Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence f/p saati amazfit gtr ben 780 tl ye aldim idefix den aliminyum kasayi idefix te fiyatlar artmis ama diger sitelerde de 780 civari bulabilirsin 47 mm cok buyuk gelmez saatten konusma yapcaksan huawei gt 2 alabilirsin oda 1400 tl civari benimde bilegim ince ama buyuk durmuyor

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar ben de gri kasalı modeli hepsiburada üzerinden satın aldım. Hafta içi teslim edilir.
    Siyah plastik kordon alacağım tavsiyelere açığım.
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok seviyorum ama nakit ihtiyacı için satıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-xaomi-amazfit-gtr-akilli-saat-819616112/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazımız geldi. Eşim çok beğendi.
    Kadran değişikliğini sadece uygulama içinde bulunanlar içinden mi yapıyoruz? Yoksa dış bir kaynaktan yükleme yolu ile değiştirebilir miyiz?
    Bir de kutu dahil hiç bir yerde xiaomi ibaresi görmedim. Şaşırdım doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saredsa -- 9 Mayıs 2020; 3:43:56 >
  • saredsa kullanıcısına yanıt
    Kadran değişikliğini bu uygulamayla yapabilirsiniz. Yüzlerce değişik kadran var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amazfitwatchfaces.st

• Selamlar, uzun süre Huawei Watch GT kullandıktan sonra IOS ile uyumsuzluğundan bıkıp sattım ve bir Amazfit GTR aldım. Cihaz hemen her açıdan Watch GT'den daha iyi fakat GPS'i tam bir çöp. İlk açtığımdan itibaren açık havada dahi sürekli denememe rağmen bir kere bile bağlantıyı kuramadı. Tabiki tamamen güncel sürüm ile. Yurtdışı sitelerinde de bu konuda çok fazla şikayet var. Bu kadar güzel bir cihaza bu şekilde yazık etmişler. GPS gereksinimi duymayanlar için sorun yok fakat benim için gerekli ve paramın karşılığını almadığımı hissettirdi. Tüm gün deneyip akşam kutusuna geri koydum ve iade edeceğim.
  • gkon kullanıcısına yanıt
    Yeni bir güncelleme gelmişti. Bir deneseydiniz keşke..
  • evranoz kullanıcısına yanıt
    Ne zaman hocam? Dün gece denedim en son. Güncelleme bugün mü geldi?

• İlk geldiğinde bende de gps bulamadı. güncellemeleri yaptıktan sonra uygulamayı ve telefonu kapatıp açtım. Tek seferde gps bağlantısı kurdu. Kapatoıp açmanızı öneririm.
  • Teiberx T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim paylaşımınız için.
    Cuma günü gelmişti sanırım. Yani bana öyle geldi. Siz yükleyip bir reset yapın düzelmezse o zaman geri verin bence.
  • evranoz kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam bir gelişme yok. Belli ki bu cihazın gps’i sorunlu. Neredeyse 1 yıldır piyasada olan cihaz. Hata bende ki araştırmamışım yeterince.

Merhabalar bende de aliminyum olan 47 mm gtr var tum guncelllemeri yukledikten sonra saati fabrika ayarlarina alip tekrar calistirdiginda gps cekiyor. Gps çekme olayi hava durumuna çevrede ağaç ve bina olmasina göre değişiyor.Bu fiyat bandindaki saatlerin kullandigi gps yongasi da gps sinyalini belirli ölçü de çekiyor. Tam gps performansi icin garmin marka saatleri kullanabilirsin fiyatlari pahali tabiki

• Teiberx T kullanıcısına yanıt
    Malesef defalarca denedim. Belki de bana özel donanım tam sıkıntılı.

Celik kasanin gps sinyalini almadigini okumustum çelik i aliminyum kasa degistirebilirsin yada iade edip garmin in gps li saatlerinden alabilirsin

• Çarşamba günü hepsiburadadan almıştım deli gibi bekliyordum sabah nihayet kargodan aldım dedim ki, aptallar bana yanlışlıkla airpods pro göndermişler

Firmayla iletişime geçtim bakalım cevap bekliyorum, yanlışlıkla kime gönderildiğini tespit etmeye çalışıyorlar.
  • Saate art arda bildirim geldiği sırada biri fotoğrafını çekebilir mi nasıl göründüğünü merak ediyorum tüm bildirimler okunuyor mu ?
  • Arkadaşlar bu saat ile honor magic watch 2 arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim sizce? Önceliğim şıklık ve ekranların parlaklığı/görüntü kalitesi.

• Androiddeki arayüz uygulaması gtr wf uygulamasındaki arayüzler bulunamadı diye hata veriyor program. Sizdede boylemi? Kaldırdım tekrar yükledim ama durum aynı

• hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Amazfit uygulaması da açık olmalı aynı anda. İnternet ve bluetooth bağlantısından emin olun.
    Veya uygulama güncelleniyor olabilir. Bir süüre sonra düzelir

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.