Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aşağıdaki youtube inceleme videosunda ortalama olarak 1 mil koşuşta yaklaşık 100 kalori yaktığını söylüyor yabancı bir videoda diğer yandan aynı anda apple watch 136 kal olarak ölçüyor , nabız sayımında problem varsa benim için çok büyük dezavantaj ki apple watch ile aynı anda yapılan ölçümlerde verge bazen nabız bile alamıyor...Tamda verge de karar kılmıştım ama bu nabız işi karıştırdı kafamı

https://www.youtube.com/watch?v=cX2WFvnrBlE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 15 Nisan 2019; 22:55:9 >
  • arkadaslar bu saati aldım ama telefonum note 2. mi band 2 yi sorunsuzca kullanıyorum.bunda problem yaşarmıyım?
  • O bir kalori dediğnde büyük ihtimalle anlık bir hata oluşmuş olması gerek,yoksa böyle
    büyük bir hata olsa saatlerin geri toplanması lazım 8-10 tane inceleme okudum böyle bir şey
    kritik söylenmedi,yabancı sitelerin incelemeleri,
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    1 kaloriyi yanlis yazmisim 100 kalori olarak gosteriyor yaklasik videodan gorebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaktığınız kalori miktarı genellikle katettiginiz yol kadardır. Hızlı /yavaş giderseniz o yol içerisinde +- biraz daha fazla/az kalori yakarsiniz, o değer de dikkate değecek bir değer değildir. Böyle detaylara takilmayin

• Arkadaşlar bu saat aktivite algılama yapıyor mu yoksa kendimiz mi seçmeliyiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yanlız aşağıdaki videoda %30 dan farklı bir kalori yakım sonucu gözüküyor pek göz ardı edilecek rakam gibi durmuyor bu 1 milde 36 cal 10 milde 360 kalori veya daha fazla hata payı bile olabilir demek oluyor sizce göz ardı edilebilir mi saate bunu yapması için para verdiğiniz düşününce ?
    https://www.youtube.com/watch?v=cX2WFvnrBlE
  • yeni gelen güncellemeyle iphone a müzik kontrol ve telefon etme özelliği gelmiş

• Arkadaşın dediği gibi saate güncelleme geldi arkadaşlar ,Apple telefonlar artık telefon görüşmesi yapabilecek,bir de Alexa
    asistan geldi.Fakat dili US yaptığınız da aktif oluyor , ana ekran da düğmeye bastığınız da aktif oluyor . google gibi sizi
    dinlemeye geçiyor,fakat ingilizce konuşmanız gerekiyor ,saatin dillerinde TR olmadığı için bu bize gelmesi epey zaman
    alabilir.
  • bloodfish83 B kullanıcısına yanıt
    Bende biraz incelemedim fp olarak en mantıklı saat bu gibi gözüküyor ama aşağıdaki videoyu izleyince kararsız kaldım

ttps://www.youtube.com/watch?v=cX2WFvnrBlE
  • Mi band 2 kullanıyorum. O da koşarken hareket halindeyken nabız ölçmüyor. Bu seferde spor saati mantığı kalmıyor. Bu kkadar para verip karşılık istiyor insan

• Bazı arkadaşlar Barometresi olmadığını söylemiş fakat bir kaç siteden teyit ettiğime göre var gözüküyor. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.http://en.amazfit.com/verge.html
  • ek özellikler için amazmod mu kullanıyorsunuz yoksa watch droid mi? ikisini de denedim klavye bulamadım.
  • Arkadaşlar uzun mesafe koşucusuyum ve bende bütçem dahilinde bu saatten almayı düşünüyorum. Bu saati tercih etmemin asıl sebebi bütçem ve antrenman esnasında telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldığım durumları sıklıkla yaşadığım için mikrofon ve hoparlör olsun istiyorum.
    Youtube daki tüm videoları inceledim. Fakat koşu ve fitness antremanı esnasındaki ölçümleri inceleyen youtubedaki techagent kanalında izlediğim kadarıyla ölçümlerin pek stabil olmadığı yönündeydi. Acaba sadece o esnada yaşadığı bir kararsızlık mıdır yoksa genel bir durum mudur kullanan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi acaba?
    Ve bu saate 3. Parti yazılım ve işlemlerle Google Maps yüklenmesi mümkün olabilir mi? Şimdiden hepinize teşekkürler. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Arkadaşın dediği gibi saate güncelleme geldi arkadaşlar ,Apple telefonlar artık telefon görüşmesi yapabilecek,bir de Alexa
    asistan geldi.Fakat dili US yaptığınız da aktif oluyor , ana ekran da düğmeye bastığınız da aktif oluyor . google gibi sizi
    dinlemeye geçiyor,fakat ingilizce konuşmanız gerekiyor ,saatin dillerinde TR olmadığı için bu bize gelmesi epey zaman
    alabilir.
    saat dili zaten us ama aktif edemedim. telefonun dilini de mi değiştirmeliyiz?
  • Arkadaşlar merhaba.
    Saati bugün kullanmaya başladım ama çözemediğim bazı konular var. Öncelikler rehberimde 8 10 kişi hariç diğerlerini göremiyorum izin vermeme rağmen.
    Birde saatin sesini kapatınca telefon görüşmesinin sesi de kapanıyor. Telefon görüşmesi yaparken sesi açınca bu sefer arama geldiğinde telefon sesli çalıyor. Bu ikisini ayırmanın yolu yok mudur?

• Tum rehberi göstermeme olayını bir türlü çözemedim.
    Reset ise yaramadı.

• Watch droid yükledim. Saatin ana menüsüne bir sürü yeni şeyler geldi. Güncelleme yapmak istiyor. Ama izinler kapalı diyor yüklemeyi iptal ediyor.
    Whatsapp mesajlarına cevap veremeyeceksem ürün benim için tamamen gereksizlesecek.
    Araştırdım ama yabancı forumlarda doğru düzgün bilgi yok.
    Bu sorunları nasıl aşarım?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.