Şimdi Ara

Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat - 90$ / Stoklarla Sınırlı İndirimi Kaçırmayın! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
7
Favori
11.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üründe stok sıkıntısı yaşıyoruz maalesef. Stok olsa, indirim ayarlayacağım.
  • tLqA kullanıcısına yanıt
    Sizleri tabii ki mağdur etmek istemeyiz ama Xiaomi'nin stok tamamlamasını bekliyoruz.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    stok girmesini bekliyoruz. lütfen gelişme olduğunda haber verin, teşekkürler.
  • bekliyoruz <3
  • 24 kasımda verdiğim sipariş 15 aralikta kargoya verildi. Aramex sipariş numarasını verdiler. Şimdi bakıyorum o sipariş numarasına ait bir kayıt yok. Ne diyeyim ilk ve son alışverişim. Bana deseler ki bir ay bekleyeceksin sonea kargoya vereceğiz, ona göre alışveriş yaparız. Ama üçkağıtçı bunlar. Ürünü alırken iki gün sonra kargoya verileceği yazıyordu. Bunların hepsi stok sıkıntısı yüzünden tamam. Ama kargoya verdiğin ürünün ürün bilgisi neden çıkmıyor? Suçu aramexe atmayın. Kendinize amazonu örnek alın. Tabi benim soylememle bu olmaz. Buradaki müşteri temsilcisinede laf yapmıyorum çünkü elinden bir şey gelmez. Sağolsun yardımcı oluyor ama o da biliyor bu adamların adam olmayacağını. Benim gibi sorunlar yaşamayı göze aliyorsaniz buyrun site orada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tLqA kullanıcısına yanıt
    ben xiaomi tds metre almıştım bir süre takip çıktı, ama sonra kayboldu daha sonrada bi baktım MNG kargo getirdi ürünü :). sanırım türkiye'ye kadar kendi servisleri çalışıyor türkiye'de yerel kargo şirketlerine veriyorlar öyle geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

ben xiaomi tds metre almıştım bir süre takip çıktı, ama sonra kayboldu daha sonrada bi baktım MNG kargo getirdi ürünü :). sanırım türkiye'ye kadar kendi servisleri çalışıyor türkiye'de yerel kargo şirketlerine veriyorlar öyle geliyor.

Tamam ama adim adim aramexte normalde yazar. Ne durumda olduğu. İlk gun baktım taşıma belgesi oluşturuldu yazıyordu. Sonra o da kayboldu. Çok garip. Zaten hani memnuniyetsizlik var bekledigimden ötürü, çünkü sana alırken diyorlar iki gun sonra kargoya verilecek diye, 20 gün sonra veriyorlar. Şimdi bak ayni ürüne yine iki gun sonra kargo yazar. Üstüne bir de kargo meselesi olunca insan soğuyor

• Bekliyoruz hala,bir yılbaşı indirimi olsun beh

• krajer K kullanıcısına yanıt
    İnşallah
    Dec 20, 2017 03:37:23 AM sipariş numarası: W1712200337236522

İlk siparişim hala kargolanamadı ne zaman kargolanır bir fikriniz var mı?
    stok ve kupon ile ilgili gelişme yok mu ?
  • Maalesef.

Olursa, konuyu güncelliyorum.. lütfen takipte kalın.

• Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat - 90$ / Stoklarla Sınırlı İndirimi Kaçırmayın!

Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat [ GBHUAMI ] indirim koduyla 86$'a satın alınabilir.

[Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat - 90$ / Stoklarla Sınırlı İndirimi Kaçırmayın!

-> İndirim kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    teşekkürler, sipariş verirken kargoyu; Priority Line başlığı altında Turkey priority mail seçmek daha mı iyi oluyor ? birde gümrüğe takılmaması için ne yapmak gerek ?
  • Rica ederim.

Dilediğinizi seçebilirsiniz.

Gümrüğe takılmaması için bir şey yapamıyoruz, tamamen şans işidir. Vergi çıkarsa ödeyin, biz zaten telafisini yapıyoruz.

Xiaomi Huami AMAZFIT Akıllı Saat / İndirim Kodu: GBHUAMI / 86$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bir de sizlerden ricam bize destek olmak açısından sepetinizdeki ürünleri silip, tekrar yukarıdaki "satın almak için tıklayınız" kısmından yani forum üzerinden sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim. Bu bizim için çok önemli. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • tamam verdiğiniz linkten sipariş verdim zaten inşallah bir sıkıntı yaşamam, teşekkürler.
  • ürünü alan kullanan varmı çok kararsız kaldım türkiyede fazla kullanılmayan bir saate almakda çok istiyorum ama
  • Bence indirimin veriliş saatleri dengesiz. Bir standart saat yok ne zaman denk gelirse ve burada link paylaşan arkadaş linki koyduğunda sınırlı sayıda stok zaten bitmiş olabilir. Bunu nasıl bileceğiz? Mi band 2 alma isteği vardı içimde artık kalmadı. En azından linkleri paylaşmadan 1-2 saat evvelinden şu saatte şu dakikada paylaşacağım dese emin olabiliriz. Ne diyor ? 13-15 arası. Neyse kendi adıma bu şekilde bir paylaşım olmadığı müddetçe hiç bir şey almam artık.
  • Selamlar, kupon expired diyor. Tekrar calisan kod varsa paylaşabilir misin??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimmas -- 26 Aralık 2017; 17:7:29 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.