Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GTR 3 ile bunun arasında kaldım. İkisi de aynı fiyat oldu artık

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

GTR, 3 sene öncesinin cihazı. Piyasada artık GTR 3 var. Fiyatı yüzünden mi eski cihaz almak istiyorsunuz?

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

o parayı malesef hakketmez hocam.

bir gtr kullancısı olarak söylüyorum.

• Amazfit gtr 47 icin guzel yakisan kordon onerisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba iPhone kullanıyorum müzik kontrol yokmuş heralde Spotify benzeri uygulamada. Müzik dinlerken

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • GTR 2 sport, 24saat dilimine nasıl geçeriz?

• merhaba arkadaşlar xiaomi mi watch saat aldım forumda başlık bulamadığım için buraya yazıyorum.

daha önceden amazfit pace vardı ve onda internet sitelerinden çok çeşitli kadranlar indirip kullanabiliyorduk

bu modelde böyle bir durum söz konusu mu?

bahsettiğim yabancı sitenin adını da bulamıyorum birtürlü :))

aklımda bir tek .wfz dosyaları oldugu kalmış o kadar  

• Selamlar. GTR 2 ile telefon görüşmesi yapabilen var mı? Tüm adımları tanımladım, arama ekranında da GTR2 görünüyor ama konuşmayı saate yönlendiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Aşağıdaki site bir sürü saat arayüzü var.

amazfit, zepp, xiaomi, haylou, honor, huawei watch faces catalog
    Fresh - Amazfit GTR (GTR 2) | AmazFit, Zepp, Xiaomi, Haylou, Honor, Huawei Watch faces catalog
    https://amazfitwatchfaces.com/gtr/fresh/p/4?compatible=GTR_2
  • selamlar, sıfır siyah renk 42mm 899 TL alınır mı hala ? Cihazda kronik sorunlar güncel yazılımlarda hala var mı ?

• brhndrn kullanıcısına yanıt

saat içerisinde ayarlarda bağlantilarda bluetooth içinden telefonunuzu görüp tıklayın eşleştirin.saatten telefona bağlanmak gerekiyor

• GTR 2 alıp sattım. Çok memnun kalmadım açıkçası. Özelleştirilebiliyor ama hep bir şey eksik. Bisiklet sürerken durduğunu algılamıyor falan. Mi band bile yapıyor bunu. Bildirimleri tek tek temizlemek zorundasınız ya da en alta inip temizliyorsunuz. Tasarım olarak şık ama yazılımı kullanışlı değil.

• merhaba, gtr3 ün fiyatı 2000tl bandına düşmüş durumda... sizce mantıklı bir seçim olur mu ? (teknosa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi removebyfriction -- 28 Nisan 2022; 11:5:29 >
  • Arkadaşlar bende GTR 1902 var ekran koruyucu ne kullanıyorsunuz .

• removebyfriction R kullanıcısına yanıt

Gtr3 te hoparlör mikrofon yok sanırım. 2 bin verdikten sonra huawei watch gt2 veya samsunglar daha mantıklı geliyor bu özellik yüzünden.

• Şu sorun yüzünden almak isteyip alamadığım bir akıllı saat oldu amazfit gtr 2. Gtr 3 te de bu sorunlar var mı bilmiyorum ama gtr 3 ün konuşma depolama özelliği olmayan hali 2000 lira iken konuşma ve müzik depolama özelliği olan gtr 2 de aynı fiyat. Yani gtr 2 çok iyi ve uygun fiyatlı bir saatti gidip gtr 3 e de 2000 vermem o fiyata huawei gt 2 var.

• Amazfit gtr 47 mm kullanıyorum. Cihazı yeni aldım. Ancak bağlantı sorunu yaşıyorum. Saat ile telefon bağlantısı koptuktan sonra tekrar bağlanmıyor. Telefonu yeniden başlattığımda düzeliyor. Yani her bağlantı koptuğunda telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. Telefondan uygulama ayarlarını yaptım. Arka plan izinlerinde ve kısıtlamaları ayarladım. Sorun hala devam ediyor. Ne yapabilirim?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.