Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Aod ayarlarında durumu etkinleştir dedikten sonra akıllı, zamanlanmış, daima açık ve kapalı seçenekleri var. Akıllıyı seçince ne oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autebay

Yeni Aod ayarlarında durumu etkinleştir dedikten sonra akıllı, zamanlanmış, daima açık ve kapalı seçenekleri var. Akıllıyı seçince ne oluyor?
    Anladığım kadarıyla uykuya gecilince otomatik olarak rahatsız etme modu devreye dirip aod kapatıp cihazı uyku moduna alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu saatten almayi dusunuyorum sizce degermi fiyatina yoksa gerek yokmu alibaba danmi yoksa türkiyeden mi alinir birde kac sene olur omru dusme kirma durumu olmazsa

• Léonardo kullanıcısına yanıt
    çin versiyonlarında global olmuyordu enson bildiğim kadarıyla bence burdan global versiyonu alın.Türkçe desteği de var.
  • Léonardo kullanıcısına yanıt
    Vergi falan neredeyse ayni fiyat olur.hic olmazsa yurtiçi alirsan garantili olur.zaten fiyat bazı kampanyalarla baya düşebiliyor.
    Fiyatina göre gayet guzel kullanışlı cihaz
    omrune gelirsen bu tür cihazların 3 ila 4 sene etkin ömrü oluyor.sonrasında batarya falan tatmin etmeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 13 Ocak 2020; 21:28:25 >
  • Mi 9 lite telefonum ile bildirim sorunu yaşıyorum, otomatik başlatma açık bütün izinler verili pil tasarrufunda kısıtlama yok halen anlamış değilim. Benzer durumu yaşyan var mı arkadaşlar ?
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    Saati fabrika ayarlarına döndürüp yeniden telefonla eşlestirip,ayarları baştan yaparak denediniz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 23 Ocak 2020; 19:27:49 >
  • Son guncelleme ile arayüzde hizlanma,ozellikle de AOD ekranından kol hareketiyle uyanması çok hızlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 23 Ocak 2020; 19:28:13 >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Denemedim hocam uygulamayı sürekli arka planda çalıştırıyorum öyle çözüldü

• Aliexpress den sipariş ettiğim kenar çerçeve ve ekran koruyucu geldi. Türkiye'den aldığım ekran koruyucu jelatindi ve tam oturmamıştı, bu kalın ve tam oturdu ekrana, çerçeve çok yakıştı. Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

• https://tr.aliexpress.com/item/4000409689423.html

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.telefonu daha cafcaflı göstermiş

• M.ERTEN kullanıcısına yanıt

• Tface T kullanıcısına yanıt
    O zaman problem telefonda.daha dogrusu ayarlarda falan bir sekikde güç tasarrufu yapmaknistiyor olabilir telefon.

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    Çerçeveyi beğendim. Aynısını satmış oldugum Samsung galaxy watch da kullanmıstım.onda harfler rakamlar kırmızi zemin ise siyahtı.kirmızi olan çikarsa bende alırim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 25 Ocak 2020; 22:39:23 >
  • Saati beğenmeyen kimse yok en başta da ben. Ancak şöyle bir durum var bildirimler geldiğinde ekrandan sadece ilk bildirimi gösteriyor, sırayla akış halinde gösterse güzel olurdu

• Dostlar, mi band 2 kullanicisi idim, simdi amazfit t-rex almak istiyorum ama ne gelen var ne giden, ithal etmeyecek sanirim distributorler. Var mi bilgisi olan? Yoksa en yakin muadili gtr ama darbeye dayanikli olmasi benim icin onemli

• DraqoniquE D kullanıcısına yanıt
    T rex yeni lanse edildi.mi store lerden önce hepsuburada ya geliyor.gtr yi böyle aldık pekçok kişi.
    Yakında gelir bence.
    T rex Casio G shock konseptinde olması artısı.
    Bence en buyük eksisi ise 1.3 inç ekran.benim için çok küçük ekran.
    Gtr de 1.4 inç ekran var.
    Onun dısında aşağı yukarı ozellikler aynı.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.