Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1801. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Bu ürünün maalesef satışı durdurulmuş.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın, bilgilendirme için teşekkürler
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bizimkiler sizi duydu galiba :)

Fiyat 3.91$ olmuş.
  • Merhaba,

Tatil sebebiyle maalesef aksaklıklar meydana gelebilmekte. İşlem durumunu öğrenmek ve yinelemek adına tekrardan bir ticket oluşturabilirsiniz.
  • Neoptolemos_ kullanıcısına yanıt
    1-2 gün içerisinde yapılacağı söylendi.. kodların tamamı deaktif durumda, cevap beklemekteyim.
  • Merhaba,

Buradan takip edebilirsiniz:http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track
  • tumuti T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kodu tekrar aktif etme gibi bir yetkim yok maalesef.

Yeni oluşturulması için listeye aldım.
  • PongoLLe P kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef indirim kodu bulunmamaktadır.
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef belirtildiği gibi çok fazla sattı.. tatil sebebiyle stok ve yoğunluk sorunu yaşamaktayız :(

Umarım en kısa zamanda gönderim sağlanır.
  • ^Biotech^ ^ kullanıcısına yanıt
    Düzeltme için teşekkürler, şöyle bir açıklama yapayım:

%18-20 dememin sebebi, bizzat tecrübe ettiğim bir olay sebebiyledir.. GearBest üzerinden Hollanda Postası ile aldığım bir ürün gümrüğe takıldı ve benden kart ekstresi istendi. Taşıyıcı firma Hollanda Postası olduğu için, direkt olarak isimden AB olarak algılandı ve %18 vergi uygulandı :)

Bunun yanında kart ekstresi istendiği ve o şekilde gümrük uygulandığı için yapılan sigorta ve ödenen kargo ücreti de içerisine dahil olduğundan, maalesef toplam tutar üzerinden vergi uygulandı.. bu sebeple de deneyimlerim ve mevcut işlemler üzerinden bilgi aktarımı yapmaktayım :)
  • Değerli forum üyeleri,

Gün içerisinde dedemi doktora götüreceğim için, ancak öğleden sonra foruma tekrardan giriş yapıp, mesajlarınıza.. soru ve sorunlarınıza yardımcı olabileceğim ve paylaşım yapabileceğim.

Bu sebeple yaşanabilecek aksaklıklardan dolayı şimdiden hepinizden özür diliyorum, hakkınızı helal edin.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

(özel ve konu içerisindeki mesajların tamamı cevaplanmıştır)
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    No.1 F6 geçen 102 TL ye düşmüştü.Keşke aynı oranda indirim olsaydı.
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Siparişlerinizi kontrol edin isterseniz, bugün tatil psikolojisinden çıktılar galiba 5 farklı siparişimin 4'ünde paketlendi yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun bir aradan sonra hepinize merhaba :)

4$ fiyata aldığım B3300 Bluetooth kulaklığın sol kulağı 2. ayda bozuldu. Üründen çok memnundum fiyatına göre cidden güzel bir ses performansı sunuyordu yolda yürürken falan çok iyi iş görüyordu gerçekten ama bu kadar çabuk bozulacağını tahmin etmiyordum.

Yine bu fiyat seviyelerinde (veya bütçeyi biraz daha da artırabilirim) bluetooth kulaklık önerilerinizi alabilir miyim ? 20$a falan meizu EP51 falan vardı ama o kadar yüksek fiyata çıkmayı da istemiyorum. (Kulakiçi olması tercihimdir:))

Cevap verecek arkadaşlara teşekkürler, hepinize iyi forumlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

10 gündür bekliyoruz, tatile denk geldi kargolar çalışmıyor yapacak bir şey yok, tamam orası kabul. Şimdi destekle konuştum aldığınız ürün tahmin ettiğimizden çok sattı elimizde kalmadı bir 10 gün daha bekleyin diyorlar.

2-3 ay sonra mı alırız artık ürünü elimize anlamadım ben bu işi.

Komik kısım ise aldığım ürünün hala süper indirim, hadi alın diyerek satılması.

Birde isterseniz yerine başka bir şey yollayalım hemen diyorlar

Hangi ürün hocam ?

Amazfit Bip.

• tablet almayı düşünüyorum,indirimde olan ürünleriniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra hepinize merhaba :)

4$ fiyata aldığım B3300 Bluetooth kulaklığın sol kulağı 2. ayda bozuldu. Üründen çok memnundum fiyatına göre cidden güzel bir ses performansı sunuyordu yolda yürürken falan çok iyi iş görüyordu gerçekten ama bu kadar çabuk bozulacağını tahmin etmiyordum.

Yine bu fiyat seviyelerinde (veya bütçeyi biraz daha da artırabilirim) bluetooth kulaklık önerilerinizi alabilir miyim ? 20$a falan meizu EP51 falan vardı ama o kadar yüksek fiyata çıkmayı da istemiyorum. (Kulakiçi olması tercihimdir:))

Cevap verecek arkadaşlara teşekkürler, hepinize iyi forumlar :)

Awei t 12.....freaknslar güzel..sahnesi geniş..baslar müthiş....10 usd seviyesinde kaçmaz....920 bl bir evvelki modeli ama hala güncel...T serisi yeni olduüu için aldım...ama bl 920 de aynı ses rengine sahiptir muhtemelen...konuda 9-10 usd ye bulabilirsiniz... fiyat bütçenizi geçiyor ama d,ğer ucuz kulaklıklarında ömrü yok gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 23 Şubat 2018; 14:46:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omromr64

Dostlar indirimde olan s6 kulaklığı deneyen oldu mu

Var bende gereksiz bir ürün 1 2 dolar fark ile B3300 alırsanız daha mutlu olursunuz iyi günler.

• Arkadaşlar taksitli alışverişi deneyen oldu mu ? Vade farkı alınıyor mu? Ona göre bilgisayar almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HitokiriKenshinBattousai -- 23 Şubat 2018; 14:4:48 >
  • HitokiriKenshinBattousai kullanıcısına yanıt
    Evet, vade farklı alınıyor. Tek çekim yaptıktan sonra bankaların kendi bünyesinde yaptığı Taksitlendirme/Erteleme başvurusu

yapmak fiyatlar açısından daha mantıklı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.