Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Xiaomi Amazfit Verge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: derser1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
115
Cevap
5
Favori
6.530
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Xiaomi Amazfit Verge
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2822 Mesaj
      15 Nisan 2019 11:27:57

aşağıdaki youtube inceleme videosunda ortalama olarak 1 mil koşuşta yaklaşık 100 kalori yaktığını söylüyor yabancı bir videoda diğer yandan aynı anda apple watch 136 kal olarak ölçüyor , nabız sayımında problem varsa benim için çok büyük dezavantaj ki apple watch ile aynı anda yapılan ölçümlerde verge bazen nabız bile alamıyor...Tamda verge de karar kılmıştım ama bu nabız işi karıştırdı kafamı

https://www.youtube.com/watch?v=cX2WFvnrBlE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 15 Nisan 2019; 22:55:9 >
      |
      |
      ertank07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

REFERANSLARIMI PROFİLİMDEN GÖREBİLİRSİNİZ...
    • Yarbay
      7130 Mesaj
      15 Nisan 2019 17:21:04
      arkadaslar bu saati aldım ama telefonum note 2. mi band 2 yi sorunsuzca kullanıyorum.bunda problem yaşarmıyım?
      |
      |

• Yarbay
      3759 Mesaj
      15 Nisan 2019 20:58:33

O bir kalori dediğnde büyük ihtimalle anlık bir hata oluşmuş olması gerek,yoksa böyle
      büyük bir hata olsa saatlerin geri toplanması lazım 8-10 tane inceleme okudum böyle bir şey
      kritik söylenmedi,yabancı sitelerin incelemeleri,
      |
      |
      Bahsedilenler: darnglove

• Yarbay
      2822 Mesaj
      15 Nisan 2019 22:54:50

1 kaloriyi yanlis yazmisim 100 kalori olarak gosteriyor yaklasik videodan gorebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ertank07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      7966 Mesaj
      15 Nisan 2019 23:20:31
      Yaktığınız kalori miktarı genellikle katettiginiz yol kadardır. Hızlı /yavaş giderseniz o yol içerisinde +- biraz daha fazla/az kalori yakarsiniz, o değer de dikkate değecek bir değer değildir. Böyle detaylara takilmayin

• Binbaşı
      1885 Mesaj
      16 Nisan 2019 14:53:13
      Arkadaşlar bu saat aktivite algılama yapıyor mu yoksa kendimiz mi seçmeliyiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2822 Mesaj
      16 Nisan 2019 17:08:07

yanlız aşağıdaki videoda %30 dan farklı bir kalori yakım sonucu gözüküyor pek göz ardı edilecek rakam gibi durmuyor bu 1 milde 36 cal 10 milde 360 kalori veya daha fazla hata payı bile olabilir demek oluyor sizce göz ardı edilebilir mi saate bunu yapması için para verdiğiniz düşününce ?
      https://www.youtube.com/watch?v=cX2WFvnrBlE
      |
      |
      Jül Sezar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      16 Nisan 2019 21:09:27
      yeni gelen güncellemeyle iphone a müzik kontrol ve telefon etme özelliği gelmiş

|
      |

Huawei İdeos X5 * Sony Xperia Neo * Sony Xperia S * Samsung Galaxy Note 2 * LG G2
    • Yarbay
      3759 Mesaj
      17 Nisan 2019 13:36:04
      Arkadaşın dediği gibi saate güncelleme geldi arkadaşlar ,Apple telefonlar artık telefon görüşmesi yapabilecek,bir de Alexa
      asistan geldi.Fakat dili US yaptığınız da aktif oluyor , ana ekran da düğmeye bastığınız da aktif oluyor . google gibi sizi
      dinlemeye geçiyor,fakat ingilizce konuşmanız gerekiyor ,saatin dillerinde TR olmadığı için bu bize gelmesi epey zaman
      alabilir.

• Yarbay
      2822 Mesaj
      17 Nisan 2019 16:55:09

Bende biraz incelemedim fp olarak en mantıklı saat bu gibi gözüküyor ama aşağıdaki videoyu izleyince kararsız kaldım

ttps://www.youtube.com/watch?v=cX2WFvnrBlE
      |
      |
      bloodfish83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      53 Mesaj
      17 Nisan 2019 19:15:24
      Mi band 2 kullanıyorum. O da koşarken hareket halindeyken nabız ölçmüyor. Bu seferde spor saati mantığı kalmıyor. Bu kkadar para verip karşılık istiyor insan

|
      |

asd
    • Yüzbaşı
      403 Mesaj
      17 Nisan 2019 22:46:57
      Bazı arkadaşlar Barometresi olmadığını söylemiş fakat bir kaç siteden teyit ettiğime göre var gözüküyor. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.http://en.amazfit.com/verge.html
      |
      |

• Binbaşı
      1524 Mesaj
      17 Nisan 2019 23:38:11
      ek özellikler için amazmod mu kullanıyorsunuz yoksa watch droid mi? ikisini de denedim klavye bulamadım.
      |
      |

• Çavuş
      53 Mesaj
      18 Nisan 2019 09:22:19
      Arkadaşlar uzun mesafe koşucusuyum ve bende bütçem dahilinde bu saatten almayı düşünüyorum. Bu saati tercih etmemin asıl sebebi bütçem ve antrenman esnasında telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldığım durumları sıklıkla yaşadığım için mikrofon ve hoparlör olsun istiyorum.
      Youtube daki tüm videoları inceledim. Fakat koşu ve fitness antremanı esnasındaki ölçümleri inceleyen youtubedaki techagent kanalında izlediğim kadarıyla ölçümlerin pek stabil olmadığı yönündeydi. Acaba sadece o esnada yaşadığı bir kararsızlık mıdır yoksa genel bir durum mudur kullanan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi acaba?
      Ve bu saate 3. Parti yazılım ve işlemlerle Google Maps yüklenmesi mümkün olabilir mi? Şimdiden hepinize teşekkürler. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılar

|
      |

asd
    • Binbaşı
      1524 Mesaj
      18 Nisan 2019 18:23:39
      quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Arkadaşın dediği gibi saate güncelleme geldi arkadaşlar ,Apple telefonlar artık telefon görüşmesi yapabilecek,bir de Alexa
      asistan geldi.Fakat dili US yaptığınız da aktif oluyor , ana ekran da düğmeye bastığınız da aktif oluyor . google gibi sizi
      dinlemeye geçiyor,fakat ingilizce konuşmanız gerekiyor ,saatin dillerinde TR olmadığı için bu bize gelmesi epey zaman
      alabilir.
      saat dili zaten us ama aktif edemedim. telefonun dilini de mi değiştirmeliyiz?
      |
      |

• Binbaşı
      1885 Mesaj
      18 Nisan 2019 18:39:55
      Arkadaşlar merhaba.
      Saati bugün kullanmaya başladım ama çözemediğim bazı konular var. Öncelikler rehberimde 8 10 kişi hariç diğerlerini göremiyorum izin vermeme rağmen.
      Birde saatin sesini kapatınca telefon görüşmesinin sesi de kapanıyor. Telefon görüşmesi yaparken sesi açınca bu sefer arama geldiğinde telefon sesli çalıyor. Bu ikisini ayırmanın yolu yok mudur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.