Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evranoz

Teşekkür ederim. Bu arada GTR Lite değilde normal versiyonunu aldım bende. Şu an için gayet iyi. Aslında kafamda GT2 vardı ama çok uygun fiyata yurtiçi sıfır bulunca denemek istedim. Bakalım nasıl gidecek :)

Alıntıları Göster
    Bende gt2 de var.inanın aradaki fiyat farkına değecek bir üstünlüğü yok.saat üzerinden görüsme var onda fazladan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün farkettimki otobüste giderken adım sayıyor saat.
    Oysa daha önceden hiç farketmemiştim.
    Evden çıkıyorum 100 adım sonra servise biniyorum. İş yerine geldiğimde 1500-2000 arası geziyor adımlar.
    Sıfırladım cihazı bakalım akşam oacakmı yine aynı şey.
  • Birde şöyle bir sorunum var. Aramayı telden cevapladığımda saatin titreşim kapanmıyor devamlı titriyor.
    Oysaki eski huawei telefonumda böyle değildi. Şimdi samsung kullanıyorum.
    Bunun bir ayarı varmıdır?
  • mrt20 kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu saatin bazı telefonlar ile uyumsuzluğu var. :)
    Mesela ben Asus z5 kullanıyorum . Saati ilk kurduğumda saate gelen sistem güncellemelerini bir türlü kuramadım. Daha sonra amazfit uygulamasını eşimin samsung A8 telefonuna kurup ,saati bağladığım anda güncellemeler hemen yüklenmeye başladı...
    Saat telefon seçiyor sanırım ;) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: evranoz

Sanırım bu saatin bazı telefonlar ile uyumsuzluğu var. :)
    Mesela ben Asus z5 kullanıyorum . Saati ilk kurduğumda saate gelen sistem güncellemelerini bir türlü kuramadım. Daha sonra amazfit uygulamasını eşimin samsung A8 telefonuna kurup ,saati bağladığım anda güncellemeler hemen yüklenmeye başladı...
    Saat telefon seçiyor sanırım ;) :)
    Evet olabilir hocam yalnız sonuçta saat kendi sayıyor adımı telefona bağlanıp da saymıyor belki önceden de vardı ben yeni fark ettim. Eğer böyle devam ederse satacağım.

• mrt20 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibiyse saçma olur zaten. Bende bu duruma dikkat edeyim bakalım sonuç ne olacak. Eğer gerçekten böyle bir sorun varsa bu kabul edilemez olur bence de..

• Akillı saatler ve bantlar cep telefonu gibi hassas adim sayamiyor.butün markalarda durum böyle.hicbiri eksik saymiyor nedense hepsi fazla sayıyor.
    Son gunlerin popüler ürunü huawei watxh gt2 de durum aynı.sikayetler başladı fazla sayıyor diye.
    Miband4 ve honorband5 yine aynı sikayetler var.
    Gerçeğe an yakin degerleri samsung urunlerinde aliyorum.samsung gear fit ve active2 en yakin sonuçlar geliyor.onlarda bile azda olsa fazlalık var.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Her ne kadar kabul edilemez diye söylemiş olsamda , aslında verilen para ile alakalı bir durum bence de. Tabiki de gönül Garmin gibi ( aksesuarları ile beraber ) daha profesyonel ekipmanlar kullanmak ister ancak ülke şartları ve paramızın değeri malum. Dolayısı ile ne kadar ekmek o kadar köfte diyelim... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Akillı saatler ve bantlar cep telefonu gibi hassas adim sayamiyor.butün markalarda durum böyle.hicbiri eksik saymiyor nedense hepsi fazla sayıyor.
    Son gunlerin popüler ürunü huawei watxh gt2 de durum aynı.sikayetler başladı fazla sayıyor diye.
    Miband4 ve honorband5 yine aynı sikayetler var.
    Gerçeğe an yakin degerleri samsung urunlerinde aliyorum.samsung gear fit ve active2 en yakin sonuçlar geliyor.onlarda bile azda olsa fazlalık var.
    Hata payı muhakkak olacaktır. Ama benimki çatır çatır adım sayıyor.
    Fab. ayarlarına döndüm. Geçen baktığımda 1500 adımken şimdi 700lerde.
    Galiba işe yaradı
    Edit: Saat tele bağlı değildi onun etkisi varmı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt20 -- 30 Aralık 2019; 8:55:42 >

• amazfit gtrye sarki atilip, bt kulaklikla dinleme ozelligi var mi arkadaslar.? bir incelemede gormustum, kendi hafizasina atilmiyor denmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

amazfit gtrye sarki atilip, bt kulaklikla dinleme ozelligi var mi arkadaslar.? bir incelemede gormustum, kendi hafizasina atilmiyor denmis.
    Bence de şarkı atılamaz. Bende GTR den önce stratos vardı. Mesela onun bağlantısı USB seklindeydi. Ben ona çeşitli saat arayüzleri atmak için PC ye bağladığım da bir depolama aygıtı gibi davraniyordu. GTR nin bağlantı üzerinden en azından böyle bir ihtimali yok. Başka bir şekilde de olabileceğini sanmıyorum.

• En son 24 gün önce şarj etmişim 👍🏻
    Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • autebay A kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bir süre bence.
    Bende ilk gelen şarjı hariç ilk defa şarj ettim. Bildirimler ve yarım saatlik nabız takibi açık. Ayrıca günlük yaptığım yürüyüşlerde de gps açıyorum. Bakalım sizin aldığınız süreyi alabilecekmiyim. :)

• evranoz kullanıcısına yanıt
    Ben gps'i hiç açmadım. Fakat Whatsapp, Gmail, Sms, hatırlatıcı vs gibi bazı uygulamaların bildirimleri bende de açık. Aod ekran saatinide kullanmıyorum. Yani sade bir kullanıcıyım, çok zorlamıyorum saati 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autebay -- 7 Ocak 2020; 12:50:40 >
  • Saat bugün güncelleme aldı bende..arayüz biraz daha hızlanmış sanki..aod zamanlama ayarı gelmiş..daha güzel olmuş

• Bende farkettim o ayarı. Arayüzde görünen ek özellik/değişiklik yok sanırım başka?
  • autebay A kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt20

Bende farkettim o ayarı. Arayüzde görünen ek özellik/değişiklik yok sanırım başka?
    Bende farketmedim başka yenilik..fakat aod 'yi istediğimiz saatte aktif-deaktif etmek iyi olmuş..ben sabah 7 akşam 11 arası açık tutuyorum..gece boşu boşuna extra batarya harcamasin giye..gece hareket sensörünude kapatiyorum..gayet iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanim

Bende farketmedim başka yenilik..fakat aod 'yi istediğimiz saatte aktif-deaktif etmek iyi olmuş..ben sabah 7 akşam 11 arası açık tutuyorum..gece boşu boşuna extra batarya harcamasin giye..gece hareket sensörünude kapatiyorum..gayet iyi oluyor

Alıntıları Göster
    Evet bende gündüz açık olarak ayarlıyorum.
    Önceden yazdığım gibi aramaları telden açtığımda saat titremeye devam ediyordu o da düzelmiş.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.