Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saredsa

Oda ile havuz arası Bluetooth cekim mesafesi kadar olmalı biliyorsunuz. Arada duvar ve mesafe uzun ise görüşme yapılamaz bilginiz olsun
    Sanırım yeterli olacaktır. Büyük bir camın önüne koyduğumda hemen aşağıda kalıyor havuz. Olmazsa da dediğim gibi çok elzem birşey değil ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Merhaba AmazfitCorTools diye bir program var az miktarda yazilim tecruben varsa kolaylikla guzel temalar cikarabilirsin kendi resmini saat resmi yapabilirsin facer.io sitesinden de saat arayuzleri yukleyebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei watch gt ile Xiaomi Amazfit GTR arasında hangisini önerirsiniz.Birde amazfit aliminyumunu aldığımızda kahverengi kordonun yanında siyah kordonda yer alıyor mu? Düz siyah olarak kullanmak istiyorum.
  • İphone ile uyum acisindqn amazfit gtr daha iyi.custom watchface islemini amazfit gtr da var huawei gt de yok. O yuzden amazfit gtr siyah kordon cikmiyor amazfit alimunyum oneririm celik olanlarda gps bazen sorun yaratabiliyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: Teiberx

İphone ile uyum acisindqn amazfit gtr daha iyi.custom watchface islemini amazfit gtr da var huawei gt de yok. O yuzden amazfit gtr siyah kordon cikmiyor amazfit alimunyum oneririm celik olanlarda gps bazen sorun yaratabiliyormus
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler.Herhalde amazfit gtr uyumlu siyah kordon satılıyordur.Onu alıp takabiliriz.Böyle bir şey yapan var mı? Tavsiye edeceği yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taylesoff -- 19 Mayıs 2020; 16:59:22 >
  • Taylesoff kullanıcısına yanıt
    Aliexpressteki 22mm kordonların hepsi uyumludur. Yurtiçinde de "Amazfit GTR kordon" şeklinde aratmanız halinde bulabilirsiniz.Bunların yanısıra Watch GT2 46mm, Samsung Galaxy Watch 46mm, aklıma gelmeyen diğer 46mm Samsung saatlerinin kordonları da standart olarak uyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Bu saat için arayüz hazırlamak yada mevcudu düzenlemek için hangi program kullanılıyor acaba.
    Burda ayrıntılı anlatılıyor

https://www.youtube.com/watch?v=Wdsn7z9fWdA&feature=youtu.be

• bende dün akşam hb den aliminyum olanını sipariş verip aranıza katıldım.
    mi band 3 kullanıyordum yaklaşık 2 senedir.
  • Android marketteki gtr wf uygulamasındaki arayüzler görünmez oldu. Sizdede durum aynımı.

• hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Evet aynı. Sanırım uygulama kalsırılmış.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Miband 3 den sonra baya çağ atlamış hissedeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Miband 3 den sonra baya çağ atlamış hissedeceksin.
    eywallah hocam güzel dileklerin için.

gelince başınızı ağrıtırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 21 Mayıs 2020; 15:57:22 >
  • Arkadaşlar bu GPS ne ise yarıyor bu saatte. Gündelik şehir içi kullanımda ne faydası var. Şarjını com yiyor ve faydası yok ise kapatalım. Neren kapatılır?

• saredsa kullanıcısına yanıt
    Gps telefon yada baska cihaz olmadan konumunu buluyor . Yurudugun kostugun rotalari gosteriyor. Yuruyus kosu yuzme antremanllari yapiyorsaniz Gps degerli bir ozellik .Gps antreman ozelligini kullanmiyorsaniz zaten calismiyor.

• Gps ozelligi de acik alanda aliminyum model icin stabil ve kesintisiz calisiyor. Garmin markasi kadar iyi calismiyor elbette ama fiyatina gore gayet iyi. Garmin renkli ekran modelleri 2500 tlden basliyor bildigim kadariyla

• İyi günler,
    Hediye olarak GTR 42mm ping aldım. Herşey çok guzel fakat en lazım olan mail bildirimlerin de sadece konu ve gönderen gözüküyor maili içeriğini okuyamıyorum bunu çözmenin bir yolu varmi? Birde bazen bildirimler mesela sms 2defa geliyor. Aynı sorunları yaşayan veya çözüm bilen varmi
    Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

• Merhaba iyi gunler ,
    Bende 46mm olan modeli var iphone kulllaniyorum outlook app ine mail geldiginde konu ve icerik amazfit gtr da gozukuyor. İcerik kismi cok uzun ise hepsi gozukmuyor 100 karaktere kadar gozukuyor sanirim

• Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]
    Bu hatayı alıyorum neden ?

• M_tasyagan M kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi ? Geçen gün güncelleme geldi yine. Ondan sonra mi oldu ?

• Yeni güncelleme geldi. Bu güncellemelerde nelerde değişiklik, düzenleme olduğunu nasıl öğrenebiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.