Şimdi Ara

Xiaomi Akıllı Ev sistemleri (bir bölümü) (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.174
Cevap
71
Favori
80.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi Akıllı Ev sistemleri (bir bölümü)

Benimi burada ama gatewaylerimiz farklı, sizinki farklı bir yerde olabilir.

• JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Gateway farkından değil sanırım sizin telefon android uygulamalar farklı benimki ios bende böyle bir menü yok maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkbaykara B kullanıcısına yanıt

Benimki de iOS.

Hocam sizin Hub versiyonu nedir?

• Arkadaşlar bazı komutları senaryoları yapamıyorum bunlardan birisi gece 00 dan sonra hareket sensörü hareket alhiladiginda akıllı priz devreye girsin ve 5 dk yanıp kapansın led lambaya bağlı. Yardımcı olursanız sevinirim

• PreDLoNa kullanıcısına yanıt
    Hocam bu senaryolar da açınca kendi kapatmasını nasıl yapıyorsunuz? Mesela kapı açıldı lamba yandı tamam güzel gece de kapansın. Teşekkürler...

• Xiaomi Akıllı Ev sistemleri (bir bölümü)

Bend şu anlık bu şekilde 1 adet yi cam 1 adet mi ir remote 1 adet broadcom ir remote ve google home mini var sistemimde.

İstediğim şey ampuller için akıllı buton teras ve giriş için pir sensör klima ile ısındığımız için ısı ölçer ve dış ve terasiçin kapı sensörleri.

Evde iki oğlum ve bakıcıları oluyor gündüz yanan ışıklardan ve kapı pencere açıkken çalışan klimadan muzdaribim. Işık olayını kameradan hareket algılamayla çözmeyi denedim stabil olmadı. Mi ir remote çin seçiliyken çalışıyor oda google home ile uyumlu değil. Onu sistemden çıkardık.

İstediğim şey kısmi güvenlik ve google home ile uyumlu otomasyon. Xiaomi bu konuda beni üzecek gibi kameralar hatrına kalıcağım bu sistemde .. önerileriniz nelerdir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Xiaomi Akıllı Ev sistemleri (bir bölümü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUNE8O -- 26 Kasım 2020; 13:16:38 >
  • djangobjk kullanıcısına yanıt

Hocam yine hareket sensörüne bağlı olarak 1dk içerisinde koridor sensöründe hareket olmaması durumunda lamba kapanıyor. Hareket sensörü ile kapı sensörüm aynı lambayı kontrol ediyor.

• PreDLoNa kullanıcısına yanıt
    Hocam benim iosdaki uygulamaya güncelleme gelince sorun çözüldü. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar, elinde Cin icin uretilmis renkli akilli ampul olan varsa satmak isterse alabilirim.
  • Arkadaşlar mi smart bulb essential modelini yeelight uygulamasına nasıl bağlayabilirim? ios ve android iki cihaz da var. yorumlarda bazıları yeelighta bağlanıyor demiş ama youtubedan araştırdım, böyle video göremedim. yeelight uygulamasındaki kitap okuma modu, film modu gibi modları denemek istiyorum

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-smart-bulb-lite-akilli-led-ampul-950-lumen-2-nesil-p-HBV00000VNVBH?magaza=OrkaTeknoloji

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Oncelikle yeelight uygulamasini kurun, sonra ampulu takip 5 defa kapat ac yapin ki kurulum moduna girsin, kurulum modunu alternatif renkler arasinda gecis yaptiginda anlayacaksiniz.sonra yeelight uygulamasindan cihaz ekleyip ampulu bulun, ampulun wireless agina baglanin, sonra kurulum bitiyor. Kurulumdan sonra da listeden secip istediginiz modu ayarlayin.
  • Arkadaşlar, Philips hue akıllı lambaları xiaomi ekosisteme entegre edebilen var mı
  • Arkadaşlar ilgilenen olursa elimde 2 adet xiaomi alarm sistemi için hareket sensörü var. Cam/kapı sensörü ile takas olur veya satabilirim.
  • Arkadaşlar merhaba.bende global gteway 3 var.lamba olarak yeelight 1S color bulb var ama gatewaye baglayamadım.global gatewaye baglanan xiaomi yada yeelight lamba modelleri hangileridir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Bu essential modeli ni mi home tr serverında kurabilirsn.çin serverında eklenmiyor.çok sıkıntılı bir ampül almayanlr için uzak durun derim.çok yavaş, renk az sürekli kopar vs.ben çin server kullanıyorum bir çok başka cihazımda var.bunun için tr servera geçip cihazı ekledim.sonra google home ile entegre edip google home a ekledm.sorunsuz çalıştı.mi home uygulamasından tekrar çin servera geçtim.led ampülü google home ile kullanıyorum.diğer cihazları mi home üzerinden kullanıyorum.Allahtan google home uyumlu da kullanabildik.
  • bende merak ediyorum.

• ramozz R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ozel mesajiniza cevap veremedim, Bulb in uzerindeki model numarasi olarak ne yaziyor, paylasabilir misiniz?

Yldp gibi birseylerin yaziyor olmasi lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morning Glory -- 7 Aralık 2020; 13:23:34 >
  • Ürünü sttım ama o şekilde yazıyordu..mi smart bulp lite 2.nesil alacağım.globalde çalısıyormuş.

Global gateway 3 için alabileceğim priz hangisidir.aliexpreste çok farklı ürünler var kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramozz -- 8 Aralık 2020; 14:51:0 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.