Şimdi Ara

xiaomi almak istiyorum ama nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • redmi pro veya note 4x almayı düşünüyoorum ama nasıl alacağım para verme veya garanti gibi durumlarda sıkıntı çıkıyor muhttps://market.miuiturkiye.net/telefonlar böyle bi site var buradan alışveriş yapılır mı cevap verirseniz sevinirim

• Gittigidiyor veya hepsiburadadan alabilirsiniz. Verdiğiniz site de gittigidiyora yönlendiriyor. Garantisi ithalatçı olacak. Delta veya evo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhankan43

Gittigidiyor veya hepsiburadadan alabilirsiniz. Verdiğiniz site de gittigidiyora yönlendiriyor. Garantisi ithalatçı olacak. Delta veya evo

hocam kıbrısta üniversite okuyorum bi sıkıntı çıkarsa allah korusun direkt gönderebilir miyim ve garantisinde sıkıntı çıkmaz değil mi?
    bir de konyada bi abimiz satış yapıyormuş güvenilir midir?
  • greymamba G kullanıcısına yanıt
    Hocam ithalatçı garantiler biraz duruma bağlı olarak değişiyor. Delta garantiden memnun olan da çok şikayet eden de. Tabii ki garantiye kargoyla yollayabilirsiniz. Ama garantinin tavrı ne olur bilemem. En iyisi resmi distribütör garantili telefonlar bu konuda. Lg Samsung Apple gibi ama xiaomi nin Türkiye de böyle bir hizmeti yok.

Konya'daki bahsettiğiniz kişiyi bilmiyorum. Yurtdışından getirip satış yapan insanlar var. Forumda ikinci el bölümünde birisi vardı kendisi garanti veriyordu ona da bakabilirsiniz. Garanti konusu bu yönden fazlaca sıkıntılı aslında.

• greymamba G kullanıcısına yanıt
    ithalatçı garantili alırsanız en kötü hakem heyetinde çözüm bulunur. Garantisiz olursa da tamir yapanlar var forum sitelerinde. Büyük bilinen sitelerden alırsanız daha iyi olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.