp3 attınız acaba?cihazı genel olarak spor aktivitesi takip ve mp3 dinleme amaçlı almayı düşünüyorum gear fit 2 pro alacaktım fakat bulamadığım için bu alete yöneldim...
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Amazemod yukleyememistim hocam ama bilgisayarlacalakali bir sorundanmis hallettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syesil

Merhaba,

1- İçine müzik atıp bluetooth hoparlör ile denedim maalesef kablosuz kulaklığım yok. Ses olarak telefondan gönderilen ile saatten gönderilen arasında hiçbir fark görmedim.gecikme vs hiç olmadı.
    2- bir kere sağlam kapının kenarına vurdum hafiften belli oluyor metal saat olsaydı ondada iz kalırdı o derece "taaak" diye vurdum . ama mutlaka çizilecek ve darbelere maruz kaldıkça izlerle dolacaktır. insanın korktuğu şey hep başına gelirmiş ben kasanın darbeler almasını pek takmıyorum ama ekranın çizilmesini istemezdim. şimdilik böyle bir sorunum yok bakalım ilerde ne olur göreceğiz.sadece biraz daha dikkat istiyor bu tarz saatler hepsi bu.

Alıntıları Göster
    merhaba , cihazı genel olarak spor aktivitesi takip ve mp3 dinleme amaçlı almayı düşünüyorum gear fit 2 pro alacaktım fakat bulamadığım için bu alete yöneldim...müzik dinlerken ne kadar süre çalışabiliyor alet? hiç test ettiniz mi?
  • quote:

Amazemod yukleyememistim hocam ama bilgisayarlacalakali bir sorundanmis hallettim
    Amazemood neye yarıyor acaba

Mesajlara cevap vermenize falan yariyor youtubede videolari var inceleyein isterseniz saate farkli uygulamalar falan kurabiliyorsnuz

Mesela denemek icin saate gta 2 yükledim 😁

https://youtu.be/20kVwgUHGww

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Evet sitedeki wfz uzantili dosyaları bilgisayara indir.saati şarj kablosuyla bilgisayara bağla.hemen goruyor bilgisayar.saat içindeki dosyalardan WatchFace dosyası içine kopyala yapıstır yap.

Alıntıları Göster
    Hocam.aynen dediğiniz gibi yaptım.olmuyor.ne telefonun programına geliyor nede saate

• quote:

Mesajlara cevap vermenize falan yariyor youtubede videolari var inceleyein isterseniz saate farkli uygulamalar falan kurabiliyorsnuz

Maşallah hocam.ben daha face yükleyemedim

• quote:

Bana bu olayı nasıl yaptığınızı açıklarmısınız.ben sadexe mesajlara cevap vereyim yeter

Youtubede bi video var ispanyolca ama yaptogini yapsaniz yeter. Biraz uzun bir islem. Linkini ekleyeyim buraya takildgnz yerde sorun öm den.
    https://youtu.be/qespOtEpVbs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamil_3545 -- 30 Temmuz 2019; 2:3:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Hocam.aynen dediğiniz gibi yaptım.olmuyor.ne telefonun programına geliyor nede saate

Alıntıları Göster
    Iki yane WatchFace yazan dosya var.Birincinin başinda nokta var.Yani( .watchface) yazıyor.Burası yanlış dosya buraya atilmayacak.
    Aşağılarda sadece WatchFace yazan dosya var.Buraya atılacak

• Bu saatin yeni bir versiyonu çıkmış. Amazfit Verge Lite ismi. Telefon görüşmesi yapılamıyor yani bu özelliği yok fakat şarjı 20 gün gidiyormuş. Benim içinde saatten konuşmak çok önemli bir konu değil, olmasa da olur. Ama şarj süresi önemli, Lite modeli 20 gün gidiyormuş. Saat yeni olduğu için fazla kullanıcı yorumu da yok. Kararsız kaldım açıkçası. Sizce hangisini almalı, fiyaları da birbirine çok yakın.
    https://en.amazfit.com/verge-lite.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autebay -- 4 Ağustos 2019; 23:43:48 >
  • Saati yeni aldım ama iphone ile telefon görüşmesi yapılamıyor mu? Wifi olmadığı için güncelleme yapmıyor güncelleme yapınca gelir mi özellik?

• quote:

Orijinalden alıntı: autebay

Bu saatin yeni bir versiyonu çıkmış. Amazfit Verge Lite ismi. Telefon görüşmesi yapılamıyor yani bu özelliği yok fakat şarjı 20 gün gidiyormuş. Benim içinde saatten konuşmak çok önemli bir konu değil, olmasa da olur. Ama şarj süresi önemli, Lite modeli 20 gün gidiyormuş. Saat yeni olduğu için fazla kullanıcı yorumu da yok. Kararsız kaldım açıkçası. Sizce hangisini almalı, fiyaları da birbirine çok yakın.
    https://en.amazfit.com/verge-lite.html
    Lite versiyonunda dahili hafıza yok, dolayısıyla telefon olmadan müzik de çalamazsın. Bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.
  • 2 hafta once ınternette en ucuz 759 TL idi fiyatı ve tredyol satıyordu. Çok guvenemedım trendyoldan elektronık almaya ve almadım.
    Bugun hepsıburada uzerınden alayım dedım, sepette %2 ındırım koydu. Sepete bi geldım bırde dogumgunume ozel %10 ındırım eklemıs. 655 TL'ye aldım , ınanılmaz uygun fıyata geldı :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.