Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaşlar merhaba. Bildirimleri hafızasında tutuyor mu?
    Birde bu sesle cevap olayında bir gelişme var mı acaba?
    Bildirimleri hafızada tutuyor derken ,saat sonradan bağlandığın da bildirimler geliyor,bunu mu demek istediniz,sesli cevap ta olur herhalde.
    zamanla mikrofon var sonuçta hocam.

Saatin spor detay kısmındaki çalışması gayet iyi arkdaşlar amazfit bip e göre çok daha iyi veriler sağlıyor nabız olsun,adım bilgisi olsun.Memnun
    kaldım,Şarjı arkadaşlar 3 gün gitti yine ben de ,3 tam 24 saat ten bahsediyorum ama 72 saat sonunda bitti,bu saatte android yapı var az da olsa
    bekleme modunda da enerji yakması çok az oluyor bluetooth baglı değilken ,yani bu şarj belki de samsung ve apple saatinin 2 katı olabilir.,şarj
    dayanımı açısından.1 saatte de tam şarj oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 6 Nisan 2019; 9:43:55 >
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için.
    Aslında bende mi band 3 var. 5 tane bildirim saklıyor. Öncekileri göremiyorum.
    Aslında gear s3 ile bunun arasindayim. Bakalim karar vereceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar dün gece saate Xda forumdan Rom yükledim, telefona yüzlerce kez rom yükledim,fakat saate ilk kez bir yükleme yaptım.Bu rom aslında stock rom,editlenmiş, temizlenmiş
    bir rom ve %40 pil artışı sağlıyor :) . , ben romu yükledim ve 10 saatte %2 düştü inanılmaz pili çok yavaş düşüyor. Bu kadar fark yaratacağını düşünmemiştim.

Rom yüklemeden önce saatin bootloader indaki kilidi kaldırıp unlocked yapmalısınız,bunun için Tool all in One denilen aracı kullanmanız gerekiyor,aracın serial bootloader versiyonunu
    öğrenip bu program ile bir web sitesine giriyorsunuz,o bir iki saat içinde kodu yolluyor bu programa girip kilidi kaldırıyorsunuz.

Romu tek tıkla otomatik yükleyebiliyorsunuz fakat benim windows 10 da otomatik olmadı ben adb komutlarla kurdum,yaklaşık 34 komut girmişimdir, önceden bu konulara biraz aşina
    olmalısınız,çok hatalı bir şey yapmadığınız takdir de saat brick olmaz ,bu nedir gidip pace romu indirip verge ye kurmanız mesela.işlemleri atlamadan sırası ile yaparsanız bir sorun
    olmaz arkadaşlar.Burda belki anlatırım nasıl yapıldığını ,talep gelirse.

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/fw-tool-amazfit-verge-stock-global-t3881366

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 5 Nisan 2019; 11:9:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Arkadaşlar dün gece saate Xda forumdan Rom yükledim, telefona yüzlerce kez rom yükledim,fakat saate ilk kez bir yükleme yaptım.Bu rom aslında stock rom,editlenmiş, temizlenmiş
    bir rom ve %40 pil artışı sağlıyor :) . , ben romu yükledim ve 10 saatte %2 düştü inanılmaz pili çok yavaş düşüyor. Bu kadar fark yaratacağını düşünmemiştim.

Rom yüklemeden önce saatin bootloader indaki kilidi kaldırıp unlocked yapmalısınız,bunun için Tool all in One denilen aracı kullanmanız gerekiyor,aracın serial bootloader versiyonunu
    öğrenip bu program ile bir web sitesine giriyorsunuz,o bir iki saat içinde kodu yolluyor bu programa girip kilidi kaldırıyorsunuz.

Romu tek tıkla otomatik yükleyebiliyorsunuz fakat benim windows 10 da otomatik olmadı ben adb komutlarla kurdum,yaklaşık 34 komut girmişimdir, önceden bu konulara biraz aşina
    olmalısınız,çok hatalı bir şey yapmadığınız takdir de saat brick olmaz ,bu nedir gidip pace romu indirip verge ye kurmanız mesela.işlemleri atlamadan sırası ile yaparsanız bir sorun
    olmaz arkadaşlar.Burda belki anlatırım nasıl yapıldığını ,talep gelirse.

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/fw-tool-amazfit-verge-stock-global-t3881366

Bu ROM un kullanım ve arayüz olarak bir farkı var mı?

