Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1792. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17901791179217931794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zop power bataryalara çok güvenmeyin. Hem kapasiteleri yüksek gösteriyorlar hemde yeterince güvenli değiller. Ucuz pil istiyorsanız Zippy veya Turnigy alın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darkhorse1 D kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyat diye aldım hocam kullanıcam bakalım.Yurtdışı pil getirmek zorlaştı iyice.Sizin dediğiniz markalar gelmiyor zaten.Sıkıntıları nedir hocam?Patlama olayı mı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoolture -- 20 Şubat 2018; 20:10:20 >
  • Şimdiye kadar ilk defa eksik ürün geldi. Aliexpress'de bir kere bile böyle şeyle karşılaşmadım. Ticket'ı 4 farklı cihazda denedim ama hepsinde "check goods please" yazıyor. Ticket da açamıyorum. Bu hatayı bilen var mı acaba?

@gearbest

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Dolandırılma değil hocam çünkü numarayı araştırdım göndermeden önce. Gearbest yetkilisinin şöyle bir mesajı var:

*Düzeltme:
    Alljoy / Türkiye Hızlı Kargo ile siparişi gelen ve gümrükte bekleyen siparişi olan, KHL Elektronik Ticaret ve Danışmanlık A.Ş. firma görevlisi İsmet Bey tarafından hala iletişime geçilmemiş müşterilerimizin dikkatine
    (daha önce iletişime geçilmiş, gerekli bilgileri ve belgeri göndermiş müşterilerimizin bir şey yapmasına gerek yoktur);
    Değerli müşterilerimiz,

İşlemlerinizi hızlandırmak ve daha hızlı sonuca ulaşmak adına " 0541 782 45 82 " numarasına yani İsmet Bey'e WhatsApp veya SMS yoluyla:

- Ad-soyad,
    - E-mail adresi,
    - ALJTR.. ile başlayan takip numarası,

şeklinde bilgilerini göndermeniz yeterlidir.

Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacak, gerekli bilgi ve işlemler aktarılacaktır.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 12 Ocak 2018; 14:6:45 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onyxon -- 20 Şubat 2018; 19:48:1 >

• epoolture E kullanıcısına yanıt
    Patlama olayı tüm lipolarda var. Lipo guard çanta al. Lipoları onda sakla derim. Zop larda fazla sorun çıkıyormuş. Hobbyking den pil alabilirsiniz. Avrupadan karayolu ile geliyor. Avrupadan geldiği için gümrük limitine dikkat edin. Limiti geçerse gümrük çıkar. %18 gerçi yinede Türkiye'den ucuza gelir.

• Darkhorse1 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam lipo çanta alıyım.Dediğiniz siteye de bakayım.Bu pil 10 dolara geldi bana uyguna.

Edit:Kargosu kendinden pahalı oluyor hocam o sitede.Ben zop power devam kargo dahil 10 dolar mis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoolture -- 20 Şubat 2018; 20:21:25 >
  • https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_575328.html?wid=90

Bu urun icin indirim kodu var mi berkan hocam?

• Arkadaşlar bu ürün Türkiyeye gelir mi ? Gelirse ekstra bir indirim kodu var mı ?

https://m.gearbest.com/multi-rotor-parts/pp_238821.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Gelmez.

Türkiye'ye havayolu ile pil getirilmesi yasak.

Hatta THY'in düşen kargo uçağı lipo pil yüzünden düştü diye söylentilerde vardı.

O kazadan sonra yasaklandı havayolu ile pil taşınması.

O yüzden Avrupa'dan karayolu ile pil satın alabilirsiniz.

Yada, Aliexpress'den pil gönderimi yapıyorlar, içeriği pil olarak göstermeden gönderim yapıyorlar galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkhorse1

Gelmez.

Türkiye'ye havayolu ile pil getirilmesi yasak.

Hatta THY'in düşen kargo uçağı lipo pil yüzünden düştü diye söylentilerde vardı.

O kazadan sonra yasaklandı havayolu ile pil taşınması.

O yüzden Avrupa'dan karayolu ile pil satın alabilirsiniz.

Yada, Aliexpress'den pil gönderimi yapıyorlar, içeriği pil olarak göstermeden gönderim yapıyorlar galiba.

Teşekkürler.Aliexpress ile deniz yoluyla gelirse sıkıntı olmaz o zaman.

• Hubsan X4 H502S 720P 5.8G FPV Drone / İndirim Kodu: TRGB18011103 / 110$ bu kod bu ürün için değildir yazıyor. Bi kontrol edebilir misin

• Mi band2 için kod fırsat falan var mı ?

• istanbul için ortalama kaç güne geliyor ürünler?

• airpod tarzı şu ürün için indirim kodu nedir?https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_944438.html?wid=90
  • iyi günler arkadaşlar.masaüstü pc için wifi adaptör arıyordum da var mı bildiğiniz f/p ürünü bi adaptör.
  • fundarella F kullanıcısına yanıt
    Merhaba dün eski kupon ile Aqara Body Sensor'ü 8 Dolardan aldım. (TRGB18011107) ama bu kod ile aldıysanız tekrar vermeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuRtCaN -- 21 Şubat 2018; 11:16:57 >
  • Merhaba, bu ürünühttps://tr.gearbest.com/242134601-_gear/ birkaç arkadaş 11$ a 2 ay önce satın almıştık, hiç birimizin ürünü ulaşmadı. Bilet attık yarın ulaşmazsa teklifleri olacak, sizce teklifi nasıl değerlendirmeli? ürünü tekrar istemek mantıklı görünüyor ama tekrar ulaşmama sorunu yaşarsak ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

Arkadaşlar ürünüm eksik geldi. Ticket açmaya çalışıyorum ama sürekli "check goods please" diyor. Ticket açmama engel oluyor. Ne yapabilirim?

aynı hatayı bende de verip duruyordu bıktım açmadım.
  • hesaba erişemiyorum! bu hatayı veriyor sürekli.

• YuRtCaN Y kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Aynen dediğiniz gibi daha önceden o kuponla almıştım ancak arızalı çıktı. Sürekli offline'a düşüyor. O yüzden bir tane daha almak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 17901791179217931794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.