Şimdi Ara

Xiaomi Alınca Yapılması Gerekenler? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
5.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almanya'dan aldıracağım bir tanıdığıma ebay'den varsa Amazon'dan. Siz ne diyorsunuz kullanıcı yorumlarına baktım sorun var felan diyorlar kamerası iki nesil önceki amiral gemilerle aynı diyorlar şüpheleniyorum.

Birde mi5 mi5s aralarında fark var mı? Sizin önerdiğiniz 5 mi 5s mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 131murat -- 18 Nisan 2017; 20:51:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam her yazılana intiba etmeyin milyon tane kamera kıyaslaması var video ve fotoğraf olarak ayrıca kullanılan donanım,sensörler ve diyafram aralığına kadar açıklama,kıyaslama mevcut..Önerebileceğim modellerde çok fazla spesifik farklar yok mi5 kamerada ois var mesela mi5s'de yok..Ben büyük ekranı sevdiğim için diğer 2 modelden daha başarılı bulduğum mi5s plus tavsiye edebilirim..
  • Bakalım bende sabirsizlikla mi6plus bekliyorum olmadı p10plus cepte.. yaşasın çin

• Ozaman 5 5s'den iyi mi? :) Mi5plus bende düşünüyorum. Sıkıntı çıkarmaz değil mi? Uzun ömürlü kullanacağım için soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 131murat -- 18 Nisan 2017; 22:13:48 >
  • V10 u satılığa çıkardık. Elden çıkarsam xiaomi alacağım. Ama hala modeller arasında karar verebilmiş değilim. Plus olan satışta yok gibi. Prime olan 5s ten iyi gibi. Aradaki tek fark işlemci hızı gibi görünüyor. 5s mi 5s prime mı bilemedim vallaha =)

Düzeltme: prime olan 5s değil 5in üstüymüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 18 Nisan 2017; 23:56:19 >
  • ilk is imei atmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba şuan iPhone 5s kullanıyorum ve iOS beni çok sıktı artik... Hem İOS hem 5s in küçük ekranından sıkıldım ve yeni telefon arayışına girdim... Aklımda note 4 ya da note 5 vardı ancak xiaomiye baktım beni cezbetti.

Xiaomi 5s , ve 5s plusu inceledim başka önerdiğiniz model var mı? Nereden alabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi mi 5s ile arasnızdayım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.