• Arayüz aynı zaten stock rom sadece editlenmiş hali,kullanımda da bir fark yok şarjın çok
    çok az düşüyor bu güven veriyor ve iyi hissettiriyor,yol da bırakmayacak hissiyatı gibi
    düşün hocam.Ben çok memnunum,iyi bir bilgisayar bilgisi olan komutlarla da yapar bende Windows
    10 sıkıntı yarattı galiba yoksa tek tıkla da oluyormuş,2 saatimi aldı romu yükledikten sonra
    başka mail adresi ile program da user açın.
  • Arkadaşlar bu saati istanbul anadolu yakasında görebileceğim bir mağaza bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar forum ölü ama ben yine bir programdan bahsedeyim,Watchdroid diye bir uygulama kullanıyorduk,bu program ile aynı işi yapan
    ücretsiz bir program var ismi AmazMod , bu programı marketten bulabilirsiniz,bunun service apk si var bunu da saate kurmanız gerekiyor.
    programın aktif olması için,twitterdaki bisikletçi arkadaş bu amazmod ile şarjın 5 gün gittiğini söylüyor.
  • Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

• ilk akıllı saatim olacak o yüzden biraz araştırdım ve f/p olarak en uygun saatin verge olduğuna karar verdim , sorum ise şu aşağıdaki hb den ürünü aldığımda google asistan , google play , haritalar , direk olarak çalışıyor mu yoksa herhangi bir yükleme yapmam gerekior mu çünkü aşağıdaki videoda bir yükleme yapılması gerektiğinden söz ediliyor..

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-amazfit-verge-bluetooth-nabiz-gps-akilli-saat-global-versiyon-siyah-p-HBV00000GFABH?magaza=Hepsiburada
    https://www.youtube.com/watch?v=lHYqvKyia24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 12 Nisan 2019; 17:30:22 >

• iPhone ile uyumluluğu var mı memnun musunuz ? Bazı problemlemler gördüm (okudum)bağlantı kopması sesli görüşme yapamamak gibi bilgilendirir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatiniz hayırlı olsun güle güle kullanın, fakat verge 'e google haritalar ve asistan kurulmuyor. Bazı apk lar var kurulabilen. Saat şu an ses ile yazma ve asistan görevleri aktif değil. Saate klavye ile cevap vermek için watchdroid isimli programı kurmalisiniz hem saat hem telefona kuracaksınız ayrı ayrı.

• Apple da telefon görüşmesi olmuyor deniyor, telefonum Android olduğu için bilemiyorum, başka arkadaşlar yardımcı olabilirler.

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler ancak daha almadim urunleri eleyerek benim icin en uygun urun fp olarak bu gibi gozukuyor pil omruni de hesaba katarsak , baska modek tavsiyeniz olur mu bu aralikta

• Vergeden daha iyi bir alternatif bulamadim sanirim fp olarak , kullananlar genel olarak memnun musunu yoksa pismanliklariniz var mi bu hafta alicam bende

• quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

Vergeden daha iyi bir alternatif bulamadim sanirim fp olarak , kullananlar genel olarak memnun musunu yoksa pismanliklariniz var mi bu hafta alicam bende
    Ben bundan önce Samsung Gear Fit2 kullanıyordum. Gear Fit 2 bence daha hızlı çalışıyordu, ekranı daha kaliteliydi. Ancak Verge daha uzun şarj süresi, çalışma zamanları ayarlanabilir ekran ve bağlantı seçenekleri, daha büyük ve yeterli parlaklıktaki ekranı ile iyi bir seçenek.
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube'a Amazfit Verge Workout yazarsanız Kalp sensörünün biraz hantal çalıştığını görürsünüz. Bence Galaxy Watch Active çok daha iyi bir tercih olur.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Evet izledim applewatch ile ayni anda alinan heat beatlerde ciddi farklar mevcut ve kalorisinde de boy kg sormadigi icin standsart bir kalori yakimi hesapliyor verge...simdi galaxy watch active inceliyorum ama o da cok ufak gozukuyor ve telefondan konusma yok bilemedim oyuncak gibi gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 14 Nisan 2019; 21:27:7 >
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Dilerseniz şu ilanıma göz atabilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com/satilik-takaslik-samsung-gear-sport-garantili-faturali--137733576#137733576
  • Verge programın da boy ve kilo soruyor ,kaloriyi ona göre mi hesaplıyor bilmem,hoparlör ve mikrofonun olması güzel birşey.Bir de işlemcinin yavaş
    tutulması yine şarjin uzatılmak istenmesi ile ilgili olduğunu düşünüyorum kardeş.Ekranı ben çok iyi bu saatin,az önce 20 tane arayüz indirdim,saate rom
    filan da kuruluyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.