Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTS kullananlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
11
Favori
15.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. gts ile gts2 mini arasında kaldım. hangisi daha mantıklı sizce ? telefonum iphone 7 plus.

• Arkadaşlar Merhaba,

Eşim gts2 kullanıyor, saatteki ayarlardan ve uygulamadaki ayarlara biraz bakındım ama bluetooth kopunca saatten uyarı veren bir ayar bulamadım. Bende huawei gt2 pro var, örneğin arabada telefonu unutunca, belli bir mesafe uzaklaşınca bluetooth koptu diye uyarı veriyor saat.

Gts2 de böyle bir özellik yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,daha önce soruldumu yada cewaplanmadımı bilmiyorum ama sormak istediğim amazfit gts saatime daha önceden yüklediğim custom face'leri zepp uygulamasında saat arayüzlerinde görmek için ne yapmak gerekiyor

• Arkadaşlar bir süredir gts 2 ile sıkıntılar yaşıyorum. Sürekli bağlantı kopuyor. Aramalar gelmiyor. Sorun ne olabilir

• Merhaba amazfit gts2 almayı düşünüyorum iphone kullanıyorum iphone da uyum sorunları varmı kullanan varsa yorum yapabilirmi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Cihaz çok güzel pil süresi özellikle tatmin edici..

• castigatetr kullanıcısına yanıt

Ben de gts 3 düşünüyorum. Kaç gün dayanıyor pili ortalama kullanımda?

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    7,8 gün rahat kullanıma göre değişir

Bugün indirimde son gün hepsiburada'da 2000 tl'den
    1700 tl iniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castigatetr -- 20 Ocak 2022; 15:34:59 >
  • castigatetr kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• JokeBoxHero_ kullanıcısına yanıt

Hocam sorunu çözdünüz mü acaba? sürekli bağlantı kopıyor yeniden bağlanıyor benimkide

• Çözdüm hocam. Sattım saati

• Amazfit gts 3 aldım ve bir süredir kullanıyorum. Çok memnunum tavsiye ederim.

• Arkadaşlar GTS 3 de ekrana tıklayarak uyandırma yok mu? Kol hareketiyle uyanma imkanı olmadığı zaman tuşuna basmak dışında ne yapabiliriz?

• arkadaşlar merhaba, amazfit gts 2e kullanıyorum. emojilerin görünmesi için bir çözüm var mıdır?

• bolobolo kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum, amazfit verge'de vardı bunda yok galiba her zaman bir tıklama yapıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gts 3 nasıldır sizce, alınır mı?

• tubikontindet T kullanıcısına yanıt
    Alınır, çok gelişmiş eski saatlere göre fiyat olarak pahalı gözükse de kura baktığımızda aynı paraya geliyor. Saat düşünürseniz önerimdir.

• selam arkadaşlar konuyu hortlatayım gts ve gts3 kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim. gts 2 de konuşma var gts 3 te yok diye biliyorum doğrumudur ?

• Doğrudur konuşma yok, bende amazfit verge vardı onda da kullanmıyordum konuşmayı çok gerekli değil bence ama tercih meselesi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.