Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihkm

Hocam GTR modelinde 47 mm ile 42 arasında boyut farkı harici bir fark var mı? Pil var birde ama kağıt üzerinde neredeyse 47 mm’de 2 kat büyük batarya var. 42 mm alsam hata mı etmiş olurum. 2. el bulduğum cihaz 42mm

Alıntıları Göster
    42 kadın modeli hocam.
    almışken 47 al bence. zaten bence GTr'ın bandlardan tek farkı büyük ekranı. yoksa bir espirisi yok.
  • abidig kullanıcısına yanıt
    Bugun gps baglantisini saglayabildim ama malesef deniz kenarinda halen - lerde gosteriyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de tam deniz kenarinda 14 m gosterdi

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arayanın ismini görememe durumu ben de devam ediyor. Sizlerde durum nedir?

• azizbaris kullanıcısına yanıt
    Telefon numarasi telefon rehberine kayitli ise isim cikiyor, kayitli degilse sadece gelen cagri diyor

Aynı şekilde sorun devam ediyor ne denediysem çözülmedi bende eski sürüm kullanıyorum artık. 3 sürüm bekledim düzelir diye ama düzelmedi.
  • Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU]

Silivri hemen hemen deniz seviyesinde evin 3.katı

• haki02 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra kayıtlı olanların ismi gözükmemeye başladı.

• ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm acaba?

• Saatin inceleme videolarını izledim bildiğin kasılıyor saat baya, kaydırma yaparken falan 15 fps de çalışıyor. Bu hala böyle mi yoksa düzeltildi mi?
  • Bende yeni aldım saati. Daha teslim edilmedi. Yazılan sıkıntılardan sonra alırken çok düşündüm. Umarım memnun kalırım.
    Öncesinde Huawei Watch GT 2 saatim vardı. Su aldığı için çöp oldu. Servis de huawei de ürünün arkasında durmadı. Bu sebeple de bundan sonra akıllı saate çok para gömmemeye karar verdim. Bozulursa içim yanmaz en azından.

• ekrc E kullanıcısına yanıt
    Bence tam bir fiyat performans cihazi, eksiklikleri var tabiki ama bu fiyat bandinda klasik saat kalitesinde urun bulmak zor gercekten

Bende de kayıtlı isim çıkmıyor. No gözüküyor. Whatsup isim görünüyor saatte.

• Arkadaşlar saatte watsappdan kaç mesaj geldiğini görmek istemiyorum böyle ayar varmı gelen mesajın içeriğini nasıl görebilirim

• voleren V kullanıcısına yanıt
    Aynen onu bende sevmiyorum, banane kaç sohbetten kaç mesaj geldiği bana şu sohbetten şu mesaj geldi diye içeriğini göstersin. Ayar yok sanırım bunun için yazılımsal gibi.
  • voleren V kullanıcısına yanıt
    Bir fikir olarak hizli baslangic tusuna bildirimleri atarsaniz tek tusla bildirim detaylarina ve yazismalara ulasabilirsiniz

• haki02 kullanıcısına yanıt
    Tuşa basmadan ekranda direkt mesajı görmek daha pratik grup mesajları yoğun olarak geldiği için, bunu notify and fitnes uygulamasıyla yapabiliyorum ama kendi uygulamasına bu özelliği getirmemeleri çok saçma

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.